Gemsnet Generato

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Czy wiecie może gdzie można ZA DARMO pobrać generator GemsNet Generato ?? Szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć. A może wy macie ?? Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi wysłał
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
szukałem na tnp ale nie znalazłem doszłem do 4xx(słownie: czterystacoś) i nie znalazłem ale to co kiedys widziałem to był jakis generator ale nie wiem jaki no cóz ja tam nie stawiam aukcji na allegro a jedynie kupuje. Chcesz moge ci dac chasło to sobie poszukasz bo ja jakos nie mam do tego bystrych oczu i cierpliwosci.

Pozdro
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
@Daniel Lipka: Chcesz podać komuś hasło do konta na allegro? Przecież tam są twoje dane itp.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Naprostowanie:
Chce dac Michasiowi chasło do tnp (torent net pl), bo jak kazdy praktykujacy pirat internetowy jeżdzacy lewą strona wiem ze tam rejestracja jest płatna i takimi zeczami sie powinno dzielic szczegulnie wtedy gdy ktoś nam dał takie hasełko za free jak chcesz HeX tobie też moge kopsną :p .
Wito tylko nie mysl ze sie buntuje przeciwko twojej rodzince i szeze jakis warez :p ja proprostu jestem ludziem dobrej woli :p
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
A to sorki :) Źle Cie zrozumiałem.... no ale tam nie trzeba nic wysylac. raczej chyba pmylilo ci sie to z torrenty.org Chociaż z drugiej strony znów się mogę mylić. Ja nie przypominam sobie zebym przy rejestracji to torrent.net.pl wysylal smsa czy cos
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Naprostowanie:
Chce dac Michasiowi chasło do tnp (torent net pl), bo jak kazdy praktykujacy pirat internetowy jeżdzacy lewą strona wiem ze tam rejestracja jest płatna i takimi zeczami sie powinno dzielic szczegulnie wtedy gdy ktoś nam dał takie hasełko za free jak chcesz HeX tobie też moge kopsną :p .
Wito tylko nie mysl ze sie buntuje przeciwko twojej rodzince i szeze jakis warez :p ja proprostu jestem ludziem dobrej woli :p

Tak się składa, że ja mam tam już konto. Hasło dostałem od kolegi, który podzielił się kontem już z 9 osobami :D Znalazłem tam torrenta z tym generatorem ale nie ma seedów :/ Poza tym po komentarzach tego torrenta dowiedziałem się, że klucz podany w tym torrencie jest już nieaktualny.
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ma może ktoś aktualny klucz do tego programu, bo potrzebuję go na gwałt... :/ proszę o kontakt na mail lsierak@o2.pl
 
Do góry