Gdzie nad morze?

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Zgodzę się, że we Władysławowie jest bardzo ładnie ale zastanawiam się czy wciąż jest na tyle fajnie bo ja byłam tam kilka lat temu a ostatnio fakt - byłam w pobliżu ale nie było okazji, żeby wpaść tam akurat chociaż na chwilkę.
 

Sudecon

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mówić szczerze, nie lubię nasze pochmurnego nabrzeża, Bałtyku, który nie zachęca by zanurzyć w nim stopę, ale z pewnością dla wielu pobyt nad wodą ma swój urok.
 

asiaprzybylek

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
proponuję HEL :) jadę tam 5 rok z kolei i wcale mi się tam nie nudzi, to miasteczko ma wyjątkowy klimat, jeżdżę co prawda na kwatery prywatne ale jest tam mnóstwo pól namiotowych i campingów, myślę, że w necie coś znajdziesz.
 

charlizee

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A co zaproponowalibyście komuś kto chce się wybawić? Jadę w sierpniu nad morze z koleżanką i nie możemy się zdecydować na miejscowość. Przyznam, że chodzi nam głównie o facetów :p
Myślałam o Pobierowie, jako że blisko jest Rewal i Niechorze, ale niestety znalazłam taką inf. : http://wyborcza.pl/1,75478,9885890,Rewal_wyczyscil_plaze_z_piwnych_dyskotek.html
:/
Orientujecie się może czy w tym sezonie są gdzieś namioty piwne?? A jeśli nie, to jaka miejscowość będzie najlepsza na imprezy? :D
 

bolusek1

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja byłem w Ustroniu Morskim, mniejsza miejscowość. Plaża nie jest taka zatłoczona :]
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
ja aktualnie jestem w Świnoujściu i gorąco polecam. Można zrobić sobie wycieczkę do Niemiec. Mnóstwo ścieżek rowerowych i szlaków kajakowych. Dla "morsów" ładna plaża, dla głodnych deptak pełny fastfoodów, lodów, ryb smażonych i gofrów. Do tego dużo imprez kulturalnych i koncertów.Blisko do Międzyzdrojów. Mnie się podoba:)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Dębki są świetne. Czy ktoś słyszał może i zna miejscowość Smołdziński Las?
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
osobiście polecam wyjazd do Łeby i do jednego z kilkudziesięciu domków :) tutaj możecie znaleźć pełną ich listę: łeba domki
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Rewa. Dwie zatoki do wyboru ( zazwyczaj jedna jest spokojniejsza , dla dorosłych z dziećmi , druga słynie z fajnego piasku, przyjemniej sie tam opalać ;] ) oprócz tego mnostwo barów, knajp itd. gdzie można się dobrze najeść za niewielkie pieniądze. Hm. Zakwaterowanie. Są do wyboru: pokoje w przyjemnym pensjonacie bądź wynajmowanie domku letniskowego (trochę bliżej plaży są) i ostatnio wyremontowane chyba (?)
 

ania_

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie - http://www.osrodek-przystan.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Naprawdę warto tam zajrzeć:)
 

karo989

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego co się chce robić nad morzem. Jeżeli chcecie leżeć plackiem na plaży to możecie wybrać jedną z mniejszych miejscowości, jeśli jednak chcecie się pobawić to polecam Mielno Międzyzdroje lub trójmiasto.

Praca nad morzem
 
K

Klaudia192

Guest
Ja w tym roku byłam w Wiśle - było cudownie!! :) Jest to naprawdę świetne miejsce, aby odpocząć i nabrać sił. W dodatku mieszkałam w przepięknym pensjonacie. Miałam skromny, ale niezmiernie urokliwy pokoik. Pensjonat ten wyhaczyłam na stronie http://www.topnocleg.pl Ogólnie przejrzenie ich bazy noclegowej polecam każdemu, bo jest ogromna i bardzo łatwo wybrać nocleg, taki który jest dla nas najlepszy. Są i wielkie hotele i małe pensjonaty, które uwielbiam :)
 

kunai

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie polecam Pobierowo. W sumie dawno tam nie byłem ale jeśli nic się nie zmieniło to cos pięknego. Niewielka mieścina, średnia ilość osób a dzień się kończy o 2 w nocy :D do tej pory prawie nikt nie śpi. Dookoła lasy oraz możliwość wynajęcia domków Gorąco polecam.
 
S

Sylwia1234

Guest
Za gościnność ludzi lubię Międzyzdroje, po za tym czystość plaż no i blisko do Niemiec. Robiliśmy sobie wycieczki do Ahlbeck na motorówce, super sprawa. Jeśli ktoś szuka sprawdzonych noclegów to mogę polecić świetną i obszerną bazę noclegową w całej Polsce www.e-wczasy.pl/noclegi,miedzyzdroje
 
Do góry