Generał Kim Dzong Il...

Międzynarodowa

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Już kilka dni minęło jak zmarł, był to i wciąż jest Wspaniały Człowiek... Czemu prawie nikogo w naszym kraju nie interesuje prawda o Nim? W ogóle przeważnie jeśli ktoś zainteresuje się czymś dotyczącym Korei Północnej to jest to jakaś sensacyjna "wiadomość" mająca tyle wspólnego z prawdą co nic. Czemu nikogo nie interesuje jakim Dzielnym Narodem są Koreańczycy? Czemu nikogo nie interesuje jak poradzili sobie z kryzysem w swoim Kraju, że mają go już prawie za sobą?
No tak, przecież wszyscy myślą, że Oni Tam trawę jedzą... Wreszcie czemu nikogo nie interesuje jak wiele zrobił dla Nich Ich Przywódca? W naszych mediach wygaduje się żałosne brednie, nawet w takiej chwili jak teraz.
Mówiąc o śmierci Przywódcy Narodu Koreańskiego skrupulatnie pilnuje się żeby każde zdanie pokazywało Go w możliwie jak najbardziej negatywnym świetle.
Obwinia się Go albo o coś co w ogóle nie miało miejsca albo o coś co po prostu nie było Jego winą a często paradoksalnie było winą tych co najgłośniej krzyczą przeciw Kim Dzong Ilowi.
Wszystko co pokazują musi zostać opatrzone odpowiednim komentarzem. Nawet próbuje się wmówić, że żałoba w Korei jest wymuszona co jest podłym kłamstwem, bo Koreańczycy są szczerzy, jestem tego pewna na 100%. Nieco ponad rok temu byłam w KRLD, rozmawiałam z Koreańczykami, wiem, że naprawdę kochają swojego Przywódcę. Zresztą nie dziwie się Im, od śmierci Kim Il Sunga nie było lepszego człowieka i przywódcy niż Kim Dzong Il. On tyle robił dla ludzi... właściwie całe swoje Życie poświęcił dla innych. Cały czas walczył o poprawę warunków życia w swoim Kraju, cały czas był ze swoim Narodem, nie izolował się od ludzi w przeciwieństwie do przywódców innych państw. Ciągle odwiedzał różne miejsca, spotykał się ze zwykłymi obywatelami, pomagał Im, osobiście sprawdzał jak wyglądają ich warunki życia i jak można je poprawić. Oczywiście w Korei bywało ciężko, ale Przywódca poświęcał całą swoją energię dla Koreańczyków i dzięki temu było coraz lepiej.

Nie mogę uwierzyć, że On odszedł... ciągle nie mogę nie płakać jak o tym pomyślę. Nie dożył nawet setnych urodzin swojego Ojca Kim Il Sunga, które będą 15 kwietnia 2012, na pewno to było dla Niego ważne... Koreańczycy po raz kolejny stracili Kogoś Kto o Nich dbał i się interesował Ich losem, rozumiem Ich rozpacz. Zawsze podziwiałam Generała Kim Dzong Ila, Jego Życie dawało mi natchnienie do wiary w lepszy świat i tak zawsze będzie. A Koreańczycy choć cierpią po tym co się stało poradzą sobie, poradzą sobie tak jak chciałby tego Ich Ukochany Przywódca.

Natomiast treści jakie głoszą nasze wiernopoddańcze media mnie przerażają. W sumie wiadomo, że nie można się po nich spodziewać niczego innego, ale trudno mi zrozumieć, jak można tak podle i bezczelnie kłamać?
I to teraz...
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Myślę że Norad myślał o poście a nie o twojej osobie :)

Myślał o narodzie izolując go przed światem i głodując ludzi.
 
