Ginekolog-poznań

Kruszynka

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
18
Punkty reakcji
0
hejcia, moj chlopak truje mi od niedawna ze mam pojsc do ginekologa, choc mi nic nie jest, ale zebym przelamala ta bariere, bo ja to bym sie ngami zaparla byleby nie isc, bo jeszcze nie bylam, a mam 25 lat. czy to konieczne? i jesli znacie jakiegos dobrego ginekologa to prosze o wypowiedzi.
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
twój chłopak raczej robi to w trosce o ciebie bo każda kobieta powinna robić sobie okresowe badania nwet jak wszystko jest ok. ale jeśli nie czujesz się na to gotowa to poczekaj z tym. to nie jest miłe. stres i te rzeczy. ja pierwszy raz byłam uuuuuuu dawno temu jak miałam 15 lat i to było nie fajne doświadczenie.
ale życze powodzenia papa
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Na twoim miejscu poszłabym jak najhszybciej ponieważ słyszałam, że powinno się iść na badanie po pierwszym okresie ale wiadomo, że mając ok 12-13 lat bardzo ciężko sie otworzyć przed jakąś obcą osobą... No ale Ty masz już 25lat! Twój chłopak ma całkowitą rację, że powinnaś iść! A badania powinno się robić raz na pół roku bo nigdy nie wiadomo co Ci może być, ja gdybym nie poszła po tabletki to już dziś mogłabym być w zaawansowanym stadium raka, a wystarczyła głupia cytoplogia... Szczerze mówie idź :papa:
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Napisałaś o ginekologu z Poznania jesli mieszkasz blisko górczyna to na ulicy Głogowskiej 88 w Medimie jest podobno dobra grupa ginekologów ja idę niedługo do jednej z pań koleżanka była u innej ale jak chciałam się zapisać to okazało się zę jest na zwolnieniu macierzyńskim natomiast moja inna znajoma powiedziała że ta do której ja idę (dr Banasiuk) jest bardzo fajna. Jesli chcesz to napiszę Ci jakie wrażenia są po wizycie u niej. Pozdrawiam trzymaj się! :papa:
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
hej, to jakie sa wrazenia u tej kobietki???? pozdrawiam

Hej! Kobietka baaardzo miła niestety tak jak to poprzednia poszła na macierzyńskie... I nie wiadomo czy wróci ale pilęgniarka powiedziała, że raczej nie :/ poszłam za to do faceta też bardzo miły żadnych problemów itp. Niestety nie pamiętam jak się nazywa bo byłam raz u niego, nie uslyszałam dobrze nazwiska gdy pielegniarka je mówila, a poza tym zapomniłam było jeszcze na pieczątce na recepcie, którą niestety zostawiłam w aptece wykupując tabletki... :] Ale polecam ja zastrzeżeń nie mam!
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A ja chodzę do swojego rejonowego i tez jestem bardzo zadowolona.. Juniko City jakby cio.. ;) dr.Jenek - fajny lekarz - bardzo konkretny
 

justysia132

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja chodzę do swojego rejonowego i tez jestem bardzo zadowolona.. Juniko City jakby cio.. ;) dr.Jenek - fajny lekarz - bardzo konkretny
witam...ja tez chodze do tego lekarza( na ul.ziębicką w poznaniu?) i właśnie sama nie wiem czy jest dobry.....jestes z niego zadowolona?:)
 

jakośtak

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pewnie, powinnać iść. W tym wieku?!? :mruga: ja poszłam od razu po pierwszej miesiączce, a było to,hmmm, 11lat temu :) na pierwszą wizytę poszłam do kobiety, która specjalizowała się przede wszystkim w problemach młodych dziewczyn. Ale z doświadczenia wiem, że mężczyźni są...delikatniejsi podczas badania. NIe ma się czym stresować, mogą Ci tylko pomóc :eek:k: Widzisz, dziewczyna wyżej pisała, że dzięki cytologii ustrzegła się raka. A cytologia to w ogóle bezbolesne badanie. Z resztą wszystko jest bezbolesne. Powiedz na tej pierwszej wizycie, że jesteś po raz pierwszy. Dobry lekarz z Tobą porozmawia i przygotuje do badania. CHyba, że się zdenerwuje, że w tyle lat z tym zwlekałaś. To naprawdę jest nierozsądne. Pozdrawiam :D PS: Lepszy ginekolog niż dentysta,grrrr :papa:
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
moja dziewczyna chodzi w Poznaniu do dr Bruszewskiego i bardzo sobie chwali
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
dr Skorupska Jagieła, bardzo symaptyczna, przyjmuje prywatnie 100zl plus cytologia 20zl

http://elzbietaskoru...eb.pl/index.htm

25 lat to juz na pewno trzeba tam isc, przede wszsytkim cytologie, badanie piersi itd. Idz, idz wiemy ze to srednio komfortowe ale trzeba.
 
Do góry