Gdzie Studiować Informatykę?

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Za rok mam zamiar wybrać się na informatykę i chciałbym głównie skupić się na programowaniu. Może wśród użytkowników tego forum jest ktoś kto obecnie studiuję i będzie mógł pomóc w wyborze uczelni. Obecnie rozważam UW (dostać się tam będzie nieprawdopodobnie trudno), UJ, AGH, Uniwersytet Wrocławski, UMK. Co do AGH to mam jeszcze jedno pytanie bo informatyka pojawia się tam na różnych wydziałach i może ktoś wie jak bardzo różni się program na poszczególnych wydziałach, na którym program jest najbardziej zwróciny w stronę programowania.
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Dołączam się do pytania ale prosiłbym także o ogólnie opisane wydziały bo nie mam jeszcze sprecyzowanego planu na przyszłość, ale wiem napewno że nie pójdę na NAUCZYCIELA :|
 

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Ja nie poradzę Wam nic na temat uczelni, które wymieniliście ale dodam jeszcze jedną do tej listy. Chodzi mi o Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. To co wyróżnią tę uczelnię to fakt, że na koniec można dostać dwa dyplomy (jeden SWSPiZ a drugi Clark University). Takie coś tam jest właśnie na informatyce (magisterskiej). Polecam, mój kumpel tam studiuje, warunki są niezłe. Jeśli jesteście tym zainteresowani to mogę szerzej napisać. :)
 
Do góry