Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Mi się marzy podróż do Tajlandii, niestety na razie nie jest to możliwe, ale na pocieszenie będę mogła chociaż uczestniczyć w targach Tajlandia Expo, które od 2 czerwca zaczynają się w Pałacu Kultury. Najbardziej mnie interesuje te pokazy tańca, oraz tajskich sztuk walki. Wydaje mi się, że może to być całkiem ciekawe wydarzenie, także na pewno warto się przejść :)
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Hmmm ja na pewno chciałabym wybrać się w podróż po Bałkanach albo po krajach Ameryki Południowej ;) Ew. coś z bardziej realistycznych marzeń: podróż po europejskich stolicach lu tydzień czy dwa nad jeziorami czy w tak ładnej okolicy jak w Głęboczku Wielkim. Ale przy tym wszystkim - ważne, żeby jechać z bliską osobą.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Mi też podoba się opcja z jeziorami i z pojezierzem brodnickim a zwłaszcza te wieczory przy winie. Natomiast dodałabym do tego jeszcze Mikołajki. A z zagranicznych wypraw - Portugalia, Dominikana ;)
 
M

Mata30

Guest
A ja nei przepadam za jeziorami,za to mogę polecić każdemu wypoczynek w pięknej Willi scaliano gdzie można naprawde wypocząć. Dookoła cisza i spokój,a przemiła atmosfera i zabiegi Spa sprawią,że będziemy chcieli tutaj wracać.
 
D

Dorka123

Guest
na dzień dzisiejszy wszędzie, gdzie jest ciepło, tegoroczne lato w Polsce jest beznadziejne :/ myślę o last minute na wrzesień, żeby chociaż przez tydzień poleżeć na ciepłej plazy
 
C

compton_style

Guest
Mi się marzy jakaś fajna wysoka góra, w Polsce zdobyłem większość szczytów, więc trochę może ambicja mnie ponosi, ale chciałbym spróbować. Kręci mnie rosyjski Elbrus, samemu bym się na to nie szarpnął, bo nie mam takiego doświadczenia. Znalazłem za to firmę homohibernatus, oni organizują wyprawy na Koronę Ziemi, na Elbrus między innymi też. Właściciel firmy to profesjonalny podróżnik i alpinista z wieloletnim doświadczeniem, więc na pewno będzie bezpiecznie. Kto chętny ze mną? :)
 

jac_plac

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, gdybym, gdybym,mmmmm wiem jedno żadnych miast, zamków, etc. Interesuje mnie li tylko i wyłącznie natura. Z chęcią więc Oceania, Amazonia, Parki Narodowe Ameryki Północnej,Tybet ale nade wszystko, bo naprawdę niedaleko (sic!) jezioro Bajkał ze swoim magicznym otoczeniem do tego niezwykła podróż koleją transsyberyjską. Nieskazitelna przyroda gwarantowana. Cóż więcej sobie można wymarzyć. Zbieram kasę bo to ma być podróż dla nas dwojga (żona też chce heh-:), ), póki co planuję podróż, poznaję uwarunkowania a tu pomaga mi Wadi.pl
 

Meksykanin

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jeśli zastanawiasz się, gdzie wybrać się na wakacje, to przede wszystkim sięgnij do różnorakich serwisów turystycznych, najlepiej światowych, tam znajdziesz mnóstwo informacji na temat ciekawych miejsca za granicą. Polecam serdecznie.
 

Isis-Sothis

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Bardzo bym chciała do Egiptu choć 2 tygodnie temu z niego wróciłam, ale cóż zrobić jak mi się tak bardzo tam podoba;)
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie jestem zauroczony Maltą, małe państewko, super widoki i zabytki
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
A ja chciałbym pojechać na wschód;)
Zobaczyć Lwów, Kijów, Minsk, WIlno. A potem ruszyć w głąb Rosji. Chciałbym odwiedzić miejsca gdzie w których żyją polacy lub w których żyli, a także, chciałbym poznać rosjan.
Po tym chciałbym zwiedzić Chiny, Japonię a także północną Europę(Norwegia, Szwecja Finlandia), na sam koniec Kanadę i Autralię ;) Ach mam nadzieje, że w końcu się wybiorę tam;]
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Byłam już w kilku miejscach na ziemi, ale tak na prawdę marzę pojechać do Italii. Szczerze wierze, ze się ziści :)
 

rdzawa_dama

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja chciałabym wrócić do Paryża......byłam już kiedyś w pięknym hotelu Mercury w budynku z XIXw. Wspaniały klimat i czar.....dla mnie Paryż to właśnie taka esencja XIXwiecznego miasta....więc jeśli uda mi się pojechać to na pewno znów w to samo miejsce.
 
Do góry