Gigantyczny kłopot!

Status
Zamknięty.

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Niedawno się przeprowadziłam do suchego lasu. Tam spotkałam KUUPE koleżanek, wiele z nich to moję przyjaciółki już są. Ale mam wiele kłopotów!
1. Moje koleżanki i przyjaciółki kłócom się o mnie, nie mam chwilki spokoju wciąż jakieś telefony,zaproszenia, sms, przechadzki do mojego domu itp itd!
2. Mój chłopak który mieszka 100 km. z tąd, (Bo jest ze starego miejsca zamieszkania) wciąż kłuci się z moimi koleżankami, a najgorsze jest to że na ferie przyjechał do swojej babci do suchego lasu i nawet nie uwierzycie co zrobił- Wziął swoich kumpli i tam na boisku szkolnym na samej górze krat są takie druty, i tam moje 3 koleżanki i 2 najleprze przyjaciółki z suchego lasu powiesili aż w końcu mój ojczym musiał je zdejmować :b ale najgorszę było to że mój ojczym wciąż chciał to powiedzieć mojej mamie Asi, a to by spowodowało że napewno by się poskarżyła jego babci, a ona dała by mu wielki szlaban :b ale na szczęście mój ojczym na głupie 2 cókierki zawsze poleci :D
3. Moje przyjaciółki z piły, kłucą się z tymi z suchego lasu i to strasznie!
LUUUDZIE CO JA MAM ROBIĆ!? NIE MAM CHWILI WOLNEGO BO WCIĄŻ SIĘ O MNIE ,,BIJĄ" NIE MAM NA WSZYSTKICH CZASU PRZECIEŻ!
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Jeśli sama niczego nie zrobisz to nikt za Ciebie problemów nie rozwiąże. Po prostu bądź stanowcza :]
I popieram poprzedników w pytaniu, ile masz lat?? Pytam dlatego że moja 8 letnia siostra ma więcej pomyślunku w głowie niż Ty...
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
szok :D ty chyba nie masz ważniejszych spraw na głowie . W tym przypadku nie da sie odpowiedzieć na twoje pytanie , przynajmniej ja nie umie . A właśnie ile ty masz lat ???
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
chciałabym mieć takie problemy- "biją się o mnie", o matko, nie wiem, śmiać się czy płakać. Rozdwój się dla nich. a tego z tym ojczymem nie do końca czaję, najwyraźniej za inteligentny post jak dla mnie
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Dziewczyno , to jest twój problem ?? ja myślałem , że chomik Ci zdechł albo rury w domu się zatkały oO
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
rury zatkane, ale z wiekiem się odetkają :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry