Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
oaza napisał:
Zauważyłyście że już zaczęły się letnie wyprzedaże ? byłam wczoraj w BlueCity i można już buszować w niektórych sklepach :) New Yorker obniżki nawet 70%, C&A i Simple 50%
kupiłam fajne szorty na lato i 2 bluzki :)
dokładnie, są obniżki....:) ja czasami kupuję od razu z nowej kolekcji, ale później dziwnie mi "smutno" jak zobaczę "przecena z 99zł na 69zł".... :026:
 

Grac_ja

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam taki mały sklepik nie daleko mojej pracy w którym są unikalne ciuszki.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
A lubicie H&M ? dowiedziałam się z wiarygodnego źródła, że w 2014 roku w BlueCity (Warszawa) otwierają duże dwupiętrowe H&M :101:
 
R

rabunia89

Guest
Odzież i torebki damskie, które są w mojej szafie zostały zakupione na wyprzedażach. Chodzę do galerii wtedy, gdy są letnie czy zimowe wyprzedaże. Nie lubię przepłacać, a przecenione ubrania wcale nie są gorszej jakości od tych w normalnych cenach.
 

wikaw277

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najczęściej robie zakupy w internet stawiam na wygodę , oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową.
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest danvera.pl duży wybór,niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji zmówienia.:)
Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne. :wink:
 

jogabonito89

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Pierwsze co to zawsze sprawdzam wyprzedaże tutaj: london-look.com.pl/wyprzedaz


a jak mi się nic nie spodoba to allegro :)
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja ciuchy najczęsćiej kupuję w sklepach stacjonarnych typu h&m (to chyba mój ulubiony). Czasami w sh, bo można upolować fajne, oryginalne ciuchy w dobrych cenach. Zwykle jednak czekam na wyprzedaże i dopiero wtedy robię większe zakupy, bo szkoda mi wydaać aż tyle pieniędzy na ciuchy w "normalnej" cenie.Natomiast buty od dłuższego czasu tylko w internecie, bo w takich normalnych sklepach jest zwykle mały wybór. Przynajmniej jeśli chodzi o sportowe obuwie.
 

Anka234

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj w internecie, w sklepach internetowych można znaleźć naprawdę fajne rzeczy i nie trzeba ruszać 4 liter z domu - wygodne dla tych którzy nie przepadają za bieganiem po galeriach handlowych. Polecam fashion4u.pl
 

Magda Mus

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio przekonałam się do zakupów w internecie,znalazłam fajny sklep funito.pl i nie mam problemów:) za pierwszym razem dopasowałam rozmiar i wszystkie rzeczy u nich kupuje w tym rozmiarze, a zawsze mogę wymienić lub oddać ,nie robią z tym żadnych problemów.A idź do takiego CCC założę się ze co druga osoba miała z nimi przejścia,czyż nie?
 

delsol

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przez internet najbezpieczniej kupować w sklepach które istnieja też stacjonarnie np: Mango, ostatnio kupiłam kurtkę, szła aż z Hiszpanii ale warto było poczekać i nie ma prblemów z reklamacją czy zzwrotem.
 

PAULINA NEWSTYLE

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Osobiście od jakiegoś czasu ubieram się w sklepie internetowym krakowianka sklep jeszcze nigdy nie zawiodłam się na ich produktach cena w ich sklepie pozwala mi kupić dużo ubrań w bardzo fajnej jakości nie trzeba ubierać się w oryginalne ubrania żeby wyglądać na topie​
na przykład mogę wam polecić sukienki letnie akurat taka jest pora​
Mega fajna krakowiankasklep.pl
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja kiedyś często kupowałam w sieciówkach - za to ostatnio zaczęłam od nich nieco odchodzić. NIe sądzicie,że ludzie, którzy ślepo biegną za trendami lansowanymi przez popularne sklepy wyglądają tak samo ?
Sama zaczęłam interesować się kolekcjami młodych polskich projektantów - kiedyś myślałam,że kolekcje sa bardzo drogie jednak wbrew pozorom wcale tak nie jest. Kosztują niewiele więcej niż ubrania w trochę lepszych sklepach.
Ostatnio zachwyciła mnie nowa kolekcja Ani Kuczyńskiej ( tutaj można sobie ją przjrzeć: http://mostrami.pl/pol_m_Projektanci_Ania-Kuczynska-417.html ), Jak przyjdzie wyplata to zamawiam sobie tę kurteczkę:
pol_pm_Kurtka-COMPUTER-LOVE-Black-Darkness-12859_5.jpg
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Najczęściej w sieciówkach ale to chyba z lenistwa niestety. Bo zawsze coś znajdę, a zakupów odzieżowych nie lubię niestety. I zawsze jest mozliwość dotknięcia i zobaczenia towaru :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja jednak też najczęściej trafiam do sieciówek, od czasu do czasu kupuję też w internecie. I nie wydaję mi się, żebym ślepo podążała za trendami - kupuję co mi się podoba.
 

konarek

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ostatnio kupuję w house of jeans. jak ktoś jest zainteresowany to przekazuję kod na dodatkowy rabat -7% na rzeczy już przeceniune clarksa, vagabonda i guessa. kod to sale777 do wpisania przy zakupie. mam nadzieje ze ktos zaoszczedzi :)
 

joaska01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Rzadko chodzę po sklepach, bo w sieciówkach większość sukienek jest w jednakowym stylu. Za to po internecie potrafię buszować nawet kilka godzin. Ostatnio na wyprzedaży w necie kupiłam sukienkę z kolekcji sugarfree tańszą o całe 40%.
 

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mnie sporo rzeczy podoba się na odkupuj.pl/Już kilka naprawdę ciekawych a przy tym ładnych ubrań tam znalazłam. Niestety musząć nieco ograniczyć wydatki, na jakieś ogromne zakupy na Odkupuj nie mogę sobie pozwolić, ale nawet bluzeczka sprawia mi wiele radości:)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej przez Internet bo nie lubię tych tłumów w galeriach handlowych :/ najbardziej lubię zamawiać na netmoda ale to raczej babski sklep z ciuszkami
 

martagru

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
malwa1990 napisał:
Ja najczęściej przez Internet bo nie lubię tych tłumów w galeriach handlowych :/
oj u mnie dokladnie to samo. jak slysze ze mam jechac do galerii to jestem chora. i to doslownie. dlatego praktycznie wszystko zamawiam online - na aukcjach, grupach, outletach.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Kto by pomyślał, że babeczki takie niechętne do łażenia po galerii, co? :) heheh mój to nawet się z tego cieszy :) online jest dużo wygodniej
 
Do góry