Genetyczna wada klatki

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Witam, jestem nosicielem genetycznej wady klatki piersiowej. klatka jest nieco zapadnieta (0,5-1cm) przez co skora ktora powinna sie tam znajdowac jest nizej na brzuchu i powoduje to brzuszek taki dziwny. Jestem osoba b.szczupla a mam brzuch jakbym wazyl ze 20kg wiecej.

Czy ktos mial taki problem?W ile sie z nim uporaliscie i jakim sprzetem.

Slyszalem, ze dziewczynom sie to zbytnio nie podoba? Prawda?
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
Witam, jestem nosicielem genetycznej wady klatki piersiowej.

Z ludzkiej tragedii nie wolno się śmiać ale to zabrzmiało jak być był nosicielem wirusa HIV

Tak się składa że mój kuzyn ma a raczej miał zapadniętą klatkę po zabiegu w Zakopanem gdzie miał wstawioną PŁYTKĘ PLATYNOWĄ którą się po okresie 1 roku wyciąga jest to operacyjne oczywiście i nie wygląda to za specjalnie ponieważ są okropne szwy z jednej strony na 2 strone ciała i istnieje możliwość że klatka pierwsiowa się zapadnie;/ ”Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą” :p powodzenia
 

Qbol

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
no to idz do innego bo ten chyba olewa sprawe to co masz jest powazne chcesz miec tak do konca zycia ze ludzie sie na basenia beda na ciebie gapic?
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Nawet basenu w miescie nie ma :) Narazie 'trenuje' moja rozciagana na szerokosc sprezyna...
 

magmagiq

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
A lekkie przypakowanie, zgrubnięcie nie poprawiłoby chociaż minimalnie optycznie tej wady?:>
Jak pisze głupoty to sorka, ale nie miałem do czynienia z tym problemem, jedynie kumpel miał/ma? takie coś ;)
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Jak Ci lekarz nie pomógł to my tym bardziej nic nie zrobimy. Najpierw pogadaj z innym lekarzem co Ci wolno a czego nie, a potem zgłoś się na forum ;)
 
Do góry