Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

M

Mariano73

Guest
Ja jeśli mam trochę czasu, to wybieram ciucholandy :) Wiadomo, trzeba się przepchac przez wieszaki pełne poniszczonych szmatek, ale kiedy uda mi się znaleźc coś wyjątkowego - wiem że było warto! :)

Lilly123 - przecież na zakupy zawsze trzeba mieć trochę czasu ! a second handy to naprawdę bogactwo oferty ;-)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Ja niestety nie umiem szukać w ciucholandach. Za dużo dla mnie tam rzeczy i się gubię :D Ale jak ktoś mi coś fajnego znajdzie, to nie pogardzę :D
 

eutji

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie kupuję ciuchów na internecie. Raz jak zamówiłem bluzę to przyszła do mnie zniszczona, a na zdjęciach wyglądała na nową i o tej pory nic nie kupuję na internecie.
Po ciuchy wybieram się do jakiejś galerii handlowej i tam chodzę po tych wszystkich sklepach i szukam.
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć na produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że koleżanka wyjdzie w takim samym swetrze jak my.
 
J

jadwinia

Guest
Zależy od nastroju, raz jest to secon hand, innym razem znana sieciówka typu H&M czy nawet klub zakupowy w necie - stilago, ale szukam tylko tego co jest w dobrej promocji ;)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Najczęściej kupuje chyb a w sklepach Promod i Zara. Zaglądam też do Stradivariusa, H&M i second handów :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Zacznijmy od tego, że nie kupuję ciuchów żeby fajnie wyglądać. Kupuję ciuchy, które są wygodne i dobrze się w nich czuje (a przy okazji z reguły fajnie wyglądają). Głównie Cropp Town (choć ostatnio za dużo tam slim-fit), czasem inne sklepy Skate, czasem coś od Adidasa, czasem TK Maxx. Z reguły ciuchy skejciarskie i sportowe. Spodnie teraz tylko w Peek & Cloppenburg. Drogo, ale jakość to rekompensuje. Omijam wszelakie popularne sieciówki typu H&M, C&A, czy Zara oraz sklepy młodzieżowe pokroju Reserved, Diverse, House, czy New Yorker. Tam od dawna jest sam chłam w tych młodzieżówkach.
 

mmajew

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja szukam na forach regionalnych lub na allegro. Czasami kupuję od kolegi, któremu mama robi paczki w USA i to co mu się nie podoba sprzedaje mi :)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Ja zazwyczaj kupuję w tradycyjnych sklepach, choć ostatnio zaczynam się przekonywać także do zakupów w internecie, ze względu na okazyjne ceny i znacznie większy wybór. Moim ostatnim odkryciem jest sklep Stendi, gdzie można kupić markowe ciuchy i buty dużo taniej niż w sklepie. Polecam tam zajrzeć, bo mają bardzo oryginalne ciuchy :) http://stendi.pl/
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
ja kupuję np. w Mango, ale coraz czesciej mam wrażenie, że jakość upadła. Kupuję także w DAn Hen, Massimo Dutti jeżeli oczywoście, są intersujące przeceny ;)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Ostatnio promod i Mango trafiają w mój gust, ale to trochę zalezy, jakie kolekcje wydadzą na dany sezon, nie mam ulubionej marki.
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Zara, Mango, Solar, Mohito, Vero Moda, H&M, Atmosphere itp.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
jeśli chcecie wiedziec czy w waszych ulubionych sklepach są własnie promocje można sobie sprawdzać na stronie
http://bluecity.pl/pl/poznaj-moje-blue-city.html
trzeba sobie tylko wybrać swoje ulubione sklepy :)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Ja ostatnio odkryłam, ze Dorothy Perins wysyła do Polski i przepadłam... Ze znizkami ceny mają dośc niskie, nawet, jak się doliczy wysyłkę, a ciuszki boskie :)
 
Do góry