Gdzie spędzacie majówkę?

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Majówke w domu spędzam :D
Pewnie jakieś ognisko zorganizują albo coś ;)
Po za tym jakiś koncert będzie :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
tegoroczną majówkę, jak każdą poprzednią spędzę w domu i okolicach. odwiedzę kolegów, koleżanki... jakieś ognisko pewnie zrobimy. tak standardowo :]
Jakie jest wg. was najlepsze miejsce na majówkę? Gdzie najlepiej byście sie czuli?
u mojego Kochanego :p ma chatę wolną przez cały tydzień :D no ale niestety te 360 km jest nie do pokonania jak na razie... :( ale i tak będzie fajnie ;)
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Pierwsze 3 dni na rajdzie po 'moich' górach, natomiast piątek, sobotę i niedzielę niedaleko Jeleniej Góry, u babci :)
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Już myślałam że będę siedzieć w domu i się nudzić ale jutro jadę do zoo! :eek:k2:
Ale fajnie tak dawno nie byłam. A w poniedziałek wyciągnę przyjaciółkę na rower.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Może wstąpię do Łodzi, bądż do Olsztyna... Czas pokaże, póki co spędzam go z zespołem. xd
 

Latina

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
~*~*~*~
Ja tam majówke spędzam w domciu :D Przejde się do parku.....może pujde na jakieś zakupy :D No jeszcze zobacze ale ogólnie będę w domciu :) :) :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm tak ogolnie to w domu :p ale napewno caly dzien sama w domu zamknieta siedziec nie bede :p
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja od wczoraj zaczęłam imprezować :D dzisiaj odpoczywam, jutro koncert, w poniedzialek rower we wtorek konie a reszta... hmm... ze Skarbem pewnie ;]
 
Do góry