Geforce Fx 5200

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mam problem z GTA Vice City, odkąd wstawiłem sobie GeForce FX 5200 [dzisiaj] w tą gre w ogóle nie da się grać, tz. wchodze do gry -> wczytuje zabisaną lub zaczynam grę od nowa -> gram i po kilku minutach rozgrywki na ekranie sypią się tekstury wszysko się za mazuje.....
Czy ktoś wie czy jest to swpodowane ? Zaznacze jeszcze tylko, że inne gry chodząbez problemów np. GTA III, WrCraft III, Max Payne.... Prosze o odpowiedzi...
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Sterowniki są dobre...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
nie bądź taki pewien, jeśli to są ostatnie to załatw sobie poprzednie, bo detonatory mają to do siebie że lubią być zabugowane
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
albo zainstaluj strasze sterowniki (ale bez przesady :p )
albo poszukaj jakiejś łatki, bo u mojego kumpla kiedyś tez nie działała na najwyżwszych detalach (chociaż bez problemu powinno działać)
to tez był jakiś ge force
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dzieki za odpowiedzi, postaram sie rozwiazac ten problem...
 

dress

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Możliwe, ze karta po kilku minutach chodzenia na pełnych obrotach przegrzewa się.... skad ja masz??
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
równie dobrze mogła by być źle włożona, ale przecież inne gry działaja dobrze...

a zreszta jakby sie przegrzewała lub była krzywo włożona to by sie komputer restartował..
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
skad ja masz??
Kumpel mi ją sprezentował, na razie pozyczyłęm aby ją przetestować. Komputer składam sam dlatego też nie stać mnie na zakup czegoś lepszego, co rusz coś się ulepszy, a apetyt rośnie w miare jedzenia.
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
jakby była krzywo włożona to komp w ogóle by się nie uruchomił..
a przegrzewanie karty to nie koniecznie tylko restarty, ale artefakty i zmniejszanie wydajności..
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jednak jest to problem dotyczący sterów do karty... Kwestia przegrzewania odpadła-wymieniłem radiator na radiator z wiatraczkiem, co sprawiło znaczne ochłodzenie,a tekstury wciąż się sypały w GTA Vice City. Gdy zainstalowałem inne stery to komputer mi sie wieszał zaraz po rozpoczęciu gry 3D, w ogóle działy się dziwne rzeczy np. po odpaleniu kompa zamiast ujrzeć pulpit widziałem zupełnie czarny ekran.... Wróciłem do poprzednih sterowników i jestem w tym samym punkcie, czyli w GTA VC wciąż sypią mi się tekstury po kilku minutach gry...
Może ktoś wie jakie są najlepsze stery do GeForce FX 5200 i gdzie można je pobrać...
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Najlepsze sa te które były dołączone do karty na płycie :) Ale jak testujesz ja to pewnie takich sterów nie było. Zapytaj kumpla czy miał płytke i te zainstaluj.
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Niestety załączone stery z płytki nie działają zbytnio dobrze....
 

MACIOMON

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam, mam ten sam problem co KND. Zainstalowalem stery 7.xx i gry 3D po wlaczeniu zawieszaly sie probowalem z innymi sterami i dalej to samo. Przeinstalowalem windows i nie instalowalem zadnych sterow, wiec teraz tekstury sie sypia wyskakuje mi jakis przedzielony ekran w kolorze czarno-zoltym i te kolory skacza i zmieniaja swoja barwe. KND rozwiazales swoj problem ? takie zjawiska nie mialy miejsca na Windows Me. Zalączam obrazek loga z gry kill.switch toz przed startem gry. http://img101.imageshack.us/my.php?image=beztytuues3.png
na tym obrazku widac ze tekstury sie juz posypaly i nie ma co odpalac gry.
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
ja też miałem problem z GTA Vice City bo strasznie się przycinała gra ale zainstalowałem najnowsze sterowniki i tak się nie przycinała ale lepiej chodzi niż przed tem
 

Thornat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
też mam gf 5200 fx ale nie mialem takich problemow. z tego co wiem przed zaistalwaniem nowych sterow nvidii trzeba odinstalowac stare bo moga byc problemy. moze tez to byc konflikt sprzetowy, moze twoj komp nie trawi nowej karty
 
Do góry