gdzie z dziewczyną na ferie? ;);)

Status
Zamknięty.

patryk11722

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich;)
Mam ogromną prośbę...macie może jakieś pomysły, gdzie pojechać z dziewczynąna kilka dni w ferie?? Jeśli tak to proszę o podpowiedzi;) niestety góry odpadają bo to trochę zbyt daleko( mieszkam w kujawsko-pomorskim).Myślałem o wyjezdzie nad morze a konkretniej o sopocie lub też o Wrocławiu. Są tam jakieś warte uwagi miejsca?? ;) Z góry dziękuję za pomoc;)
 

geminatores

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Albo wybierz jakąś niewielką miejscowość w górach, będzie wtedy cisza i spokój, można spokojnie pospacerować i pozwiedzać, nacieszyć się zimą.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wrocław jest piękny! na na pewno wart uwagi! Ostrów Tumski, czy rynek to miejsca wręcz magiczne. Z stamtąd masz już w sumie nie tak daleko w Sudety, także jak zacgce Wam się gór to będzie to jak najbardziej możliwe!
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
A Kraków myślałeś o tym mieście?? Piękne tam jest. I jakbyś chciał tanio zarezerwować pokój polecam ci serwis infonoc.pl, dzięki niemu szybko znajdziesz pokój idealny dla ciebie i Twojej dziewczyny. Ja korzystałam z tego serwisu i dostałam kod, dzięki któremu przy następnej wizycie mam 5% zniżki. Póki co nie wybieram się do Karkowa więc jeśli się zdecydujesz tam pojechać mogę ci go udostępnić. Oto on JNTWT7YBE :) Miłych ferii;)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wezcie udzial w konkursie na muzodajnia.pl a moze wygracie wycieczke dla 2 osob na Dominikanie:). Tam sa genialne plaże :D...ja osoboscie mam juz dosyć tej zimy :D
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Sądzę, że Dominikana raczej kolegi nie interesuje na wyjazd kilkudniowy ;) Wrocław faktycznie jest bardzo ładnym miastem więc to nie jest najgorszy pomysł żeby się tam wybrać. A ja zgodzę się też z propozycją wyjazdu do Krakowa. Kraków jest piękny i jest tu co robić. W ciągu dnia możecie z dziewczyną spacerować po starym mieście, parkach i kopcach, a wieczorami wyjść np. na imprezę, albo na jakąś kolację :) Znam też serwis infonoc.pl o którym pisze Myszkamiki. Moi znajomi zawsze wynajmują apratamenty w tym serwisie i bardzo sobie chwalą i wysoki standard i niską cenę :)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Zgodzę się z Val - Kraków to naprawdę piękne miasto. Byłem w Krakowie z dziewczyną i spaliśmy w apartamentach your place - naprawdę, świetne miejsce. Zwłaszcza, że jak się skorzysta z promocji, to cena jest jak za normalny pokój, a nie apartament. Także polecam - myślę, że warto.
 

duke63

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Dom na chmurze
www.fregata :)

i to nie jest reklama, polecam od siebie,
Jadłem pierogi przy kominku zimą, miejsce i okolice są magiczne.


...Za to na Leśniczówkę można zajrzeć latem [dla inteligentnych odnajdywaczy www analogii :xD].
 

Attachments

  • fregata.jpg
    fregata.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 26
B

benjamima

Guest
Ja jestem z Krakowa, i zakochałem się w Gdańsku dwa lata temu - moim zdaniem stare miasto jest ładniejsze niż w Krakowie... Także szczerze, polecam.
 
Z

zypek84

Guest
Cześć,
kto wybiera się na sylwestra na Słowację? Jeśli macie zarezerwowany ten wyjazd: http://www.sylwester-slowacja.pl/sylwester-na-slowacji-tatrzanska-lomnica-hotel-uran-narty-tatry-wyciagi-narciarkie,t1596-47512.html to możemy się spotkać ;-)
 
D

Dorka123

Guest
a może narty w Bułgarii? z tego, co widziałam nawet nie wychodzi to drogo, np. tutaj http://www.itaka.pl/promocje/narty/index.php
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Polecam Kraków i Wrocław;
To drugie miasto sama odkrywam,
ale Kraków jest fantastyczny;
znajdziecie coś i rozrywkowego i kulturalnego, nastrojowe kawiarenki i bogate życie klubowe.
Nie wspominając o zabytkach, Wieliczce itd.
Noclegowo też jest super, jeśli nie chcecie przepłacać za nocleg polecam hostele w centrum;
jeśli chcecie trochę więcej prywatności też się znajdą jakieś niedrogie hotele choć może niekoniecznie w centrum miasta.
Polecam sprawdzić poszperać np. tu: http://www.urlopwpolsce.pl/miasto.php?id=3
można się dodatkowo załapać na zniżkę albo zrobić rezerwację.
 
J

jadwinia

Guest
Zależy jaką formę odpoczynku lubicie :) sama wyciągnęłam narzeczonego do spa :) i był zachwycony. Mają fajne oferty także dla par, a w tym pokój z romantyczną oprawą. Poza tym można odpocząć na łonie natury pojezierza brodnickiego w hotelu Głęboczek.
 
E

Ejan87

Guest
A jakie mają pokoje :D idealne na romantyczny wieczór tylko we dwoje. Nawet z pokoju nie miałabym ochoty wyłazić mając takie luksusy :D wszystko podane, mozna nawet zjeść w pokoju.
 

rdza-na-poreczy

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja polecam Rzym.
Poważnie - piękne miasto, i można pojechać na weekend, albo jeszcze lepiej 5 dni. Byłam na takim wypadzie i było przecudownie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry