Gdzie spędziliśćie sylwka ?

Hendoslaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Ja zakotwiczyłem w Gdańsku. Co oni mają tam za oseidla to głowa mała. Podwójne zabezpieczenia. Bawiłem sie dobrze. Impreze prowadziło 2 zawodowych dj'ów.
 
B

benjamima

Guest
Mnie zawsze zastanawiało jak to jest spędzić sylwa na ciepłej plaży wśród fal ;) Bo całe życie spędzałem go w rejonach raczej zimnych... Także myślę, że fajnie by było polecieć do jakichś ciepłych krajów ;)
 

Trumna

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
Wrocław :)

Nie byly to te same gwiazdy co w Warszawie czy Krakowie.. :D

ale.. najwazniejsze ze bylo z kim sie bawic :)
 
D

darkshine

Guest
Ja sylwka przespałam. Obudzili mnie o północy, ale się przekręciłam i poszłam dalej spać.
 
B

benjamima

Guest
A ja w tym roku pierwszy raz podpalałem fajerwerki jakoś od 3-4 lat ;) wcześniej to nie było na to czasu, ogólna impreza itp itd - fajerwerki wtedy mnie najmniej obchodziły ;) Ale fajnie było w tym roku, tak bardziej tradycyjnie ;P
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
z chlopakiem we dwoje, w moim domu :) co do tego to mielismy jedna petarde i odpalil - bardzo fajna :)
 

emi_1

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
108
ja w sylwka byłam u Sylwka! serio :532: heheheheh
 

vivianka

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dolnoślaskie
w Rotterdamie w Holandi - spotkanie młodzieży z całej Europy - czy może być coś lepszego:))))
 
B

benjamima

Guest
Hm, jak wygląda sylwek w Holandii ? :) Od jakiegoś czasu mnie tam ciągnie ( nie że na sylwka, tylko po prostu ), choć myślę, że raczej wybrałbym Amsterdam - kilku znajomych było, i bardzo bardzo sobie chwalą ;)
 
B

benjamima

Guest
Nie przeczę ;) Ale im więcej sylwestrów spędzi się w Polsce, tym mniej człowiek jest zaskoczony czy rozbawiony ;) także po pewnym czasie ma ochotę na odmianę - i mam nadzieję, że w przyszłym roku coś się odmieni ;)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
w Rotterdamie w Holandi - spotkanie młodzieży z całej Europy - czy może być coś lepszego:))))

Eeee... czy ty byłeś może na takim czymś o nazwie TAIZEN? ;o


@Topic
Z kumplami w naszym mieście. Super miejscówa i wiele ciekawych sytuacji. Potem na miasto się wyszło, każdy się oddzielił i przeżył swoje ;) Na koniec się wszyscy zebraliśmy i dalej imprezowaliśmy.
 
Do góry