Geje Na Forumowisku

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Odwet - jesteś Wszechpolakiem? Bo na to wygląda.
A Młodzież Wszechpolska, to same chamy i tylko bić się potrafią.
Nawet matury żaden z nich nie zdał.

Uogólniłem.
 
B

Billy Eliot

Guest
Jeli o mnie chodzi- nie przepadam za gejami. Nie przeszkadzali mi dopki nie zaczeli manifestowac i obnosic sie ze swoja innoscia. Moga sie walic w kakao, ale niech wiedza, ze wiekszosc ludzi to nie obchodzi. Moga sie zenic, nie obchodzi mnie to, ale dzieci adoptowac prawa nie maja! Pozdrawiam.

Ale Cię tu atakują Odwet, ale ja mimo iż też jestem gejem stane troche w Twojej obronie.

Masz całkowitą rację, że ludzi nie obchodzi i obchodzić nie powinno to, co dwoje homoseksualistów robi w swoim domu, nawet jeśli będzie to picie przez Ciebie wspomnianiego kakao - poza tym ja lubie kakao :lol:

A co do adopcji dzieci. Choć jestem jeszcze młody bardzo chciałbym w przyszłości wychowywać dziecko. Również wiem, że przez ludzi o Twoich poglądach to samo dziecko zostałoby skrzywdzone przez różne docinki słowne.
Chodzi mi o to, że dzieci wychowywane przez pary homoseksualne będą szczęśliwe wtedy gdy Tobie podobni "dadzą im żyć". Dziś w Polsce jest jeszcze na to za wcześnie ale nie z winy homoseksualistów tylko właśnie homofobów.
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Olsztyn
Jeli o mnie chodzi- nie przepadam za gejami. Nie przeszkadzali mi dopki nie zaczeli manifestowac i obnosic sie ze swoja innoscia. Moga sie walic w kakao, ale niech wiedza, ze wiekszosc ludzi to nie obchodzi. Moga sie zenic, nie obchodzi mnie to, ale dzieci adoptowac prawa nie maja! Pozdrawiam.

Rozumiem, że ludzi nie obchodzi i dobrze. Ale nie można im zabronić zakładania rodzin, przecież gej to też człowiek. Moim zdaniem jak Gej cche to niech sobie adoptuje dziecko, przecież mu krzywdy nie zrobi. Gej jest najlepszym przyjacielem kobiet. Ja mam przyjaciela Geja i jestem bardzo zadowolona, mogę z nim o wszystkim porozmawiac i zawszę mnie wspiera. Nie wiem po co odrazu panikowac. Weź wyluzuj :)
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Odwet - jesteś Wszechpolakiem? Bo na to wygląda.
A Młodzież Wszechpolska, to same chamy i tylko bić się potrafią.
Nawet matury żaden z nich nie zdał.

Uogólniłem.


Nie, nie jestem Wszechpolakiem i nie chcę być. Same chamy? Czyli sugerujesz, że jestem chamem? Fantastycznie!
Bez matury? Człowieku, co Ty pieprzysz? A co robią studenci w MW?


Ale Cię tu atakują Odwet, ale ja mimo iż też jestem gejem stane troche w Twojej obronie.

Masz całkowitą rację, że ludzi nie obchodzi i obchodzić nie powinno to, co dwoje homoseksualistów robi w swoim domu, nawet jeśli będzie to picie przez Ciebie wspomnianiego kakao - poza tym ja lubie kakao :lol:

A co do adopcji dzieci. Choć jestem jeszcze młody bardzo chciałbym w przyszłości wychowywać dziecko. Również wiem, że przez ludzi o Twoich poglądach to samo dziecko zostałoby skrzywdzone przez różne docinki słowne.
Chodzi mi o to, że dzieci wychowywane przez pary homoseksualne będą szczęśliwe wtedy gdy Tobie podobni "dadzą im żyć". Dziś w Polsce jest jeszcze na to za wcześnie ale nie z winy homoseksualistów tylko właśnie homofobów.

Niektórzy nie uznają odstępstw od praw natury. Doskonale to rozumiem. Osobiście toleruję gejów, ale nie toleruję gejowskich aktywistów i ich nachalnej propagandy.
Co do adopcji dzieci... Wybacz, ale to odpada.

Rozumiem, że ludzi nie obchodzi i dobrze. Ale nie można im zabronić zakładania rodzin, przecież gej to też człowiek. Moim zdaniem jak Gej cche to niech sobie adoptuje dziecko, przecież mu krzywdy nie zrobi. Gej jest najlepszym przyjacielem kobiet. Ja mam przyjaciela Geja i jestem bardzo zadowolona, mogę z nim o wszystkim porozmawiac i zawszę mnie wspiera. Nie wiem po co odrazu panikowac. Weź wyluzuj :)