S

serwor

Guest
Nie mogę uwierzyć, że On odszedł... ciągle nie mogę nie płakać jak o tym pomyślę. Nie dożył nawet setnych urodzin swojego Ojca Kim Il Sunga, które będą 15 kwietnia 2012, na pewno to było dla Niego ważne... Koreańczycy po raz kolejny stracili Kogoś Kto o Nich dbał i się interesował Ich losem, rozumiem Ich rozpacz

O ale na cale szczescie maja jeszcze jego syna,bedzie on dalej prowadzil narod Koreanski do zwyciestwa.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
@Międzynarodowa
Gdzie byłaś dokładnie? Pjongjang czy też w innych miejscach?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
A zdjęcia satelitarne z obozami koncentracyjnymi to oczywiście fałszerstwo. Przypomina mi się jak do Stalina jeździły delegacje z Zachodu na pokazówki jak to w ZSRR jest cudownie. Można poznać szczegóły, w jaki sposób trafiłaś do kraju dzielnego narodu i męża opatrznościowego?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Qon, do Korei organizowane są wycieczki, tylko wiesz - mają mocno określone ramy zwiedzania (stąd moje pytanie).
 

fasci_nation

Львівський батяр
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
116
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Lublin
korea-at-night1.jpg

Myślę, że to tyle jeśli chodzi o ten dobrobyt na północy....
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
widziała domy papierowe, albo inne pustostany dla turystów, łykneła "historii" jakim karmią turystów, widziała oddanych i kochajacych Wodza mieszkańców którzy są zastraszani i mówią to co mają mówić pokazywanych turystom, a nie widziała dzieci jedzacych trawę, umierajacych ludzi z głodu, chorób, gwałtów, morderstw, obozów, prania mózgów dzieci i dorosłych, nie widziała biedy i odciecia od cywilizacji, świata..

jeśli rzeczywiście tam byłaś i rozmawiałaś z ludzmi to chyba ni emasz świadomości, że rozmawiałaś z określonymi wybranymi ludzmi, nie przypadkowo spotkanymi na ulicy, a takimi którzy byli przed rozmową przygotowani, na pewno też przy rozmowie z mieszkancami był jakiś "opiekun" słuchający całej szopki żebyś przypadkiem nie odkryła czegoś czego nie powinnaś.

tak sobie myślę, płacą Ci żeby tak pisać czy naprawdę jesteś jakaś nietentego?

powiedz nam co Wódz zrobił takie wspaniałego dla swoich niewolników? konkretnie?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Proszę sobie darować takie teksty. Dyskusję prowadzimy na argumenty merytoryczne.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
A mnie ciekawi co naprawdę dzieje się w Korei Płn. W propagandę zachodnią nie wierzę - to nie liczba światełek widzianych z kosmosu jest miarą dobrobytu...To chyba normalne ze w nocy gasi się światło ;) A to że nie ma wielkich metropolii rozbłyskujących reklamami to akurat żaden argument jak dla mnie. Ciężko jest jednak znaleść jakiś obiektywny materiał na ten temat :/
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Proponuję obejrzeć "Defiladę" Andrzeja Fidyka, bardziej obiektywnego materiału o Korei Płn. chyba nie ma....

Jest jeszcze "Korea Północna z Ukrycia", ale dla poszukiwacza spisku mediów przeciwko temu krajowi, będzie już pewnie mniej obiektywna.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To ja dodam ,,Więzienie Yodok" - relacje ludzi, którzy byli w obozach, część urządza spektakle obrazujące tamtejsze życie. Poza tym ,,Kraj cichej śmierci".
Nie powiedziałbym żeby Ameryka musiała wychodzić ze specjalnie nachalną propagandą wobec kraju, którego władza twierdzi, że prezydent po śmierci czyni cuda. Z resztą wystarczy wejść na polską, oficjalną stronę KRLD i zobaczyć w jakim tonie są tam pisane teksty i podawane filmy.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Nie dziwię się, że do Korei Północnej organizowane są wycieczki. To prawdziwy skansen (komunizmu). Szkoda, że po śmierci tego faceta pewnie nic się nie zmieni bo władzę będzie trzymać koteria rodzinno-wojskowo-biurokratyczna.
 
Do góry