Gdzie podziala sie Chylinska ?

Isel

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Oświęcim
TY to nazywasz modern rockiem? oO obraziłeś tym samym Come i inne polskie ze4społy kore graja modern rock
dla to co gra teraz Chylińska to typowa popowa papka jakiej tysiące. Skok na kase i zero indywidualizmy ot co

Chyba chodziło mu o to, że płyta Chylińskiej nazywa się właśnie 'Modern Rocking' :p
 

Amnestyczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2010
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wg mnie Chylińska swoją postawą "uraziła" część rockowych wyznawców. Bądź co bądź perfidnie zhańbiła swoją muzykę i zaprzeczyła sama sobie zmieniając styl. A to całe macierzyństwo to taka wymówka, która po części miałaby usprawiedliwiać jej zachowanie.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Myślę, że to miała być ironia a może jakaś gra słowami. W języku angielskim zwrot "to rock" i inne mutacje nie mają znaczenia związanego stricte z gatunkiem muzycznym chociaż od niego wzięły się.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
  No, tylko się nie potnijcie hehe ;) Cóż za nieodżałowana strata dla muzyki rockowej, doprawdy nie sądziłam, że Agnieszka jest taką ikoną polskiego rocka! Poza tym ona jeszcze na pewno wróci do korzeni, że tak się wyrażę. Przecież nie umarła!

Rocking to znaczy kołysanie, a rocking cradle to kołyska, więc skojarzenia z macierzyństwem znów nieuniknione. I to żadna wymówka, dziecko potrafi zrobić niezłe kuku w umyśle kobiety ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
niech nie wraca bo wtedy jej powiem: "wiesz co pie...dol się Agniecha" :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Rocking to znaczy kołysanie, a rocking cradle to kołyska, więc skojarzenia z macierzyństwem znów nieuniknione. I to żadna wymówka, dziecko potrafi zrobić niezłe kuku w umyśle kobiety
Tak, ale we współczesnym języku skojarzenia z muzyką są nieuniknione :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dżiz, to tylko nazwa płyty.

Cóż za nieodżałowana strata dla muzyki rockowej, doprawdy nie sądziłam, że Agnieszka jest taką ikoną polskiego rocka! Poza tym ona jeszcze na pewno wróci do korzeni, że tak się wyrażę. Przecież nie umarła!
Nie mówię konkretnie o wypowiadających się tutaj, ale zauważyłem podobny trend co z MJ. Jak gość umarł wielu ludzi nagle obudziło się, twierdząc jak dobrym był wokalistą. Teraz nową Chylińską rugają, ale w odniesieniu do starej, też nagle ikony.
 
Do góry