Gdzie Wyjeżdżacie Na Wakacje?

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Wszędzie jest fajnie. Zależy od nastawienia i towarzystwa... i kasy... niestety. Moje najnowsze odkrycie to Cypr. Genialne miejsce, chociaż teoretycznie to tam ciągle wojna :(
Mimo wszystko warto.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Wiem, że temat już sprzed lat ;P Ale odświeżam go, żebyście i w tym roku mogli pochwalić się gdzie wyjeżdżacie :) Wprawdzie do sezonu urlopowego zostało jeszcze trochę czasu ale na pewno większość z was ma już coś zaklepanego :) Ja planuję wyjazd do Serbii. Bardzo bym chciała, żeby się udało bo ciągnie mnie niesamowicie w tamte strony ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Miała być Hajnówka, a będzie Chorwacja. Tej pierwszej i tak nie odpuszczę, bo co nasze, to nasze. Tylko termin się trochę wydłuży :)

Ciągnie mnie też nad ocean. Może kiedyś....
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
czas chyba juz odswiezyc watek, jakby nie patrzyl dla niektorych juz rozpoczely sie wakacje :) Gdzie wyruszacie na urlop ? Polska, czy raczej gdzies dalej? A moze cieple kraje?:) ja juz zdazylam zwiedziec Francje, Anglie, Belgie, Holandie, Niemcy, teraz czas na druga czesc Europy :D
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Po wielu bużliwych dyskusjach chyba na Tunezję u mnie padnie wybór :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
wyruszasz na wlasna reke, czy decydujesz sie na biuro podrozy? Moze jakies last minute ?
 

Wersacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Widzę że większość wyjeżdża z Polski. Ludzie nie wywoźcie pieniędzy z naszego kraju, bo biednieje. A inni zarabiają ;). Najlepiej to określe pisząc: "Cudze chwalicie a Swego nie znacie". Na stronie PolskieSzlaki jest sporo fajnych miejsc w naszym kraju.
Ostatnio mi się podobało w Gospodarstwie Rybackim "Toporów". No i oczywiście Kraków :).
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
oj swoje tez chwalimy, chwalimy:) np polskie gory sa piekne, a kraina wielkich jezior zapiera dech w piersiach:)
ja powaznie zaczynam myslec o Grecji:) byl juz ktos tam?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
a ja w tym roku ruszam w podroz po calej Turcji, juz sie ciesze :)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Ja jak zwykle zostaje w Polsce, pewno jakieś jezioro, morze, góry, wypady do innych miast :) Jakoś nie chce mi się za granicę jechać i wolę sobie w Polsce siedzieć ;)
 

Tomasz Palec

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Co robić w sierpniu? Chodzenie po górach i leżenie na plaży – nuuda. Coke Live Music Festiwal w Krakowie? To jasne! Wpadniecie?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja jadę w sierpniu do Norwegii ;) a w sumie lecę- samolotem :crazy:
Już się normalnie nie mogę doczekać... super kraj! Naprawdę, chciałabym tam zamieszkać jak już będę w stanie sama na siebie zarabiać i skończę szkołę :)
Podoba mi się to, jak ten kraj wygląda... kawałki skał tworzące ścianę domu - u nas to nie do pomyślenia :p
Generalnie od Norwegii bije piękno krajobrazu.
Ja nie mówię, że Polska jest "be", nie, nie. Mi się Polska podoba :) Mamy w końcu i morze i góry. Morze to ja mogłabym mieć na codzień więc akurat tam mnie na wakacje nie ciągnie :p Chciałabym jechać w góry, ale mnie samej rodzice nie puszczą, ze mną też nie pojadą bo pracują...

A wam podoba się Norwegia? Był tam ktokolwiek z was? Albo może widział na filmach czy gdzieś w szkole przy okazji?
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Ja jadę w sierpniu do Norwegii ;) a w sumie lecę- samolotem :crazy:
Już się normalnie nie mogę doczekać... super kraj! Naprawdę, chciałabym tam zamieszkać jak już będę w stanie sama na siebie zarabiać i skończę szkołę :)
Podoba mi się to, jak ten kraj wygląda... kawałki skał tworzące ścianę domu - u nas to nie do pomyślenia :p
Generalnie od Norwegii bije piękno krajobrazu.
Ja nie mówię, że Polska jest "be", nie, nie. Mi się Polska podoba :) Mamy w końcu i morze i góry. Morze to ja mogłabym mieć na codzień więc akurat tam mnie na wakacje nie ciągnie :p Chciałabym jechać w góry, ale mnie samej rodzice nie puszczą, ze mną też nie pojadą bo pracują...

A wam podoba się Norwegia? Był tam ktokolwiek z was? Albo może widział na filmach czy gdzieś w szkole przy okazji?

Osobiście wolę od norwegi wschodnią Polskę podlasie i dalej na wschód, ukraina i białorus :) Byłem na Podlasiu i gorąco polecam. Wspaniałe widoki, zabytk i ludzie ;)
 
D

Dosiek77

Guest
Ja jadę w sierpniu do Norwegii ;) a w sumie lecę- samolotem :crazy:
Już się normalnie nie mogę doczekać... super kraj! Naprawdę, chciałabym tam zamieszkać jak już będę w stanie sama na siebie zarabiać i skończę szkołę :)
Podoba mi się to, jak ten kraj wygląda... kawałki skał tworzące ścianę domu - u nas to nie do pomyślenia :p
Generalnie od Norwegii bije piękno krajobrazu.
Ja nie mówię, że Polska jest "be", nie, nie. Mi się Polska podoba :) Mamy w końcu i morze i góry. Morze to ja mogłabym mieć na codzień więc akurat tam mnie na wakacje nie ciągnie :p Chciałabym jechać w góry, ale mnie samej rodzice nie puszczą, ze mną też nie pojadą bo pracują...

A wam podoba się Norwegia? Był tam ktokolwiek z was? Albo może widział na filmach czy gdzieś w szkole przy okazji?

Byłam, podoba mi się :) Tylko ceny tam mi się nie podobają :) No ale są adekwatne do ich zarobków :)

W tym roku bedzie Gruzja! http://www.lifestyle.banzaj.pl/Gruzja-modne-miejsce-na-mapie-swiata-53447.html
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Gruzja mocno się w tym roku promowała, widać z efektem. :) Ja chyba wschód Polski, jeszcze nie wybrałam miejsca.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Jak będę jechał do Krakowa zawieźć dokumenty na studia, to pewnie zachaczę o jakieś urokliwe miejsce. Poza tym nie planuję dalszych wyjazdów. :)
 
Do góry