Gdzie Szukać ?

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Dobra zacznę od tego że kocham jednego chlopaka ma na imie Mateusz tylko ze on kocha taka Kaśke.
Chce o nim zapomniac bo nie daje mi zyc - wejde do kuchni mysle o nim jem cos mysle co on by jadl ogladam tv mysle co on by ogladal. Moje pytanie brzmi tak : gdzie spodkac fajnego chlopaka ( oprocz dyskotek )
Z gory dziekuje :D
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no napewno sie siedz calymi dniami w domu tylko wychodz do ludzi ;) Ze znajomymi może jakieś ognisko zaplanujcie i niech oni przyjdą również ze swoimi znajomymi (ehh troche namieszalam ale mam nadzieje że wiesz o co chodzi ;P)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Możesz...go spotkac..chociażby i tutaj , na forum :)...może ktoś akurat jest z Twoich terenów...jakaś ciekawa osobowość :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Tak tylko ze jest jeden problem moi znajomi nigdzie nie wychodza ... no moze na miasto kupic sobie cos do jedzenia :kucharz:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Co Ty tak z tym jedzeniem :D. Wszędzie mozesz Go spotkac. I to nie powiedziane czy tu czy tam. ;)
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
w sklepie,w parku,w barze,na ulicy jeszcze dalej pisać?
 

kmikos168

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jeśli byś przeszła ulicą i zagadywała do chłopców tak gwarantuje że w ciągu godz znalazłabyś przynajmniej 10 naprawde fajnych. Nie mówie żebyś tak robiła, to tylko takie porównanie :p . Ale wydaje mi sie że żeby ci sie jakiś spodobał najpierw musisz w jakiś sposób zapomnieć o tamtym.
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
Możesz...go spotkac..chociażby i tutaj , na forum :)...może ktoś akurat jest z Twoich terenów...jakaś ciekawa osobowość :)

wiesz zeby spotkac kogos bardzo interesujacego tu z forum wcale nie musi byc z terenu

a wracajac do tematu fajnego chlopaka mozna naprawde wszedzie znalezc tylko trzeba sie dobrze rozgladac
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Nie wiem czy wiesz ale jaest cos takiego jak czat :p no ja bym w necie poszukała :)
Tak w ogóle to jestem teraz w związku dzieki internetowi :)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy wiesz ale jaest cos takiego jak czat :p no ja bym w necie poszukała :)
Tak w ogóle to jestem teraz w związku dzieki internetowi :)
Jestem za...ja w sumie...nie szukałem...tylko tak jakoś z nudów weszłem na chat...i z tego wszystkiego narodziło się coś pięknego :)
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
hehe a ja to opiero wyjatek od reguly... znalazlam moje slonce w necie......ktore mieszka 200m ode mnie.. czyz zycie nie jest zaskakujace??




Jeśli byś przeszła ulicą i zagadywała do chłopców tak gwarantuje że w ciągu godz znalazłabyś przynajmniej 10 naprawde fajnych. Nie mówie żebyś tak robiła, to tylko takie porównanie :p . Ale wydaje mi sie że żeby ci sie jakiś spodobał najpierw musisz w jakiś sposób zapomnieć o tamtym.


swoja droga kiedys musze to sprawdzic zmojej zwyklej ciekawosci :)

a wracajac do tematu .. tak jak inni pisali.. mozesz go znalezc wszedzie, nawet w o 6.00 rano w sklepie kupujac bulki ;)
 

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Bardzo dobre pytanie
myślę że jest odpowiednie na śniadanie
Chłopaka fajnego można znaleźć wszędzie
tylko nie możesz siedzieć jak kura na grzędzie:p
Sam chciałbym spotkać miłą dziewczynę
co przemieniłaby moją smutną krainę
i moglibysmy Razem zbierać jarzębinę lub inną roślinę:)
pozdrawiam Maku
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Bardzo dobre pytanie
myślę że jest odpowiednie na śniadanie
Chłopaka fajnego można znaleźć wszędzie
tylko nie możesz siedzieć jak kura na grzędzie:p
Sam chciałbym spotkać miłą dziewczynę
co przemieniłaby moją smutną krainę
i moglibysmy Razem zbierać jarzębinę lub inną roślinę
pozdrawiam Maku

aha... o O
 

eldgrim

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Najlepiej pod latarnią na zakręcie , tylko żarówka musi mieć 666 watt to będzie piekielnie ostry mówię. :D
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
no napewno sie siedz calymi dniami w domu tylko wychodz do ludzi ;)

Ludzie jak piszecie wychodź do ludzi to piszcie w jaki sposób <_< Pomyślcie czasem że ktoś po prostu może nie widzieć gdzie ma się udać sam tym bardziej jeśli np. może mieć taką sytuacje że nie ma żadnych znajomych, jakiś tam ma ale nie da się z nimi nigdzie pójść.

Więc ? Jak można wyjść do ludzi ? uwzględnijmy na dana chwile wersje że ktoś siedzi w domu nie z własnej winy i po prostu nie wie jak to zrobić tym bardziej, że takowa osoba nie posiada znajomych ?
 
Do góry