Gdzie podziala sie Chylinska ?

Bartoszek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Czesc! Pisze ten temat bo brak mi "dawnej" Agnieszki, ona ma typowo rockowy głos, a ten jej ostatni singiel i cala plyta to wg mnie jedna wielka porażka... co wy na to??
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ano właśnie...Ostatnio słyszałam gdzieś jej jakąś nową piosenkę i aż rozdziaiłam gębę ze zdumienia... Coraz bliżej jej do marnych pop'owych wokalistek, jakich w Polsce niemało. Cóż...szkoda.
Ha, i tak nic nie pobije jej utworu pt.:"Winna" :D co ja bym dała,żeby czasami tak się wydrzeć... :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ze starej Chylińskiej coś słyszałem i mi się to podobało. Ale teraz jak usłyszałem ją w radiu to przez całą piosenkę biłem się z myślami - agnieszka czy nie? Niestety spiker potwierdził moje ponure przypuszczenia.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
A widzieliście jej występ w "Dzień dobry TVN" ? Gdy ją oglądałam, cały czas zadawałam sobie pytanie "co się stało z nią?". Czy aż tak zmieniło ją macierzyństwo? Dlaczego? Czy ona nie widzi, co robi? Nie widzi marności swojej metamorfozy? Było fajnie, grała rocka i przekazywała coś poprzez swoją twórczość. Natomiast teraz jest to porażka, w swoim najnowszym teledysku wygina namiętnie ciało. To cały przekaz. Co to ma być? W programie, o którym wspomniałam wyżej tłumaczyła swoje przedsięwzięcie, ale niestety, wyszło jej to marnie. Jeśli mam być na maksa szczera, to był jeden wielki stek bzdur. Byłam zniesmaczona tym, co usłyszałam. To tyle z mojej strony.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No, niestety Chylińska, była jedną z tych gwiazd, które łatwo sprzedały się... Szkoda, bo głos rzeczywiście dość fajny miała.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja nie znam wiele twórczości tej pani, ale z tego co słyszałem była na zupełnie innym biegunie muzycznym. Teraz wybrała jakiś pseudoclubowy pop badziew. Cóż może kredyt musi spłacić? :D
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A widzieliście jej występ w "Dzień dobry TVN" ? Gdy ją oglądałam, cały czas zadawałam sobie pytanie "co się stało z nią?". Czy aż tak zmieniło ją macierzyństwo? Dlaczego? Czy ona nie widzi, co robi? Nie widzi marności swojej metamorfozy? Było fajnie, grała rocka i przekazywała coś poprzez swoją twórczość. Natomiast teraz jest to porażka, w swoim najnowszym teledysku wygina namiętnie ciało. To cały przekaz. Co to ma być? W programie, o którym wspomniałam wyżej tłumaczyła swoje przedsięwzięcie, ale niestety, wyszło jej to marnie. Jeśli mam być na maksa szczera, to był jeden wielki stek bzdur. Byłam zniesmaczona tym, co usłyszałam. To tyle z mojej strony.

A mi sie to tlumaczenie calkiem sensowne wydalo, i mysle, ze ja rozumiem. Tworczosci zarowno ONA jak i Chylinskiej solo nigdy fanem nie bylem, a ten nowy utwor? Slyszalem gdzies ostatnio, ale jakos nie zapadl mi w pamiec, widocznie Chylisnka nie potrafi mnie poruszyc ani w wersji rockowej ani dance popowej. ;)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale przeciez ona powiedziala jasno, ze nie chce byc szufladkowana po prostu. Poza tym, nie chce grac 'zbuntowanej' bedac dojrzala osoba (szczesliwa mama?). Z reszta, po co ja to przytaczam skoro jasniej okreslic sie juz chyba tego nie da;). Dla mnie to zupelnie normalne, ze artysta nie chce sie zamykac w jednym ciasnym pudelku.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bartoszek, ale ona właśnie mówiła, że taka forma muzyki zawsze ją po cichu interesowała. Więc de facto robi teraz to co lubi.
I choć nie podoba mi się taka nuta, bo to kompletnie nie moje klimaty nie mam zastrzeżeń do Chylińskiej jako osoby.
Jedna rzecz jakość muzyki, druga poglądy artysty.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
w listopadowym glamour jest bardzo fajny wywiad z chylińską. 'szukałam tego czarnego t-shirtu, ale już go nie znalazłam, po prostu się zdematerializował, już nie było tamtej dziewczyny'.

"co się stało z nią?".
wydoroślała, zmądrzała. ma męża, dziecko. jest szczęśliwa. czy to źle ?


Czy ona nie widzi, co robi?
a co robi ? gra dziadową muzykę ? zawsze można zmienić kanał, albo zatknąć uszy, albo... wrócić do starszych płyt. jest w czym wybierać.

ach, buntownicy powinni umierać młodo. sama nie wiem, czy lepszy powrót w wersji dens, czy w dojrzałej, udawanej wersji 'wszyscydopiecafakjuszkoła'. przynajmniej przyjemnie się na nią patrzy.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
No w sumie, to jakby miała udawać kogoś, kim nie jest w swych rockowych piosenkach to nie miałoby to sensu i ludzie wyczuwaliby fałsz. A wydaje mi się, że w "Nie mogę Cię zapomnieć" jest sobą. Ale i tak nie przepadam za jej nowym obliczem. Może to dlatego, że nigdy nie byłam jej zapaloną fanką.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Chylińska jest bardzo fajna, jako człowiek, znaczy się :) Rockowa jajcara. Co się stało? Przyczyna jest prozaiczna, jej 3-letni Rysio metalu nie lubi, jak każde dziecko poniżej 5 lat, a wręcz przy nim płacze (vide: wczorajszy Szymon Majewski). Kto tęskni za jej starym obliczem muzycznym, które mi osobiście zwisa, musi poczekać, aż Agnieszka odchowa swoje dziatki - a planuje drugie - czyli jakieś 7 lat co najmniej. Wcześniej czy później mamuśka znów pokaże pazur.
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Dla mnie jest to wielki szok to o się stało z Agnieszką ponieważ bardzo lubiałem Agnieszkę. A teraz jest mi nie dobrze jak jej słucham ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Chylińska zginęła w Modern ROCKU.. xD

TY to nazywasz modern rockiem? oO obraziłeś tym samym Come i inne polskie ze4społy kore graja modern rock
dla to co gra teraz Chylińska to typowa popowa papka jakiej tysiące. Skok na kase i zero indywidualizmy ot co
 
Do góry