Giertych Ma Wodogłowie!

Status
Zamknięty.

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Dobrze że nie nadział się na linijkę :D
Bo nie było matmy :D
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
wogóle to po kiego nam języki obce?
uczmy sie polskiego i historii polski.
migracja się zmniejszy będzie miał kto podatki płacić. :zdegustowany:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Może wcale nie będziemy się uczyć historii i polskiego?
Zabierzemy nauczycielom, obetniemy chirurgom, złamiemy ortopedów, a okluści kupią ściemię. Damy więcej socjalu i urolodzy nas oleją.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
heh :lol: mnie tam nie będą przeszkadzały 3 godziny w-fu. I tak nie lubie tego przedmioty ... nasz dyrektor zrobił coś o wiele .... wiele ....WIELE ... gorszego <_<
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A co takiego?
Zadał wam zadanie domowe na wakacje? :D
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Zadał wam zadanie domowe na wakacje? :D

Skad ja to znam :p My musielismy w tamtym roku przez wakacje malować jakieś badziewia na sztuke <_< Wszyscy zapomnieli... Na samym początku odwiedza nas dyrka i mowi ze przyszła pozbierać prawce, bo jutro rano wysyłają gdzieś do Holandii na jakas wystawe czy cos... :mruga:
Skopani chyba :p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Dla mnie giertych ( brak szacunku=brak wielkiej litery)jest jednym slowem zalosny. Wprowadza swoje wielkie rzady, chce urosnac o pare cm w oczach ludzi. Do srania mi historia?? W tym roku ledwo na 3 wyciaglam :/ Najgorszy przedmiot ze wszystkich istniejacych !! Tak a propo to w sprawie dodatkowej lekcji historii kosztem wf powinno sie chyba spytac mlodziez o zdanie?? On :cenzura:*** za przeproszeniem nie bedzie spedzall calych weekendow nad ksiazka i rył jak glupi!! Niech sie ciaga i skrzania z tej planety. Niech go tylko gdzies na ulicy spotkam to nogi z :cenzura: powyrywam !!!!!!!!!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Jak wspaniale jest mieszkać w takim cichym i spokojnym księstwie.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Dla mnie giertych ( brak szacunku=brak wielkiej litery)jest jednym slowem zalosny. Wprowadza swoje wielkie rzady, chce urosnac o pare cm w oczach ludzi. Do srania mi historia?? W tym roku ledwo na 3 wyciaglam Najgorszy przedmiot ze wszystkich istniejacych !! Tak a propo to w sprawie dodatkowej lekcji historii kosztem wf powinno sie chyba spytac mlodziez o zdanie?? On *** za przeproszeniem nie bedzie spedzall calych weekendow nad ksiazka i rył jak glupi!! Niech sie ciaga i skrzania z tej planety. Niech go tylko gdzies na ulicy spotkam to nogi z :cenzura: powyrywam !!!!!!!!!
po pierwsze: co to są te "swoje wielkie rządy"..może jakieś przykłady, bo nie wiem o co chodzi.

po drugie: gdyby uczniowie decydowali o tym, czego się mają uczyć, to mature najchętniej pisali by z siedzenia w necie i oglądania telewizji. A słowa:

Niech sie ciaga i skrzania z tej planety. Niech go tylko gdzies na ulicy spotkam to nogi z :cenzura: powyrywam !!!!!!!!!

są najlepszym przykładem tego, ze edukacja i wychowanie w polskich szkołach mocno kuleje :p
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Dla mnie giertych ( brak szacunku=brak wielkiej litery)jest jednym slowem zalosny. Wprowadza swoje wielkie rzady, chce urosnac o pare cm w oczach ludzi.
Ja bym powiedziała inaczej chce wprowadzać radykalne zmiany, aby ludzie go zapamiętali.
Do srania mi historia?? W tym roku ledwo na 3 wyciaglam :/ Najgorszy przedmiot ze wszystkich istniejacych !!
Tak, tak... Do czego Ci historia? Właśnie . Lepiej nie wiedzieć dlaczego Polska ma "uraz" do Rosji i wiele innych rzeczy, które wynikają z przeszłości,
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
o Matko... ja mam 3 wf a nie 4 a na dodatek moja wychowawczyni uczy mnie histori i mam już dośc tego przedmiotu bo zamiast godzin wychowawczych mamy histe..;/
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
QUOTE
Niech sie ciaga i skrzania z tej planety. Niech go tylko gdzies na ulicy spotkam to nogi z powyrywam !!!!!!!!!


