Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Radze w te wakacje odwiedzić tego.. no. Naszego Bałtyka. Mieszkam właœnie w pobliżu morza i może mi nie uwierzycie, ale tym razem wóóda.. tzn. woda :] Jest naprawde ciepła! Można w niej siedzieć ile wlezie! Współczucia dla tych, co mieszkaj¹ tak daleko :)
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
NO ciepła to jest faktycznie bo byłam, ale sporo kapielisk ma sinice, glony itd. I mozna pojechac tam, gdzie niby nie ma, ale nastepnego dnia zbadają i sie okaże,że nasza miajscówka też się nie nadaje.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Powiem tak z rzeczy takich na ktore sobie moge pozwolic to Wiedeń ( Austria) , może przejechalbym siez tamtąd do Bawarii.Byłem tam tyle razy i nigdy mi sie to nie nudzi .Z rzeczy nie mozliwych to Nowa Zelandia
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja chciałbym pojechać w góry najlepiej gdzieś za granice, bo w Polskich już byłem i są dość nudne <_<
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
gdzies na polnoc europy.. bo ja nie nawidze tego slonca. polska mi sie znudzila.. a na poludniu wlochy, tam egipt, to za goraca :/
 

BartekTurysta

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jest mnóstwo pięknych miejsc na Ziemii... Ja jednak chciałabym jeszcze raz pojechać na Kretę ale już nie z rodzicami :p

Z tym wyjazdem to dobry pomysł ja naprzykład do Grecji na Thassos też wyspa jade zawsze na obóz młodzieżowy bez rodziców. Miejsce jest piękne i morzna dużo przeżyć z całą 40 osobową grupą ponieważ śpi się w takich zajefajnych nowych namiotach to jest super przygoda! Poświęciłem bloga turystyce tam znajdziesz więcej na temat tych wyjazdów tanich!!! o to adres: www.wczasy-tanie.blog.onet.pl oraz moje gg: 4152506
 

Attachments

  • DSCF0008.JPG
    DSCF0008.JPG
    328,9 KB · Wyświetleń: 60

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
a ja?
hmmm... Grecja albo Francja...
albo Hiszpania :D
 

Paulinka1407

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja bym chciała jechać tam gdzie bym mogła popływać sobie z delfinami :D Np.do Egiptu :)
 
Do góry