Gdzie najlepiej zalożyc bloga ?

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
Ja mam na www.blog.onet.pl :) Polecam :D i nie musisz znać htmla .. minusem jest to , że nie można miec tam muzyczki <_<
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja tych onetowych blogów strawić nie mogę.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd

1. Brak możliwosci pełnej edycji bloga (chodzi mi o wygląd).
2. Samokasujące się notki.
3. Brak możliwosci tworzenia podstron.
4. Często nie można dodać komentarza.

To mi najpierw przychodzi na myśl. Wypisane analogicznie pod względem tego jak bardzo utrudnia tworzenie porządnego bloga.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A dlatego, bo:
1. Brak możliwosci pełnej edycji bloga (chodzi mi o wygląd).
2. Samokasujące się notki.
3. Brak możliwosci tworzenia podstron.
4. Często nie można dodać komentarza.
Poza tym jeszcze nie mozna zamieszczać zwykłych szablonów, bawić się w html;u. I jeszcze obsługa wydaje mi się zbyt banalna, że nie umiem się połapać w tym wszystkim. Jednym słowem denny serwer.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
A ja polecam nie odgrzewać tematów z przed ponad roku ! :ban:
 

Suckiez

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kowale Oleckie
ja tam mimo wszystko poelcam mylog.pl

Stanowczo odradzam mylog.pl przynajmniej na dzień dzisiejszy, a to za sprawą masakrycznie długich przerw serwisu.
1. Archiwizowanie danych itp powinno odbywać się bodajże w godzinach 3:00-5:00. Niestety nikt tego nie przestrzega i przerwy serwera rozpoczynają się punktualnie, a kończą najczęściej o 12:00-13:00.
2. W trakcie pisania komentarza, nie wolno używać znaku '>' lub '<', gdyż cały tekst jaki pojawi się po nim po prostu się nie wyświetli.
3. Zdarzają się problemy, że po złym ustawieniu kodu html, powstaną nieodwracalne zmiany typu automatyczne usunięcie notek, uszkodzenie szablonu.
4. Często dodając linki w treści notki, dalsza część tekstu nie wyświetla się lub po prostu link nie działa, choć jest poprawny.

To chyba najbardziej rażące minusy tego serwisu; muszę jednak przyznać, że mylog.pl oferuje najwięcej opcji użytkownikom i jest bardzo prosty w obsłudze. Jednakże odradzam zakładanie bloga w tymże serwisie głównie ze względu na długie przerwy.

~Suckiez
 
Do góry