Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Jeszcze jednym fajnym pomysłem na zdobycie oryginalnych ubrań są imprezy SWAP czyli wymiankowe :) zawsze mamy jakieś ubrania z których zakupem nie trafiłyśmy albo założyłyśmy raz i nam się znudziły więc zamiast wydawać kasę na nowe ze sklepów można powymieniać się z innym dziewczynami :)
Ja się właśnie wybieram w piatek na Wietrzenie szafy :)
http://bluecity.pl/wydarzenia/weekend-mody-w-blue-city,2250,pl.html
wieczorem będę buszować w szafie :) przy okazji zrobię wiosenne porzadki :)
 
I

immanentne

Guest
u mnie to nie marka ciuchów i firmowy sklep powodują, ze własnie tam się ubieram, bo akurat żeby dobrze wyglądać, trzeba miec po prostu dobrze dobrane indywidualnie ciuchy, więc szukam tylko takich w jakiś powinno mi byc do twarzy i takie nosze, nie są to jakieś konkretne sklepy stacjonarne, bo często też zdarza sie, ze wynaduję jakieś rzeczy na sprzedajemy.pl i choć częśc np. wybieram takich z drugiej reki to są praktycznie nie zniszczone, a mnie często akurat pasują do stylizacji, a ja akurat to tych osób, które chodzą w klasycznych marynarkach nie należę
jezyk.gif
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio odkryłam, ze Dorothy Perins wysyła do Polski i przepadłam... Ze znizkami ceny mają dośc niskie, nawet, jak się doliczy wysyłkę, a ciuszki boskie
smile.png

Ostatnio zakochałam się w jednej z sukienek tej firmy :). A możesz mi powiedzieć, ile kosztuje przesyłka do Polski i jak wygląda sprawa ewentualnych zwrotów? Z zagranicznych sklepów korzystałam jak na razie tylko z Asosa, ale tam wysyłkę do Polski mają za darmo :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
NIe wiele jest sklepow gdzie sa naprawde fajne rzeczy, czasami fajne kolekcjami ma promod i s oliver ale to rzeczy drogie i nie kazdy moze sobie na nie niestety pozwolic
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ubrania, hmm, że tak to ujmę "do chodzenia" typu płaszcz, bluzki, sukienki itd. kupuję tylko i wyłącznie w zagranicznych sklepach internetowych bądź szyję sobie na miarę, a wszelkie dodatki typu szalik, rękawiczki to już normalnie w polskich sieciówkach.
 

Martynka76

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ubrania kupuję głównie przez internet. Zawsze można wyszukać fajny sklep z oryginalnymi rzeczami. W sieciówkach zakupy robię rzadko, bo później pół miasta ma te same ciuchy. Moje ostatnie odkrycie: coś dla miłośniczek legginsów: http://leggi.pl/pl/ Bardzo duży wybór legginsów, od prostych i eleganckich po najbardziej odjechane wzory i fasony.
 
C

charlotte1991

Guest
Wybieram sklepy w galeriach już nie raz nacięłam się na allegro i targowiskach
 
W

Wynajmownia

Guest
Słuchajcie, a co myślicie o wypożyczaniu ubrań? Pojawiło się teraz sporo możliwości - można pozyczyć ubranie, torebkę, biżuterię. Myślicie, ze to się u nas sprawdzi?:>



oaza napisał:
Jeszcze jednym fajnym pomysłem na zdobycie oryginalnych ubrań są imprezy SWAP czyli wymiankowe
- POPIERAM! :))))))
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Często odwiedzam różnego rodzaju blogi modowe w poszukiwaniu ciekawych inspiracji. Ostatnio natrafiłam na fajny sklep przez to, gdzie można kupić ciekawe, modne ubrania za rozsądne pieniądze. Zresztą zajrzyjcie i oceńcie sami mosquito-sklep.pl Zobaczcie ile fajnych i modnych ubrań można kupić, nawet Kasia Tusk w nim kupiła kilka rzeczy.
 
