Giertych domaga się przeprosin. W sądzie

Status
Zamknięty.

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
436687,448667,9.jpg


Były wicepremier Roman Giertych pozwał prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. - Domagam się przeprosin za jego skandaliczną i bezczelną wypowiedź, jakobym kłamał - powiedział.

Giertych poinformował, że pozew przeciwko prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu złożył w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Szef PiS zarzucił mu kłamstwo w związku z wypowiedzią byłego wicepremiera o tym, że Kaczyński w czasie rządów PiS zbierał "haki" na polityków opozycji.

We wtorek Giertych oświadczył w TVN24, że Jarosław Kaczyński jako premier zbierał "haki" na polityków ówczesnej koalicji (Samoobrony i LPR) oraz opozycji, w tym m.in. na Grzegorza Schetynę i Donalda Tuska. Miał nawet rozpatrywać scenariusz aresztowania żony Schetyny. Jak mówił Giertych, forma zbierania "haków" na Tuska "była obrzydliwa", a dane te dotyczyły spraw "bardzo odległych, z przeszłości".

Po raz pierwszy na temat zbierania "haków" przez Jarosława Kaczyńskiego Giertych powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" . Mówił, że Jarosław Kaczyński "jest głównym zbieraczem haków, najgłówniejszym w Polsce". Według byłego wicepremiera, wszyscy politycy PO mieli założone teczki przez PiS.

- To są kłamstwa, niemające faktycznych przesłanek - tak Jarosław Kaczyński odniósł się w środę podczas rozmowy z dziennikarzami w Sejmie do informacji byłego prezesa LPR. - To są kłamstwa, które wpisują się niestety w coś szerszego, w tę wojnę, którą wypowiedział nam Donald Tusk po wybuchu afery (hazardowej - red.) - ocenił.

- Nie było żadnych teczek, nie było żadnych akcji ad personam wobec kogokolwiek - zapewniał w środę szef PiS i zapowiedział pozew wobec Giertycha. Także w środę były wicepremier zapowiedział, że pozwie Jarosława Kaczyńskiego za to, że zarzucił mu kłamstwo.

Źródło: rp.pl

Dwóch pajaców spotka się w sądzie.
Co o tym sądzicie?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ale po co wstawiłes to zdjęcie?
Byłam przez Ciebie o włos od zawału :D
Dwóch pajaców spotka się w sądzie.
Co o tym sądzicie?
Są siebie warci. A to będzie kolejna zbędna szamotanina...
 

Vezyr

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Raszyn (prawie Wawa) :)
Ojojoj, wielce pokrzywdzony, bo ktoś Kaczyński stwierdził, że nie mówi prawdy.Jakby każdy miał się o takie coś w sądzie kłócić, to każdy z Nas by w pierdlu zgnił ;/ Żenada, myśli, że ktoś go lubi i że taki ważny, nie można mu zaprzeczyć.Wyjątkowo go nie lubię, takie zachowanie jest gorsze niż u dzieci pięcioletnich.Skąd się tacy biorą?O takie pierdoły się kłócić, jakby miał kilkanaście lat, to by źle skończył ;/
 

Asmardires

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2010
Posty
77
Punkty reakcji
3
Giertych musiał podać Kaczyńskiego do sądu, ponieważ już nie jest osobą medialną i chciał w ten sposób zwrócić uwagę mediów na swoją osobę. Po panu Giertychu mam tylko jedną pamiątkę stary zjedzony przez mole mundurek mojej siostrzyczki.:lol:
 

PePeSo

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Dla mnie każdy polityk jest siebie wart,bo niszczą nasz kraj a zarabiają krocie na nic nie robieniu... żenada, na polskich drogach dziura za dziurą a oni nic z tym nie robią, ogólnie nic nie robią...
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Narobia szumu i tyle, ot, po sprawie. Mam nadzieje jednak, ze nasz Prezydent przegra, bo co prawda Za p. Giertychem także nie przepadam, ale na pewno wole jego. Lecz nadzieja jest matka glupich, napewno jakos to zalatwia bez strony pokrzywdzonej.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
U mojego wujka w sejmie jest burdel na kółkach ! Brak słów, brak komentarza na to jak wygląda nasza polityka.! :D
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
A szkoda gadać, wiem, że trochę nie 'z czasem' ale dopiero przybyłem. Panie Giertychu najdroższy, wystarczy mi że załapałem się na twoje mundurki nie poprę Cię już nigdy.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
O. Fajnie że jest ten temat (ze zdjęciem szczególnie). Widać tu te żałosne metody - nielubianych polityków wrzucamy zdjęcia w których mają wykrzywione, dziwne miny.
To samo co po śmierci Kaczyńskiego niektórzy ludzie zaczęli zauważać wreszcie.

BTW - kiedyś przed jakimiś wyborami był program z wywiadami z rozmaitymi politykami połączony z dłuższym reportażem przedstawiający ich życie osobiste. I zgadnijcie co - Giertych prezentował się jak super, sympatyczny, wyluzowany chłop. Żartował sobie z żoną i rozmawiał o córeczce. Jakby leciał tym samolotem wielu również biło by się dzisiaj w piersi.


Co do samej sprawy - a dlaczego odmawiac mu prawo do złożenia takiego pozwu? Szczególnie jeśli poczuł się urażony? Poza tym sama sprawa jest istotna - owo zbieranie haków w mocno negatywnym świetle stawia kaczyńskiego.
A że Giertych przy okazji chce o sobie przypomnieć i zwrócić uwagę na tę sprawę - polityka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry