Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

cocos

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja zwiedziłabym cały świat :):):) zaczęłabym od Meksyku i tequili :DA tak swoją drogą, to warto marzyć :) Niedawno przeczytałam książkę o kreatywnej wizualizacji- o ludziach (bardzo bogatych zresztą) którzy zaczynali od zera a dorobili się fortuny i zwiedzili cały świat. Cały myk polega na tym, aby sobie wyobrażać to co się chce i wtey dostrzegamy sytuacje które możemy wykorzystać i zbliżyć się do celu :D
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
Ja zwiedziłabym cały świat :):):) zaczęłabym od Meksyku i tequili :DA tak swoją drogą, to warto marzyć :) Niedawno przeczytałam książkę o kreatywnej wizualizacji- o ludziach (bardzo bogatych zresztą) którzy zaczynali od zera a dorobili się fortuny i zwiedzili cały świat. Cały myk polega na tym, aby sobie wyobrażać to co się chce i wtey dostrzegamy sytuacje które możemy wykorzystać i zbliżyć się do celu :D
tequila phi- mojito! próbowałaś? ulubiony drink E. Hemingway'a :) wyobrażam sobie to mojito i jakoś go nie ma...
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Tunezja , Grecja;))) Zobaczymy jak z czasem i z pieniążkami będzie na ten cel;)))
 

serojad

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Utopia.
gdybym nie miała ograniczeń czasowych i finansowych, wsiadłabym w auto i pojechała, wzdłuż i wszerz, cała Polskę zwiedzić, a potem dookoła świata. Zatrzymując się w najdalszych jego zakątkach :)
peace.
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
gdybym nie miała ograniczeń czasowych i finansowych, wsiadłabym w auto i pojechała, wzdłuż i wszerz, cała Polskę zwiedzić, a potem dookoła świata. Zatrzymując się w najdalszych jego zakątkach :)
peace.

W sumie to jest możliwe- trzeba tylko chęci;))) Dużo osób tak podróżuje czasem autostopem- czasem np zrzucają się tylko na benzynę i jadą w Polskę;)))))))))))
 

cocos

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
tequila phi- mojito! próbowałaś? ulubiony drink E. Hemingway'a :) wyobrażam sobie to mojito i jakoś go nie ma...

coś źle sobie wyobrażasz ... nie pojawi Ci się w stylu 'stoliczku nakryj sie' (jakos tak bylo w bajce) tylko np dostrzezesz na polce po atrakcyjnej cenie albo jakos okazyjnie cos dostaniesz. Albo np znajomy wygra podwojny bilet z radiowym konkursie i Cie weźmie ze soba, albo ty przez przypadek znajdziesz mega okazyjny bilet lotniczy last minute na ktory bedzie cie stac bez zadnych wyrzeczen... mozliwosci jest duzo :D
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
po przeczytaniu 3 x początku posta- stwierdzam: last minute- najbardziej prawdopodobne- jako opcja;))
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
coś źle sobie wyobrażasz ... nie pojawi Ci się w stylu 'stoliczku nakryj sie' (jakos tak bylo w bajce) tylko np dostrzezesz na polce po atrakcyjnej cenie albo jakos okazyjnie cos dostaniesz. Albo np znajomy wygra podwojny bilet z radiowym konkursie i Cie weźmie ze soba, albo ty przez przypadek znajdziesz mega okazyjny bilet lotniczy last minute na ktory bedzie cie stac bez zadnych wyrzeczen... mozliwosci jest duzo :D
znalazłem dzisiaj 2 grosze:) to chyba dobry poczatek, co?:)
coś źle sobie wyobrażasz ... nie pojawi Ci się w stylu 'stoliczku nakryj sie' (jakos tak bylo w bajce) tylko np dostrzezesz na polce po atrakcyjnej cenie albo jakos okazyjnie cos dostaniesz. Albo np znajomy wygra podwojny bilet z radiowym konkursie i Cie weźmie ze soba, albo ty przez przypadek znajdziesz mega okazyjny bilet lotniczy last minute na ktory bedzie cie stac bez zadnych wyrzeczen... mozliwosci jest duzo :D
i biegłem z bagażem z 15 minut żeby zdąrzyć na pks, z niemiłym kierowcą a wszytsko przez korki- to chyba znak, że czas oderwac się od asfaltu i zacząc latać :pP
 

cocos

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
po przeczytaniu 3 x początku posta- stwierdzam: last minute- najbardziej prawdopodobne- jako opcja;))

Noo!! :) O to chodziło :)

Wracając z pracy codziennie marzysz o egzotycznej wycieczce, aż tu jakiegoś dnia na witrynie biura podróży widzisz ofertę stworzoną dla ciebie. Ja tak miałam, hehe może nie do końca bo nie wracałam z pracy tylko siedziałam w domu przed kompem, szukałam stron z preparatami na egzamin i w międzyczasie znalazłam baardzo tani bilet lotniczy :) Od razu mi się humorek poprawił :)
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Heh podobnie u mnie zamiast pracą zajmuję się często w 30 % przeglądaniem stron z ofertami, promocjami, czy też ciekawymi (realnymi do wygrania ) konkursami:D
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Australia- mmm kiedyś mnie namawiał na wyjazd tam kuzyn cioteczny:) Ale obecnie nie wiem jak on się na to zapatruję:p
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
Noo!! :) O to chodziło :)

Wracając z pracy codziennie marzysz o egzotycznej wycieczce, aż tu jakiegoś dnia na witrynie biura podróży widzisz ofertę stworzoną dla ciebie. Ja tak miałam, hehe może nie do końca bo nie wracałam z pracy tylko siedziałam w domu przed kompem, szukałam stron z preparatami na egzamin i w międzyczasie znalazłam baardzo tani bilet lotniczy :) Od razu mi się humorek poprawił :)

zobaczenie oferty to pierwszy krok. ja np. zobaczyłem kiedyś zdjęcia z polinezji francuskiej... i się zaczęło... szybko się skonczyło bo musiałbym zarabiać tyle co doda zeby tam sie wybrac, no ale najpierw sie podowiadywałem ile, gdzie co i jak, czy lepsze biuro polskie czy zagraniczne czy moze samemu...
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
islandia


ale mam problem, bo biuro ktoremu ufam i mam jej sprawdzone (blizejslonca.pl) nie ma jeszcze w swojej opcji takiej wycieczki
 
Do góry