L

Lenska

Guest
Często wynajduję najlepsze moje ciuchy w outletach. Jeżeli chodzi o ubrania raczej nie kupuje ich przez internet, wolę przymierzyć.
 
K

KamilKA01

Guest
Ja nie mam oporów żeby kupować przez internet, często można znaleźć coś ciekawszego niż w galeriach. Jak ktoś pisał wcześniej kupując coś w galeriach mam wrażenie, że wszystko jest na jedno kopyto i później pół miasta chodzi w tych samych ciuchach. Ja juz od 2 lat kupuje z AISO Collection i polecam, mają stronkę, mają facebooka więc nie jest to firma widmo. Myślę, że tutaj, na forum powinniśmy sie wymienić informacjami, które firmy są uczciwe, a których lepiej unikać, bo to jedyna droga, reklamom nie można wierzyć;p
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja zaopatruję swoją garderobę w Mosquito http://www.mosquito-sklep.pl/ mają bardzo fajny styl i są oryginalne, kolory i design żywy, także można się na ulicy pośród tej szarości wyróżnić. Najbardziej lubię ich sukienki i spódnice :) Ostatnio kupione w nim dwukolorowe rurki wzbudziły sesnsacje wśród koleżanek ;) i o to chodzi :)
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Zara :) Można z każdego faceta zrobić "modela":)
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Ja bardzo lubię sklepy Jackpot, New Yorker, Bershka, Marks & Spencer i wiele innych :) żeby wiedzieć w którym z moich ulubionych sklepów są jakieś promocje zaglądam sobie do takie aplikacji na FB:

https://www.facebook.com/CHBlueCity/app_110458365798437
wybrałam swoje ulubione sklepy i wszystkie aktualne informacje mam w jednym miejscu :)
 
N

Nina M.

Guest
Ja uwielbiam ubierać się w markowe ciuchy, a do ubrań levi's pałam wielką miłością :) co do pytania to często robię zakupy w http://www.jeansdom.pl/ bo można tam dostać fajne markowe ciuchy taniej :)
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja też lubię markowe ciuchy - zwłaszcza buty i jeansy. Ostatnio niestety bardzo zawiodłam się na jeansach firmy uwaga - własnie levis! Spodnie po 5 iesiącach noszenia wyglądają naprawdę do bani. Tracą kolor i przecierają się w kroku. Fakt- nosiłam je bardzo często, bo są mega wygodne, ale bez przesady- dłużej niż 5 m-cy powinny wytrzymać, zwłaszcza jeżeli kosztujł ok. 400 stów!!
 

Monika Orszulik

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja najczęsciej kupuje w sklepie www.wenus-swiatubran.pl , jest tam modna i tania odzież pochodząca od polskich producentów, która nie niszczy się po pierwszym praniu tak jak w przypadku chinskich szmatek ogolno dostępnych wszędzie ( nawet w tych niby markowych ciuszkach, które są tylko przemedkowane-oczywiście nie wszystkie), fajnie bo mają rozmiary aż do 5XL także ubrać się tam może każdy !!
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
youngperson napisał:
Zdecydowanie wolę wybrać się do ulubionych sklepów w galerii w tam na spokojnie wszystko dotknąć przymierzyć, pooglądać się z 10x w lustrze.
Co do zakupów w przyszłości to myślę, że wszystko do tego zmierza. Coraz więcej kupców na allegro, technika idzie do przodu. Ludzie wolą poklikać w domu,a potem tylko odebrać przesyłkę. Liczy sie wygoda przede wszystkim.
I ja mam to samo. Galerie ! ulubione sklepy, marki, fasony, i lustra w przebieralni. WYGODA otóż to !
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Zauważyłyście że już zaczęły się letnie wyprzedaże ? byłam wczoraj w BlueCity i można już buszować w niektórych sklepach :) New Yorker obniżki nawet 70%, C&A i Simple 50%
kupiłam fajne szorty na lato i 2 bluzki :)
 
Do góry