Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
@b.

Nie wiem nic o tym co podajesz, ale mogę z doświadczenia polecić inną policealną. Ja się uczę w AP Edukacji i tam też możesz m.in. uczyć się za darmo. Zresztą możesz też wybrać sobie którąś z promocji, sprawdź na stronie (http://www.apedukacja.pl) jakie teraz są. Praktycznie - ciekawe zajęcia, dużo przykładów. Mi się podoba.
Masz jakieś pytania? To odpowiem :)
Zajrzałam na tę stronkę, ale powiem szczerze kursy czy szkoły dla dorosłych może i są fajne, ale taka Ogrodowa ma jednak swoją renomę. Mówisz Ogrodowa, i wszyscy wiedzą, że chodzi o Studium Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie. Składając tam papiery brałam pod uwagę, żeby papiery końcowe miały swoją wartość, łatwiej wówczas o pracę.
 

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja studiuję (no prawie, bo od października)Zarządzanie zasobami ludzkimi na Uczelni Warszawskiej. Mają niskie czesne, a z tego co słyszałam również niezłą kadrę.
 

madzia89madzia

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
a ja wlasnie jestem po zaliczeniu I semnestru w szkole Paris Beauty College w Katowicach na kierunku Technik uslug kosmetycznych.
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Uniwersytet Pedagogiczny, filozofia.
pomiędzy pierwszym, a drugim rokiem :p zostały mi trzy zaliczenia.
 

lukash90

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Elektronika i telekomunikacja na Politechnice gdańskiej. Jeszcze jedna mała poprawka i będę na drugim roku :p
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
A ja studiuję na Uczelni Warszawskiej i jestem bardzo zadowolona :)
po 1. świetna kadra, odpowiednio tytułowana i bardzo pomocna
po 2. niskie czesne
po 3. ciekawe kierunki - ja jestem na pedagogice
Także, jeśli ktoś myśli o studiach - dobrych i tanich i nie koniecznie państwowych - polecam :)
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
witam, studiuję w Legnicy filologię angielską, jeszcze 2 różnice programowe i jestem na 2 roku :)
 
Do góry