Dziecko wychowywane przez gejów najprawdopodobniej też będzie gejem. Wybacz, ale homoseksualizm nie jest zgodny z prawami natury. Resztę dopowiedz sobie sama.
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Osobiście toleruję gejów, ale nie toleruję gejowskich aktywistów i ich nachalnej propagandy.
Co do adopcji dzieci... Wybacz, ale to odpada.
Popieram !. Nie tylko homoseksualisci są w Polsce dyskryminowani , ale nikt poza nimi nie robi zamętu na taką skale .
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Czytałem posty od początku, parę pewnie przeoczyłem, ale nie w tym rzecz.
Tak tylko gwoli uściślenia terminologii:
- TOLERANCJA , niejako z definicji, odnosi się do zjawisk nie uważanych powszechnie za normę społeczną. Jeśli bowiem coś jest normą - nie ma problemu z
tolerancją, bo jest to norma. :D
- na świecie mamy 3 (słownie: trzy) religie monoteistyczne. Wszystkie one piętnują każde - przepraszam za słowo - odstępstwo od normy, kiedyś
nazywane zboczeniem seksualnym.
- zjawisko homoseksualizmu jest odwieczne - zmianie ulegało jedynie podejście do niego. Były okresy w historii, jak choćby w swego czasu w Cesarstwie
Rzymskim, kiedy było wręcz modne.
- i tak na koniec - homoseksualizm można rozpatrywać w wielu aspektach: społecznym, gospodarczym, kulturowym, politycznym, medycznym i tym najbardziej
chyba kontrowersyjnym, czyli religijnym.
Ten ostatni aspekt jest niewątpliwie najtrudniejszy, zwłaszcza, że silnie determinuje społeczną i moralną świadomość wielu ludzi na świecie.
O ile status medyczny homoseksualizmu można było zmienić "jedną konferencją" medyczną, o tyle Biblii ani Koranu - nie.
Nie jest tajemnicą, że czynnik religijny jest istotny, nie ukrywam, że dla mnie też, niemniej niekoniecznie musi on prowadzić do nienawiści, czego jak widzę nie wszyscy rozumieją.
Zastrzegam, że nie wyrażam tu swojego osobistego stanowiska do homoseksualizmu, chociaż geje z którymi kiedykolwiek sie spotkałem, delikatnie ujmując, nie byli wysokich lotów moralnych pod żadnym względem, mimo zupełnie przyzwoitego wykształcenia i statusu społecznego.
Obserwuję i - myślę, że środowisko jest tego świadome - analizuję.
Z ocenami się jeszcze wstrzymam.
Pozdrawiam wszystkich - ja.
 

tema

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
olsztyn
Oglądałem parade równości w Moskwie.. powiem jedno to bylo najgorsze co widziałem gorzej niż w polsce!!moim zdaniem wiekszosc ludzi kurzy nie tolerują gejów to malo wykształceni ludzie i gorzej wychowani ... sa ludzie którzy sa wykształceni i dobrze wychowani i nie kieruje to do wszystkich tylko mowie jaka jest większość bo ci z wyższej pulki wiedza wiecej o tym i bardziej myślą ..
 
B

Billy Eliot

Guest
w rzeczy samej. Chociaż (zwracam się tutaj do oponętów) tema zaznaczył, że większość ludzi jest taka, nie - wszyscy
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Oglądałem parade równości w Moskwie.. powiem jedno to bylo najgorsze co widziałem gorzej niż w polsce!!moim zdaniem wiekszosc ludzi kurzy nie tolerują gejów to malo wykształceni ludzie i gorzej wychowani ... sa ludzie którzy sa wykształceni i dobrze wychowani i nie kieruje to do wszystkich tylko mowie jaka jest większość bo ci z wyższej pulki wiedza wiecej o tym i bardziej myślą ..


W takim wypadku jestem niewykształconym i źle wychowanym człowiekiem. Jest mi z tym dobrze.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
tewie napisał:
na świecie mamy 3 (słownie: trzy) religie monoteistyczne.
Jeśli masz na myśli judaizm, chrześcijaństwo i islam, to z tego co wiem, jeszcze w hinduizmie pojawia się koncepcja monoteistyczna. Ale to tak tylko na marginesie piszę ;)

Generalnie fajny post napisałeś.
Ja, o ile mogę szeroko i namiętnie dyskutować na temat o homoseksualizmie w ujęciu społecznym, psychologicznym, prawnym itp, o tyle odżegnuję się od prób przekonania np. chrześcijaństwa, żeby uznało homoseksualizm, tak jak nie będę przekonywać islamu, żeby zaczął gustować w wieprzowinie. Uważam, że w takiej sytuacji to sprawa między homoseksualnym chrześcijaninem a jego bogiem.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Oglądałem parade równości w Moskwie.. powiem jedno to bylo najgorsze co widziałem gorzej niż w polsce!!moim zdaniem wiekszosc ludzi kurzy nie tolerują gejów to malo wykształceni ludzie i gorzej wychowani ... sa ludzie którzy sa wykształceni i dobrze wychowani i nie kieruje to do wszystkich tylko mowie jaka jest większość bo ci z wyższej pulki wiedza wiecej o tym i bardziej myślą ..

A co ma wspolnego tolerancja dla dewiacji z inteligencją czy kulturą? Wy nie jestescie normalnymi ludzmi, jesteście zboczeńcami. Nie udawajmy ze tak nie jest...

Homoseksualizm jest dewiacją, zaburzeniem, a nie czymś normalnym jak staracie sie na sile przekonywac innych.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ojej, nuworld, ty dla mnie jesteś efektem eksperymentu genetycznego (próba połączenia genomu człowieka i buraka..? tylko zgaduję...) i też jakoś z tym żyję.
 
B

Billy Eliot

Guest
A co ma wspolnego tolerancja dla dewiacji z inteligencją czy kulturą? Wy nie jestescie normalnymi ludzmi, jesteście zboczeńcami. Nie udawajmy ze tak nie jest...

Homoseksualizm jest dewiacją, zaburzeniem, a nie czymś normalnym jak staracie sie na sile przekonywac innych.
...też Cię kocham nuworld ;)
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
homoseksualizm jest dewiacja-nuworld skad ty te durnoty bierzesz czlowieku..
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Odwet, a Ty skąd to bierzesz? Z głupich kabaretów czy Twojego bezmyślnego rozumu?
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Ankton, jeśli coś nie jest zgodne z prawami natury, to jest dewiacją.



Marozjo, moja droga jeśli kogoś kręcą kobiety w szpilkach, to to dewiacją nie jest. :)
 
Do góry