Gdzie przeżyłeś / łaś swój 1-wszy raz ?

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Na działce :D U Niego :) Na podłodze. Oczywiście wszystko było przygotowane. Świece, koce, poduszki (fakt, trochę się naznosił tego z domu ). Ale bardzo przyjemnie. Zasłonięte okna. Trochę bolało i wiem że byłam jakaś sparaliżowana od pasa w dół. I miałam prawie 17 roczek. :) Leciała piosenka Moby- Porcelain i The Verve - bittersweet symphony ... ach :rumieniec:
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
a ja trochę inaczej :p

w czarnym subaru impreza jej ojca :D :D gdyby się o tym dowiedział, to by mi $$$$ powyrywał :D


ktoś jeszcze ma to za sobą w samochodzie? jakim ?
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
ja też bardzo długo byłam dziewicą :] .. czekałam na tego jedynego, że tak powiem ;P
stało się to na romantycznym wyjeździe w górach :)
 

maynard

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
140
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Gorlice
moj pierwszy raz byl u mnie w domu na łóżku :) pamietam żemielismy duża treme i trwało to krótko dopiero za drogim sie szalało :D
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
hmm ja tez w samochodzi i to samochodzi moich starych hehe. przyjechal do mnie i powiedzielismy ze jedziemy nha pizze a pojechalismy nom na Nasz 1 raz :D hmm bolalo troche i nie dostalam wtedy orgazmu ale tez krwi nie bylo ani kropli :) on pozniej martwil sie tym ze nie dostalam orgazmu, ja sie troche o tym naczytalam to wiedzialam ze to nie takie chop ale on nic nie wiedzial... pewnie pozniej troche o tym poczytal i dal mi z tym spokoj i byl cierpliwy, az w koncu nawet niedawno przyszla ta chwila i bylo super :) dostalam orazmu pochwowego gdy on byl we mnie mmm :D a samochod hmm opel Corsa :D
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
A ja to przeżyłam w domku letniskowym... Pojechaliśmy na Roztocze na weekend majowy... I jakos tak wyszlo :p Ale bylo FAJNIE...dopiero za którymś razem z kolei było BOSKO :D
 

Boorak007

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Świdwin
Mój pierwszy raz?

Miałem 18 ona 17 byliśmy ze sobą chyba 3 dni i zaprosiła mnie do siebie do domu nie poszliśmy do szkoły to nie było planowane (przynajmniej przeze mnie :) ) ale tego się nie zapomina do końca życia :p potem to już było z górki... raz koło szkoły nawet :D ale tak to ciągle u niej (ile ja miałem godzin nieobecnych w szkole ;) i tutaj uwaga to ona ze mną zerwała :) czytałem parę postów wcześniej że facet to świnia... zgadza się ale znam parę wyjątków.
 

karciakoteczek

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska :D
A ja jeszcze tego 1-szego razu nie mialam ;] i jakos nie zaluje ... poprostu nie trafilam na faceta z ktorym rzeczywiscie bym chciala ... w mojej glowie i tak wszystko jest pomieszane :D jak zainteresje sie kims to i szybko cale zauroczenie przechodzi kurde no ... no mam nadzieje ze jeszcze to mi sie jakos zmieni bo tak naprawde nigdy nikogo nie kochalam ;/ wiem ze to egoistyczne ale niestety szczere ... sory ale szybko mi sie nudzicie ;/
 

aiko8

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubicz/Poznań
Bylismy ze sobą juz prawie rok i zdecydowałam się, że w końcu chce spróbować..i wiecie wolna chata super, jednak bylismy chyba zbyt stremowani i nie wyszło. Wyszło za to spontanicznie u mnie w pokoju na łózku, rano. Nie żałuję :D To był nasz wspólny pierwszy raz :p
 

wioletka1453

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
przeżyłam swoj pierwszy raz w łózku :) po roku chodzenia ze swoim chlopakiem, bardzo go kochalam i chcialam to z nim zrobic i zrobilam :)
bylismy ze soba 3 lata a tu nagle koniec :/ zerwalismy ze soba:/
byłam sama 4 miesiace i wlasnie poznalam fajengo faceta z ktorym jestem 3 tygodnie i wlasnie zaczely sie rozmowy o sexiee :)
ale ja nie umiem tak z nim poprostu o tym rozmawiac nie moge...wogole niewyobrazam sobiwe jak moge zrobic to z innym facetem!!
niby doswiadczona w tych sprawach po 2 latach kochania sie z facetem a tu nagle klapa ,mylse ze nie wiedzialabym co mam robic:/
pomozcie!!!
nigdy nei zalowalam ze zrobilam to z moim bylym pierwszy raz azdo tej chwili kiedy wiem ze mam fajnego faceta i jemu moglabym oddac sie jako pierwszemu :/
 
Do góry