są najlepszym przykładem tego, ze edukacja i wychowanie w polskich szkołach mocno kuleje
Heheh :D :D :D Nie przecze :p
Ale co ma historia do wychowania? Nie widze powiązania. A jak ktoś sie w domu kultury i dobrego wychowania nie nauczyc, to tym bardziej w szkole :p :p Śmiem twierdzic ze to wlasnie szkola nauczyla mnie chamstwa i arogancji, kombinowania, kłamania, oszukiwania i wszystkiego co najgorsze :p

Tak, tak... Do czego Ci historia? Właśnie . Lepiej nie wiedzieć dlaczego Polska ma "uraz" do Rosji i wiele innych rzeczy, które wynikają z przeszłości,


Wybacz ale na tym etapie nauki na ktorym jestem wiem wystarczajaco duzo. I na pewno wiecej od Ciebie.
Ja żyje teraźniejszoscia i przyszloscia a nie przeszloscia. Przyszlego zycia z historia nie wiąże. Wiedza na temat urazów Polsko-Rosyjskich pomoże mi kiedyś wykarmić dzieci i utrzymać dom?? Szczerze wątpie

Gdyby doszła mi jeszcze jedna godzina historii, miałabym ogółem 3 tygodniowo. Bardzo fajnie,tyle ze ja maturke pisze z biologii, ktorej to tez mam 3 godziny tygodniowo.Nie widze w tym zadnego sensu
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Co do wychowania w szkołach, też śmiem twierdzić że jest ono żadne.
Poza tym, większość uczniów, nie szanuje swoich rodziców, a co dopiero nauczycieli.
Jak im rodziców zabraknie, to zobaczą jak im jest ciężko i co stracili.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Poza tym, większość uczniów, nie szanuje swoich rodziców, a co dopiero nauczycieli.
Jak im rodziców zabraknie, to zobaczą jak im jest ciężko i co stracili.


Mądre, mądre słowA :) popieram w 100 %
Tylko co to ma wspolnego z tematem? Ja jeździłam tylko po giertychu a on <Dzieki Bogu!!!!!!!> spokrewniony ze mna nie jest :p
A swoich rodziow to kocham jak malo kogo i darze Ich bezgranicznym szacuneczkiem :)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ale i Giertychowi, jak osobie od ciebie starszej, należy się trochę szacunku.
Jeżeli nie masz do niego szacunku, nawet jako osoby starszej, pokazujesz że jesteście siebie warci.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Jeżeli nie masz do niego szacunku, nawet jako osoby starszej, pokazujesz że jesteście siebie warci.


:mruga: Yyyyyy.....kto kogo wart?giertych mnie?ja giertycha? ja samej siebie?giertych giertycha? Ja tam znam swoją cene i nie bede sie mierzyc ta sama miara co romuś :D
Nie mam dla chlopa szacunku i tyle. Niezgoda, nienawisc istnieje od zawsze.Wystarczy przytoczyc historyjke o Kainie i Ablu (ja rzecz jasna do zabojstwa bym sie nie posunela.... :p )
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
No ja myślę :)

A co takiego zrobił ci ten pan, skoro go tak nie lubisz?
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Sam fakt, że chce mi dać więcej historii jest powodem do nienawiści :p Albo religia na maturze..... Chore jak dla mnie
Dobra koniec dyskusji, ne róbmy offtopu <czy jak to sie nazywa....> :)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Ja żyje teraźniejszoscia i przyszloscia a nie przeszloscia.

Wbrew pozorom historia to bardzo ważny przedmiot, tylko niestety źle nauczana. Jej głównym celem obok poznania dziejów ludzkości jest nauczenie łączenia faktów, wyciągania wniosków, czyli ogólnie uczy logicznego myślenia, co raczej każdemu się przyda.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Bardziej przydatna byłaby matematyka bo zmusza do szukania nietypowych rozwiązań.
A historia polega na 5Z: zakuć, zdać, zapomnieć, zapić, zapłacić
 
Status
Zamknięty.
Do góry