GG i znajomość...

WaciX

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 16 lat. Zainteresowałem się 14 letnią kuzynką mojej koleżanki. Nie wygląda na 14 lat. Troszke więcej. Widziałem ją wczoraj w swojej wiosce :) Patrze na NK zostałeś zaproszony do znajomych. To była ona. Napisałem jej że jest bardzo ładna i nie wygląda na tyle ile ma lat :) Podziękowała i dala mi swoje gg pisząc przy tym że moge napisać jak będe chciał... :) Dzis napisałem. Rozmowa od początku się nie kleiła. Odpowiadała Tak, Nie Niom, itp. Tak jakby miała mnie w d*pie. Zapytałem czy przyjedzie do Kosewa (miejscowośc w ktorej mieszkam) Odpowiadziała że razcej tak, wiec ja pisząc ukazałem jej swą radość. O czym można rozmawiać przez GG?? Doradzcie prosze. Co zrobić gdy rozmowa się nie klei?? Pomocy
 

doomi_12

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hm, jeżeli taką rozmowę (która nie bardzo się kleiła) przeprowadziliście tylko raz to spróbuj napisać do niej jeszcze ze 2 razy, może się okaże, ze akurat tamtym razem była zła/wkurzona/smutna itp. i stąd wynikały jej lakoniczne wypowiedzi.
A jeśli nadal będzie tak odpisywała (jak sam to określiłeś jakby miała Cię w d..) to może daj sobie spokój w rozmowach przez gadu, niektórzy ludzie mają to do siebie, że nie da się z nimi rozmawiać przez gg za to w rzeczywistości spokojnie (sama mam takich znajomych). Pogadasz z nią twarzą w twarz jak przyjedzie do Twojej miejscowości
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Ty myślisz, że 14 letnia dziewczyna umie pisać coś więcej niż "Siema, niom, hehe, a ty, nara"? Jeżeli ona taka jest, to wiedz tyle - to, że wygląda na więcej niż 14 to nie znaczy, że tak się zachowuje ;) To tyle w tym temacie.
 

analityk86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Właśnie, ona może być bardzo dziecinna, a rozmowa na żywo może Was oboje zniszczyć, psychicznie :D Bo jak nie będzie się kleiła to tylko stres i nic więcej. Może być też tak, że zwyczajnie nie lubi rozmawiać na gg, a w życiu będzie lepiej. Ja bym radził unikać używania GG do komunikacji. Lepiej rozmawiać i poznawać się na żywo. Jeśli jest taka możliwość.
 

WaciX

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ta zrobilem tak ja poradziliście. Ona napisała ze sama nie chce sie ze mna spotkac sama tylko ze swoja kuzynka, bo sie sama boi. LoL.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Wiesz, poczekaj z 3-4 lata, może dojrzeje i wtedy będziecie mogli się spotkać sam na sam :]
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Zostaw GG, zostaw dziewuchę i idź z kolegami na pole do gołębi z procy strzelać. Na laski będziesz miał jeszcze czas.
 
H

hunter121

Guest
Lepiej rozmawiać i poznawać się na żywo. Jeśli jest taka możliwość.
11.4355.gif
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Rozmowa od początku się nie kleiła. Odpowiadała Tak, Nie Niom, itp. Tak jakby miała mnie w d*pie.
Ten topic to kolejny dowód na sprane przez portale społecznościowe i komunikatory mózgi dzieciaków.
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Trochę to żałosne. Daj sobie z taką osobą spokój , mogę Ci to doradzić na podstawie tego , co napisałeś.
Masz jeszcze czas , także spokojnie. Samo to , że ona się Ciebie boi i chce użyć kuzynki jako przyzwoitki już o czymś świadczy.
 

WaciX

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
No tak sie złozyło że sie spotkalismy. jej kuzynka nas zostawiła Ona strasznie sie bała :p Była nieśmiała. Próbowałem z nia rozmawiać. Pozniej jakos sie oswoiła, ale o czym rozmawiać z taką dziewczyna przy next spotkaniu?
 
Do góry