Giertych Ma Wodogłowie!

Status
Zamknięty.

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Co za głupota...w-f powinien być raz w tygodniu, bo komu to potrzebne?
A nie wiedziałem że wodogłowie ma związek z w-f.
A ja już się przygotowałem na pojeżdżanie po nim :(
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm.. ja właśnie uważam że codziennie powinien być :p Wysiłek fizyczny pomaga sie rozładować i lepiej skupić na nauce na następnych lekcjach ... A jego wartość dla zdrowia jest ważna ; ] Jestem łamagą i nigdy nie miałem żadnych osiągnięć sportowych, ale takie jest moje zdanie na ten temat :p Rozwój umysłu powinien iść w parze z rozwojem ciała, takie były myśli starożytnych greków, a ja się do nich przychylam : ). Rozumiem, że nie każdy to lubi, ale dobry nauczyciel jest w stanie złamać kompleksy każdego kto nie umie sie ruszać, sam tego w podstawówce doświadczyłem =)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ale i tak jestem przeciwny.
Dlaczego?
Przez ostatnie 15 lat, państwo stawiała na sport.
Raczej osiągnięcia w tym temacie są nikłe.
Dlaczego państwo nie zacznie się zajmować rozwojem nauki?
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Państwo stawiało na sport. :D Jakoś nie zauważyłem.
Osobiście wprowadziłbym dodatkowo jeszcze z 5 godzin wf-u. Tak, aby wychodziło po 2 dziennie. Poziomu umysłowego raczej się nie podniesie, to chociaż może fizyczny.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Raczej będzie dodatkową okazją, aby tacy frustraci jakimi są nauczyciele w-f, mogli powyżywać się na uczniach.
Co nam ze sportu przyjdzie?
Państwo potrzebuje inżynierów, naukowców, polityków i historyków, a nie napakowanych bezmózgów.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Taa, ale ci inżynierzy, naukowcy, historycy, politycy w większości wyjeżdżają z kraju, zwłaszcza ci pierwsi. Bo polityków naszych to raczej nigdzie nie chcą i trudno się im dziwić
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Zostawaliby w polsce, gdyby państwo oferowało im godziwy zarobek a nie 3 patyki i weź się wyżyw, kup mieszkanie i umebluj je, samochód, wyjedź na wakacje...pół biedy jeśli jesteś sam, a jak masz żonę i dzieci?
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Poziomem naukowym to my jeszcze bardzo długo na świecie się nie wybijemy. Mamy inteligentnych ludzi, ale bazy brak.
Jak się nie ma czym poszczycic w tym względzie to może chociaż sportem. Szanuje się zwyciesców.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Sport to jest nikły powód do szczycenia się.
Zapewne ktoś odpowie że trzeba mieć sprawnych żołnierzy do obrony kraju.
Ale co jak poziom technologiczny wroga będzie nas przewyższał?
Wtedy choćbyśmy mieli więcej żołnierzy niż Rosjanie, to i tak byśmy przegrali.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Taa...Beger nie śpieszy się do szkoły...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Raczej będzie dodatkową okazją, aby tacy frustraci jakimi są nauczyciele w-f, mogli powyżywać się na uczniach.
Co nam ze sportu przyjdzie?
Państwo potrzebuje inżynierów, naukowców, polityków i historyków, a nie napakowanych bezmózgów.

g*wno prawda, mamy wielu takich ludzi, dla nich nie ma poprostu pracy!! a skoro nie ma dla nich pracy tzn. ze ich nie potrzebujemy. nasz kraj to dzungla, tu rządzą fizole!
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, ja mialem 4 godziny w-fu. a historii nie nawidze, patrze tylko w przód i przeszlosc mnie ch** obchodzi... kto kiedy z kim sie bił a w którym roku kto no sił złotą czapke... bez sensu, po co to komu?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Żebyś nie otwierał ust w geście zdumienia gdy usłyszysz nazwiwsko Pappenheim albo zwrot Enderun.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
<otwiera usta w gescie zdumienia, otwierajac takrze google - boskiego przewodnika>
 

MrÓwCiA16*

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja miałam 4 godziny w-fu ... a co do historii to jak dla mnie jest mało interesująca...same nudy.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Wpisz Pappenheim a wyjdzie ci jakaś miesjcowość i jej mapka, oraz jacyś współcześni ludzie, a jak wpiszesz Enderun to wyjdą sterowniki do napędu.
A poza tym, wątpie abyś w rozmowie z kimś miał dostęp do komputera, nie mówiąć już o internecie.
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Panu Romanowi juz podziekujemy... Wiecej historii zamiast w-f??? Nieee... Moze zacznijmy wlasnie od tego ze malo kto mial ta 4 godzine, a jak juz byla to nikt nie chodzil, bo byly to jakies zajecia do wyboru i po lekcjach... Moze Pan Roman w czasach szkolnych spadł z drabinki i nie lubi w-f od tej pory... Wiec za jakis czas pozbedzie sie go całkowicie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry