gierki sado - maso

gosiaczek_gosia69

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
66
Miasto
Jelenia Góra
witam :D id niedawna zaczęłam praktykować z chłopakiem sado-maso wyszło to co prawda z jego inicjatywy ale baaardzo mi sie spodobało:) przerabialiśmy już spinanie sutków <i nietylko>klamerkami... wosk , takie standardowe rzeczy czyli wiązanie.. i mam pytanie czy ma ktoś do zaproponowania jakieś ciekawe gierki , pozycje , pomysły tego typu??:)
 

gosiaczek_gosia69

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
66
Miasto
Jelenia Góra
no ... to już jest sprawa indywidualna czy sprawia przyjemność czy nie :) mi to sprawia dużą przyjemność...
a może jeszcze nie próbowałeś ?
ja do póki tylko o tym słyszałam to wydawało mi sie to nienormalne i niedoszczegałam tam nawet cienia przyjemności... no ale :) wystarczyło spróbować :)
 

gosiaczek_gosia69

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
66
Miasto
Jelenia Góra
kiedy jest sie mocno podnieconym to zadawanie własnie takiego małego bólu jak spinanie sutków lub innych cześci intymnych klamerkamii potrawi dostarczyć naaprawde dużo przyjemności... no ale cóz trzeba poprostu lubić takie rzeczy :] mówie Ci możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego że taka forma ,,zabawy" mogła by Ci sprawiac przyjemność :) ze mną tak było .
 

11jolla

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
podkarpacie
Pewnie faktycznie trzeba spróbować, żeby mieć zdanie na ten temat...cóż?...jeśli chodzi o ciekawe gierki i pomysły, to nie sądzę żebyś doczekała się szybko konkretnych odpowiedzi...prędzej dyskusji czy sada-maso jest cacy czy be ;)
podziel się jeszcze swoimi eksperymentami na forum, jeśli nie masz z tym problemu, fajna sprawa :eek:k:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
z checia sama sprobowalabym niektorych rzeczy typu wiazanie itd, ale moj facet jest temu przeciwny :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
hehe tylko ze jest maly problem to ja chciaalbym byc zwiazana zeby moc poczuc męską dominacje :] no ale coż jezeli on mnie nie związe to chyba ja bede musiala :p
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Meska dominacja fajna sprawa :) lubie jak mnie facet poustawia w łozku ale klamerki i wiazania jakies to nieeee
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No uwielbiam tak sobie wczoraj w nocy siedziałam czytałam i jakoś tak wyszło :p sie rozpedziłam :p plasiam
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Meska dominacja fajna sprawa :)
A kobieca jaka fajna! ^^

lubie jak mnie facet poustawia w łozku ale klamerki i wiazania jakies to nieee
Innymi słowy podnieca Cię poniżenie, ale nie ból. Jesteś uległą, nie masochistką.
A ból jako kara?

Male czyżbyś lubiła odświeżać stare tematy ?
I dobrze.
Nareszcie coś innego niż "jak zrobić minetkę, jak pieścić paluszkiem, jak smakuje sprema i czy nie mam za małego penisa"... :bag:
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ponizanie za duze słowo bo nie lubie tez jak ktos robi cos wbrew mojej woli :/
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Takie wiązanie to fajna sprawa może być ^^
Kiedyś napewno spróbuję :)
Aczkolwiek nie wiem, jak kobietom spinanie sutków klamerkami może dawać przyjemność :p
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ponizanie za duze słowo bo nie lubie tez jak ktos robi cos wbrew mojej woli :/
Ale zaraz, zdajecie sobie sprawę, że podczas sesji BDSM nikt nie robi nic wbrew niczyjej woli? Nie ma żadnego zmuszania? Jest mowa o poniżaniu ze względu na ogólne skojarzenia, broń boże nie dlatego, że ktoś tam do czegoś zmusza.
 

simone

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
witam :D id niedawna zaczęłam praktykować z chłopakiem sado-maso wyszło to co prawda z jego inicjatywy ale baaardzo mi sie spodobało:) przerabialiśmy już spinanie sutków <i nietylko>klamerkami... wosk , takie standardowe rzeczy czyli wiązanie.. i mam pytanie czy ma ktoś do zaproponowania jakieś ciekawe gierki , pozycje , pomysły tego typu??:)


Polecam ci tez wbijanie szpilek koło cipk.Troche boli ale jak ci facet wklada fiuta podnieta duza jest. Przetestowalem to z moja pania. Tez agrawki na fiucie i szpili w sutki. Sa blizny ale satysfakcja gwarantowana
 
Do góry