Gdzie przeżyłeś / łaś swój 1-wszy raz ?

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja tam nie widzę żadnej różnicy :) Po prostu nowe doświadczenie i tyle
Szczerze mówiąc to liczyłam na coś innego
myślałam, że będzie inaczej a było całkiem normalnie :)
 
B

Blancaaa

Guest
no jezeli sie traci dziewictwo to sie staje kobieta ktora weszla w swiat doroslych no ale niestety nie kazda dziewczyna staje sie kobieta tylko z pozyciem seksualnym cofa sie umyslowo
 

Atrox

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dla mnie to glupi temat nie majacy sensu. Czesc forumowiczow ma 10 lat i gada ze mialo ten swoj 1 raz... Ja swoj 1 raz przezylem z moja 1 dziewczyna a ja bylem jej 1 chlopakiem. Bylo to 5 lat temu gdy mielismy po 15 lat i jestesmy do dzis razem i nie nazekam na ten zwiazek jej zalezy na mnie mi na niej i jest super. Pozdrawiam wszystkich dzieciakow majacych 1 raz :lol:
 

Mareritti

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
No ja przeżyłam mój pierwsyz raz już kilka lat temu ;) Ale ciagle pamiętam jakby to było wczoraj. Romantyczna noc, olejki w wodzie, wanna.. i ta chwila uniesienia... Mrau, było słodko:) I cieszę się, że z moim partnerem, z którym przeżyłam ten pierwszy raz jestem do dzisiaj:)
 

ercoli

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja miałem 19 lat. Byłem w wojsku, gdy uległem wypadkowi. Gdy obudziłem sie w szpitalu wojskowym prawą nogę i prawą rękę miałem w całości w gipsie. W penisa włożoną miałem rurkę odprowadzającą mocz bo kilka dni byłem nieprzytomny. Opiekowała sie mną super pielęgniarka. Pani Kasia miała 37 lat i nie zapomnę jej do końca życia. To ona wyciągała mi tą rurkę, myła mnie codziennie, karmiła i ... to ona mnie rozprawiczyla. Gdy poprosiłem ją o pomoc w umyciu sie pod prysznicem (marzyłem o nim po kilkunastu dniach leżenia ) Kasia wymyśliła sposób wy workiem owinąć gipsy i wejść pod prysznic. Umyła mnie dokładnie w międzyczasie doprowadzając mnie ustami do orgazmu. W ciągu trzech miesiecy pobytu w szpitalu kochaliśmy się jeszcze wiele razy. Była piękna, dla mnie najpiekniejsza. Niestety przyszedł bezlitosny rozkaz dowódcy i powrót na jednostkę. Nawet sie nie pożegnałem, Kasia miala wtedy wolne...
 

kolony

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wedlug mnie nie nalezy czekac do slubu. Sprawy lozkowe sa bardzo delikatne i wystarczy ze malzenstwo nie bedzie sie w tej sferze dogadywac, to zaczna sie zdrady. Bo wiadomo kazdy bedzie szukal przyjemnosci, ktorej partner nie moze dac.

A wracajac do tematu. Swoj pierwszy raz przezylem ze swoja bylo dziewczyna. Nie kochalem jej w tamtej chwili. Ale wiadomo, troche wypilismy i zachcialo nam sie, nie zaluje tego i ona tez. Poprostu zrobilismy to co chcielismy. Zrobilismy to w lozku. Mysle, ze sie jej podobalo bo do dzisiaj chce jeszcze ;p

Obecnie chodze z dziewczyna ktora naprawde kocham. Na razie czekam cierpliwie. Duzo rozmawiamy na temat wpolzycia. Z jednej strony chce poczekac az
sama bedzie naprawde gotowa. Ale wiadomo, gdy nam sie zachce to bardzo ciezko bedzie sie pochamowac ;) Jednak ten pierwszy raz z moja, chce zaplanowac
idealnie. Platki roz rozsypane po lozku, zapalone swiece, kolacja, nastrojowa muzyka tak aby czula sie wyjatkowo... mysle ze mi sie uda i wytrzymam...
 

Asia_x33

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
wygodne krzesło :)
Hmmm... Ja Przeżyłam Swój Pierwszy Raz w Marcu Tego Roku...
Mam 15 Lat :p
Po Zakończeniu Tego Związku (Trwał 7 Miesięcy, Mój Pierwszy Chłopak)
Żałowałam Tego, Ale Cóż,
Było Minęło...
Paaa :papa:
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
heh, ja wyjechałam z chłopakiem na dwutygodniowe wakacje. Zarzekałam się, że wrócę z nich nadal jako dziewica. I co??? I uległam w ostatni wieczór.
Brawa dla mnie, kto by wytrzymał 13dni bez seksu z napalonym facetem w jednym łóżku :sexy:

Heh, to był jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu BB) niczego nie żałuje, miałam mnóstwo czasu na podjęcie tej decyzji i do dziś wiem że zrobiłam to z odpowiednim człowiekiem. Dla formalności, miałam wtedy18lat
 

ruussk

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
2 dni temu... wyszłam na imprezę i obudziłam się rano z facetem w łóżku... szczegółów nie pamiętam...
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
W internacie.

Wymknęłam się na noc...
Ledwo przemknęłam obok pokoju wychowawców... :D

On wynajmował tam na tą jedną noc pokój... :D
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Ja jeszcze nie miałem pierwszego razu...Wole poczekać do ślubu ;)
A tak w ogóle to chciałbym poślubić dziewicę anie lasie z "doswiadczeniem"...
 

onkinka

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
jak znajdziesz dziewczynę i będziesz wiedział, że z nią chcesz się ożenić to i tak nie zaczekasz do ślubu.

Świece kawowe, puste mieszkanie :)
 
Do góry