Generator snów !

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
mi się kiedyś śniło jak spadałem z wieżowca :) jakiegoś strasznie dużego :) i to się często mi śniło :) a przy samiutkim końcu jak miałem paść na ziemię to się budziłem hehe to było fajne uczucie :)
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
pisaliśmy co komuś się śniło więc ja chciałem się też podzielić moimi wrażeniami

master6x6 widzę że bardzo chcesz żebym wyleciał z tego forum, tak się na mnie uparłeś, cały czas patrzysz i czekasz gdzie zrobię błąd. I co najważniejsze dajesz mi ostrzeżenia za "odgrzewanie tematu"

Jak mi dajesz to daj wszystkim którzy piszą co im się śniło w TYM temacie!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie uwziąłem się.
Chcesz opisywać swoje sny? Proszę bardzo, ale opisuj tylko te sny które przyśniły Ci się dzięki generatorowi snów...
No cóż nie wszystkich moja ręka sprawiedliwości może dopaść, niektórych nie zauważyłem, a w niektórych przypadkach nic nie zrobiłem bo nie miałem tego działu jeszcze wtedy.
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
pisaliśmy co komuś się śniło więc ja chciałem się też podzielić moimi wrażeniami

master6x6 widzę że bardzo chcesz żebym wyleciał z tego forum, tak się na mnie uparłeś, cały czas patrzysz i czekasz gdzie zrobię błąd. I co najważniejsze dajesz mi ostrzeżenia za "odgrzewanie tematu"

Jak mi dajesz to daj wszystkim którzy piszą co im się śniło w TYM temacie!
Ty odgrzałeś temat i dzięki temu znów stał się aktualny więc reszta użytkowników pisała w prawie nowym temacie, dlatego tylko ty dostałeś ostrzeżenie/ostrzeżenia :p PZDR.
Żeby nie robić offtopu ten generator snów to jedna wielka lipa!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
to zależy od nagrania:)
kiedyś kolega zapodał mi dość fajne nagranie które nieco pomagało :)
Ale moim zdaniem najlepszym generatorem jest naturalny generator snów- Dream Herb :D
 

Shinya

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
"Niekiedy o jednej rzeczy potrafię myśleć na okrągło... Non stop... Ale niekiedy mam tak że pomyśle, zapomnę a za jakiś czas znowu sobie przypomnę..."

Szczerze? Rozwala mnie to : P. No a może jak to nazwałaś przypomni się to akurat wtedy, kiedy już śnisz i wywołujesz ten sen, przez to że Ci się przypomniało. Ale nie istotne : P.

--

Czy ten generator faktycznie działa? Słyszałam różne historie na temat sztucznych wspomagaczy...I nie zawsze musiały być one miłe. Boję się, że mnie spotka to samo.

--

A tak na marginesie.. Na prawdę lubicie się pocić kiedy Wam się śni jakiś koszmar? Bo ja nie bardzo : P.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
co tutaj dużo mówić, taki generator snów to jedynie mała pomoc. A do prawdziwych efektów jest potrzebny trening trening i jeszcze raz trening :)
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
A może ten Los Programos Muczaczos jakoś tam stymuluje fale binarne w muzgó i działa (jak natura chciała)... no wiecie, jak te I-Doser'y czy inne Brainwave Generatory :p
 
Do góry