Gdzie można kupić jakieś fajne kinkiety?

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Marzy mi się zmiana oświetlenia w salonie. Razi mnie górne oświetlenie do tego stopnia, że wolę siedzieć po ciemku niż przy zapalonym świetle. Odnoszę wrażenie, że te górne jest o wiele za agresywne? Oczywiście nie zawsze mi górne światło przeszkadzało, ale po wypadku samochodowym i po wstrząśnieniu mózgu moja tolerancja na nie stała się bardzo niska. Doszliśmy z mężem do wniosku, że może jest do doskonały pretekst, aby wymienić oświetlenie z górnego, na ścienne. Myślimy o zakupie kinkietów. Takie kinkietowe światło, które sączy się ze ściany jest o wiele bardziej dyskretne – nie razi w oczy i nie męczy. Może potrafilibyście doradzić, gdzie można kupić jakieś fajne kinkiety?
 
I

Infiner

Guest
A nie możesz po prostu zamontować tam słabszej żarówki ? Może po prostu masz za mocną. Kinkiety to w sumie również dobry pomysł ponieważ pokój dzienny ma przynosić przede wszystkim relaks.
Zerknij sobie do sklepu Black Red White:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/ - tutaj możesz sobie przejrzeć ich oświetlenie. Jakiś czas temu w sklepie kupowaliśmy z żoną kinkiet do przedpokoju ( w zasadzie to ona wybierała...). Konkretnie ten model:
THK-050016_XL,k1iUwl6ia1OY5YVUlA.jpg
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ostanio zamawiałem do przedpokoju w dobrej cenie dwa kinkiety chromowe ze szklanymi dodatkami na electro.pl Nawet sporo mają ich w asortymencie zajrzyj może któreś się Tobie spodobają. Towar został dobrze zapakowany nic się nie stłukło.
 
Do góry