GiPcU vs. Hacai - GiPcU [Dancecore]

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Heh najlepsze jest to,ze akurat na winampie miałem w playliscie J&H , i się okazało , że w sumie wśród często industrialnych i dark'owych synthline'ach akurat zabrzmiała Twoja wesoła nuta...i juz człowiekowi sie zrobiło inaczej,lol :)

Btw,ten synthline to powinieneś zrobić owned,czyz nie?Nieśmiertelne!Podoba mi sie to,że powracasz ( choc troszke ) , do tego starego,starego GiPcU...

Co nie znaczy , że można mówic o tym utworze tylko dobrze :),trochę ten human baetbox wg. mnie nie teges,poza tym,jeśli miałby być to firmowy utwór,a taki miał być,to moze...troche wiecej akcji,wiesz o co b?Myślałem,ze będzie poziom "Abram Club" ( <3 ) albo "I miss you" ;( :D ;)
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
dzieki za słowa pochwały i krytyki! :D :D bardzo są dla mnie ważne. Jednak taka moja mała riposta. nie dało sie obrobić tego beatboxu bo kumpel mi go nagral i przesłął i je3dyne co moglem to dodać echo...ale też nie za wielkie bo mi sie rozsypywało. nie da sie zrobic idealnego kawałka. nigdy taki nie istniał i nie będzie istnieć.zdradze że mam już nowy projekt i powiem jeszcze że powracam bardziej do tego "GiPcA" który był kiedyś ;) dzięki za opinie :D bywaj :D
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Nuta nawet mi sie spodobała ale ten lead... brzmi to jakby hmmmm jakoś dziwnie , wszystko na jednym kanale? no ale ogólnie to bardzo pozytywnie ;]
 
Do góry