Gdzie oddać samochód do lakierowani?

betty1979

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, nie mam osobistego doradcy w takich sprawach, więc proszę o pomoc. Planuje sprzedaż samochodu i chcę zrobić z nim porządek :) Lakier samochodziku jest bardzo zniszczony, zwłaszcza maska porysowana. Który warsztat w Jeleniej Górze możecie polecić? Jak zwykle, ma być dobrze i tanio? Będę wdzięczna za odpowiedzi!
 

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ale mówimy o Podlasiu zdaje się...? Tu mogę polecić do napraw z zakresu blacharki i lakiernictwa taki serwis z Brackiej 9. Mają stronę www http://sztukalakierowania.pl gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.
 

faqir

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
orionn napisał:
Ale mówimy o Podlasiu zdaje się...? Tu mogę polecić do napraw z zakresu blacharki i lakiernictwa taki serwis z Brackiej 9. Mają stronę sztukalakierowania.pl gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.
Ok, wszystim będącym w potrzebie na pewno się przyda. To jeszcze możecie podrzucić jakieś namiary na speców od elektroniki i mechaniki ;)
 

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mogę polecić speców od klimatyzacji, odgrzybiania, ozonowania, itp. Serwis nazywa się PerfectClima.pl i znajdziesz go przy ul. Gen. Maczka 136 w Białymstoku tel. (85) 74 74 371 Cennik na stronie
 
Do góry