gdzie na sylwestra

Status
Zamknięty.

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Gdzie w tym roku wybieracie się na Sylwestra? Słyszałam, że ma być niezła impreza na krakowskim rynku? Warto tam jechać i być w tłumie, czy lepiej może do jakiejś chatki w góry. Zastanawiam się też nad jakąś restauracją, czy myślicie, że będą gdzieś jeszcze jakieś miejsca?
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o krakowski rynek to nie polecam. byłam tam kiedyś i niespecjalnie mi się podobało. Strasznie dużo ludzi, tłum i w sumie nic więcej. Jedynie pokaz sztucznych ogni jest ciekawy. Ja w tym roku zastawiam się nad spędzeniem sylwestra w Primavera Spa. Bardzo spodobała mi się ich oferta i chyba się na nią skuszę. Poza tym nigdy nie byłam zimą nad morzem. A jeśli chodzi o rezerwacje w górach to raczej już wszytko jest zarezerwowane na parę miesięcy wcześniej.
 

pawlas122

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
najlepiej iść do kumpla na sylwestra wypić z nim conajmniej 15 kieliszków wódki i się bawić do białego rana tylko nie odpalajcie petard po alkoholu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
W

wroneczki4

Guest
najlepiej iść do kumpla na sylwestra wypić z nim conajmniej 15 kieliszków wódki i się bawić do białego rana tylko nie odpalajcie petard po alkoholu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sylwester 2009/2010 był mega chlańskiem :D
Teraz w tego sylwestra jadę razem z moją do domku w górach jej dziadków. Myślę, że będzie o wiele lepiej niż w zeszłym roku.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja standardowo z chlopakiem w moim domu, ale i tak bedzie cudownie, we dwoje :)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Ja standardowo z chlopakiem w moim domu, ale i tak bedzie cudownie, we dwoje :)
My w tym roku mieliśmy jechać w góry wynająć domek cały dla nas ale nic z tego wszystko zajęte dla tego te sylwestra spędzimy u teściów jak rok temu a już w lutym abo w marcu wynajmiemy domek na przyszłe sylwestra na 4 może 6 dni
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
My w tym roku mieliśmy jechać w góry wynająć domek cały dla nas ale nic z tego wszystko zajęte dla tego te sylwestra spędzimy u teściów jak rok temu a już w lutym abo w marcu wynajmiemy domek na przyszłe sylwestra na 4 może 6 dni

Rozumiem, my tez tak kiedys planujemy w gorach, ale teraz nie bylo tak bardzo kasy, on zarabia, ale mial duzo wydatkow, wiec wiadomo. No, ale keidys pewnie sie uda, czemu nie.. Mysle, ze to fajnie na Sylwestra w gorach, tym bardziej dla mnie, bo uwielbiam gory.. i tak romantycznie :)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Rozumiem, my tez tak kiedys planujemy w gorach, ale teraz nie bylo tak bardzo kasy, on zarabia, ale mial duzo wydatkow, wiec wiadomo. No, ale keidys pewnie sie uda, czemu nie.. Mysle, ze to fajnie na Sylwestra w gorach, tym bardziej dla mnie, bo uwielbiam gory.. i tak romantycznie :)
My chcieliśmy jechać w tym rok na 4 dni ale nic nie było wolnego a jak coś znaleśliśmy to ekipa nie chciała jechać a tak w 4 to nie fajnie jechać ja łukasz zuza i kumpela chcieliśmy jechać do wisły albo żywca bo o zakopanym mogę po ma żyć na razie zuza jest mała i ona źle znosi jazdy i dla tego chcieliśmy jechać gdzieś blisko ale trudno pomęczymy się u rodziców a za rok będzie super zabawa domek cały dla nas i może pojedziemy na więcej dni niż 4 jak planowaliśmy
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku chciałabym zrobić coś niesamowitego. Magiczna noc, nowy rok i piątek trzynastego nie można nie zaszaleć w taki czas. Znalazłam dość ciekawą ofertę na gleboczek.pl, na pojezierzu brodnickim jest organizowany sylwester gdzie oprócz degustacji wina jest organizowany kulig z grzańce pośród malowniczego krajobrazu. Czy może być coś lepszego? :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
My chcieliśmy jechać w tym rok na 4 dni ale nic nie było wolnego a jak coś znaleśliśmy to ekipa nie chciała jechać a tak w 4 to nie fajnie jechać ja łukasz zuza i kumpela chcieliśmy jechać do wisły albo żywca bo o zakopanym mogę po ma żyć na razie zuza jest mała i ona źle znosi jazdy i dla tego chcieliśmy jechać gdzieś blisko ale trudno pomęczymy się u rodziców a za rok będzie super zabawa domek cały dla nas i może pojedziemy na więcej dni niż 4 jak planowaliśmy

Najwazniejsze jest towrzystwo. W swietnym mozna bawic sie super nawet pod mostem :p a z beznadziejnym nawet na najlepszej dyskotece sie wynudzisz :D ja bede z ukochanym w domu, wiec mimo ze w domu na pewno bedzie wspaniale, nam wiele nie trzeba, wystarczy, ze bedzie on obok mnie :) i na pewno rzuce sie na niego, bo nie bede go w swieta widziec, wiec bedziemy oboje stesknieni . zycze Ci wspanialego Sylwestra :)
my zawsze jak jestesmy w domu na Sylwka to nie nudzimy sie.. rok temu na Sylwka zrobilam pyszna salatke z zupek chinskich, przepis znalazlam w internecie, to byla taka niespodzianka dla niego.. nie gotuje swietnie, ale mama mi troche w tym pomogla :D
bylo super
poza tym ogladalismy fajerwerki, byl super widok i bylismy tam gdzie nie bylo ludzi
tanczylismy troche hehe, ale malo bo on nie lubi tanczyc
ogladalismy jakis film
chata na szczescie wolna, bo moi rodzice na Sylwestra chodza do Babi, ktora wyobraz sobie mieszka 200 m od nas, przechodzisz przez ulice i jest jej blok.. no ale chociaz fajnie, ze chata wolna, nie ?:) zawsze to luz
no i dwa lata temu i rok temu na obiad pojechal do Babci w nowy rok, bo czesto tak jezdzi, ale w tym roku,obiadek zjemy razem w nowy rok, u mnie :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Słyszałam, że ma być niezła impreza na krakowskim rynku? Warto tam jechać i być w tłumie
Nie zawsze warto być w tłumie...
czy lepiej może do jakiejś chatki w góry.
Fajny pomysł, dobry gdy ma się garstkę dobrych znajomych bądź druga połówkę, choć pewnie w sylwestra góry są bardzo oblegane

U mnie zaczął się sezon 18-stkowy. sylwestra spędzę na takiej imprezie
 

Andzia02

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja po raz pierwszy Sylwestra w tym roku spędzę na... weselu :) Oryginalnie heh.
Śmieję się, że w Nowy Rok młoda para będzie już rok po ślubie.
 
D

Dorka123

Guest
jeśli ktoś lubi nietuzinkowe imprezy to polecam to: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/sylwester_na_promie_skania
do końca miesiąca jest promocyjna cena
 
Status
Zamknięty.
Do góry