Gdzie najniższe prowizje za rachunki?

awdotia

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wczoraj zapłaciłam na poczcie 13,50 zł prowizji za opłacenie rachunków. Przecież to zdzierstwo w biały dzień!!! Gdzie wy płacicie, żeby unikać prowizji? Interesują mnie Gliwice i Katowice, bo w Gliwicach pracuje, a w Katowicach pracuję, więc bywam w obu miastach. Myślę jednak, że te informacje przydadzą się też mieszkańcom innych miast naszej aglomeracji, więc do dyskusji zapraszam każdego.

czekam na informacje od was! :papa:
 

kaman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
z nienacka
Ja robię przelewy przez internet dosyć że są najtańsze to i najwygodniejsze . Kiedy sobie przypomnisz to możesz zapłacić . Polecam .
 

bruxelka35

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
Zgdzam się z Kaman - płatności przez internet są najwygodniejsze i są już respektowane przez większość firm/instytucji. Niektóre nawet zalecają taką formę opłat, jak np. Vattenfall - firma ma bezpłatną usługę on-line, dzięki której rachunek przesyłany jest na maila - wystarczy kliknąć w link, zalogować się do swojego konta bankowego i już ma się wypełniony przelew. Czas płacenia takich rachunków jest więc niewspółmiernie szybszy i tańszy od stania w kolejkach na poczcie. Nie polecam natomiast agencji finansowych, bo to niepewne podmioty - wiele było afer, że pobierały od klientów pieniądze wabiąc niskimi prowizjami, a potem nie wpłacały ich na rachunku firm.
 

awdotia

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
86
Punkty reakcji
0
Dziękuję za informację. Chyba faktycznie przerzucę się na internetowe płatności. Zawsze wydawało mi się, że to może być niebezpieczne. Tyle się słyszy o pieniądzach znikających z kont. :) Ale do odważnych świat należy! :p
 
Do góry