Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

Little_Vampire

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ojej dużo tego... Hm... Na początek objazdówka po całej Francji, z parodniowym zwiedzaniem najwiekszych i najciekawszych miast (w tym Paryż of course ;) ). Następnie to Nowa Zelandia, Egipt, Japonia, Chiny być może, Ameryka Północna i Brazylia w Ameryce Południowej.
Jednak przede wszystkim najpiękniejsze miejsca i stolice Europy :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A ja bym Peru i wogóle Amazonie dwiedził :D ... tam jest tak hym Tajemniczo :p i wogóle zarąbiście a w dodatku zielono i dziewiczo ... i same superlatywy przócz tego ze jest tam masę obrzydliwych i śmiercionośnych zyjątek i różnych płazów i gadóww to i tak bym tam chciał być :D
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Najchętniej do Irlandii, albo Szkocji.
Tam jest po prostu grejt. A te góry mnie rozwalają... :D
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
Ameryka Południowa mi się marzy! Rok temu na pokazie slajdów ludzi przebywających tam miesiąc byłam i jakkolwiek już wcześniej mnie to fascynowało, to wtedy tak mnie wzięło, że szok! Uśmiechnięci ludzie, ciepełko, piękno zmieniającego się co kilometr krajobrazu, owoce, słońce.....cud miód i orzeszki :) Zupełnie inna kultura...A przy kulturach już będąc muszę się przyznać, że w ogóle marzy mi się poznać różne kultury, od Aryki, przez Azje do Japoni i Chin! W końcu ludzie i warunki w jakich oni żyja, a także związane z tym traducje i kultura są tak ciekawe, że życia by nie starczyło, by wszystko poznac!
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Wszędzie :)
Dookoła świata najlepiej :D
Ale jako pierwsze dwa to Jamaica i Japonia :p
Chociaż w te wakacje chciałabym pojechać na południe Polski :]
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Gdziekolwiek , byle by nie siedzieć kolejny rok z rzędu we Wrocku, ale coś czarno to widze, bo chyba będę musiała iść do pracy :/
 

sewilla

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
z księżycowej doliny
Jest tak wiele miejsc do których chciabym pojechać no ale najbardziej to do Chin, Japoni, Nowej Zenlandii, RPA, Egiptu, Meksyku, Argentyny, Seszele, Szkocji, Islandii, poludnie Europy a zwlaszcza moja ulubiona Hiszpania.
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
tak maksymalnie to Madeira a tak to jeszcze kilka innych
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jakieś tajemnicze i mistyczne miejsca, Stonehange, Wyspy Wielkanocne, Ameryka Środkowa (chodzi mi o Piramidy Słońca), Dolina Królów w Egipcie, albo jakieś dziewicze wyspy na oceanie Atlantyckim.
 
Do góry