Gitara vs Keyboard - nauka we własnym zakresie

Status
Zamknięty.

Core14

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.
Od jakiegoś czasu chciałbym uczyć się grać na jakimś instrumencie. Zastanawiam się między gitarą i Keyboardem. Uczyć się będę we własnym zakresie, bez żadnych kursów. No i teraz co wybrać. Osobiście chyba bardziej podchodzą mi klawisze, gdyż można chyba więcej zagrać, ale chodzi też o to aby móc uczyć się we własnym zakresie.
Teraz jaki instrument wybrać. Nie mam dużych zasobów więc najlepiej coś koło 100-150zł (wiem, że to mało, ale chyba coś można znaleźć.)
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
To zależy tylko od Ciebie. Nie będę ci nic radzić, bo to Twoja decyzja, a zresztą ja na klawiszach nie grałam. Znajdziesz tanią gitarę, może nie jakąś świetną, ale dla początkujących wystarczy. Albo kupić od kogoś używaną ale lepszą. A co do ceny keyboardu się nie orientuję, o. :p
 

karolandrzej

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
za 100 - 150 zł możesz kupić jakiś klawisz. do nauki wystarczy. Ale gdy już w miarę opanujesz grę na nim będziesz potrzebował czegoś nowego, lepszego:) wiem to po sobie:) i na gitarze i na klawiszach czy na jakimkolwiek instrumencie nie jest łatwo na początku. no chyba ze masz do tego talent cos na wzor Mozarta, Beethovena itp:)
 

karoool

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Więcej zagrać możesz zdecydowanie na gitarze... jest wiele technik np. na klasyku/akustyku fingestyle <google>. Oraz gra solowa na gitarze elektrycznej. Ja najchętniej spróbowałbym na obydwu. Za 150 zl nie kupisz nowej gitary, która będzie stroić używaną... może. Instrument to super sprawa i to jaka jest frajda z bawienia się muzyką.
 
K

Klaudia192

Guest
Ja też skłaniałabym się przy gitarze, ciekawsza :) Najlepiej elektrycznej. Zerknij na ten model: http://www.bigbeat.pl/gitara/gitary/gitary-elektryczne/dean-vendetta-10-black-7455/
 
Status
Zamknięty.
Do góry