Gdzie znajdę takie sandały?

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Od dłuższego czasu poszukuję - minimalistycznych sandałów z naturalnej skóry.
To co widzę w polskich sklepach jest porażające - wszystko na jedno kopyto, w dodatku wszystko o charakterze typowo sportowym.

Damskich modeli w tym stylu jest całe mnóstwo, natomiast na męskie w tym sezonie nie trafiłem.

Pod pojęciem minimalistyczne rozumiem:
- możliwie najcieńsza skórzana podeszwa,
- cieniutkie paski trzymające stopę (a właściwie bardziej rzemienie niż paski),
- proste i skromne zapięcia.


GDZIE MOŻNA KUPIĆ NAJLEPIEJ - KTÓRE SĄ AKTUALNE?

Mi się podobają pierwsza para zdjęć sandałów z firmy GUCCI, czyli nr 1 i 2. Ale pewnie nie ma już!

Poniżej trochę inspiracji np.:

Ten chłopak, który nosi sandały:

952a228b09.jpeg

1.
designermen27ssandalsby.jpg
GucciSandal.jpg
.2

3.
5320818.jpg
65ss09.jpg
.4

5.
0000065543801.jpg
0000061690901.jpg
.6
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja sobie kupiłem w H&M takie rzymianki brązowe, bardzo fajne są, wszystkim się podobają :) teraz już nie ma ich, przynajmniej w Krakowie, srasznie szybko się sprzedały, widziałem jeszcze takie czarne, ale nie podobały mi się za bardzo
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
 wroneczki, każdy ma inny styl, nie każdemu buty sportowe odpowiadają na lato, jeden lubi japonki, inny najacze, a kolejny sandały, tolerancji trochę ludzie. jak dla mnie te pierwsze są bomba, i niech się chowają wszystkie dunki, airmaxy i cała reszta w których noga w taki upał gnije, yo :D
 
W

wroneczki4

Guest
Zapomnialem, wszyscy musza byc ubrani tak jak Ty :)
Właśnie nie, bo wtedy ja musiałbym się ubrać inaczej, aby się wyróżniać ;)

niech się chowają wszystkie dunki, airmaxy i cała reszta w których noga w taki upał gnije, yo :D
Tylko idiota chodziłby w upale... w butach za kostkę? Chociaż tacy z pewnością istnieją.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja jakoś nigdy nie lubiłem sandałów :/ w japonkach też jakoś nie chodziłem nigdy. Nie pasują mi te buty, dziwnie się czuję w takich wynalazkach. Choć na pewno na lato są jak znalazł :D Te które tutaj pokazywaliście całkiem fajnie wyglądają, ale chyba się nie skusze jednak. :/
 
Do góry