Gdzie kupujecie swoje telefony?

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
1.Gdzie kupujecie lub kupiliście swojego koma?
2.Gdzie bardziej polecacie jego zakup?
3. Jaki telefon kupić do 300 zł ? (może być używany)

PS To moja 1sza sonda coś może być z nią nie tak :p
Aha i sorka za błąd w sondzie miało być uŻywany coś mi sie źle napisało i nie wiem jak to edytować
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Hm... żadna z powyższych opcji, ja mojego SE k300i zakupiłem na allegro nówke...
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ad1. Nie kupuje, a dostaję po ukończeniu umowy u operatora (era)
Ad2. Na allegro lub ebay'u można bardzo tanio (nawet z USA) kupić, bardzo dobry tel. kom. :)
Ad3. Interesuje Ciebie telefon z klapką czy bez klapki ? Z mp3 czy bez mp3 ? Z aparatem czy może być bez aparatu ? Wyświetlacz może być czarno-biały czy kolorowy ? -> Jakieś konkretne wymagania masz ?
PS To moja 1sza sonda coś może być z nią nie tak
Od testowania forum jest dział "Forum testowe": http://www.forumowisko.pl/index.php?showforum=111
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Dzięki za poprawienie sondy :eek:k:

Obchodzi mnie telefon z aparatem (nie musi mieć mp3 i klapki). Oczywiście im więcej bajerów tym lepiej :p Ide sie dzisiaj przejść po lombardach ;)


A jaką z tych 2 możliwości bardziej polecacie: kupić nowy czy używany telefon?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja zwykle kupuje na allegro. Nigdy nie kupuj nowego nie opłaca się.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Dzięki za poprawienie sondy :eek:k:

Obchodzi mnie telefon z aparatem (nie musi mieć mp3 i klapki). Oczywiście im więcej bajerów tym lepiej :p Ide sie dzisiaj przejść po lombardach ;)
A jaką z tych 2 możliwości bardziej polecacie: kupić nowy czy używany telefon?

Oczywiście, że lepiej kupić telefon nowy niż używany. Przede wszystkim dlatego, że ma gwarancję, jest nie porysowany, nie zniszczony i w 100% sprawny :) Niestety za ten "luksus" musimy dodatkowo zapłacić ... Kupując używany telefon (i nie tylko) nie mamy pewności jaki on będzie ...

Siemens M 65 - całkiem nieźle się prezentuje :) http://www.allegro.pl/item159626743_siemen..._ladowarka.html - używany

Proponuje także zainteresować się Sagem myx 5-2v - mnóstwo możliwości, bardzo dobre zdjęcia robi, bardzo dobry wyświetlacz i ładny wygląd :)

a gdzie opcja "od kumpla" ? :p
w "inne" ? :p
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Proponuje także zainteresować się Sagem myx 5-2v - mnóstwo możliwości, bardzo dobre zdjęcia robi, bardzo dobry wyświetlacz i ładny wygląd :)

Miałem ten fon już nie mam zamiaru go kupować :p Hmmm jakby to ładnie powiedzieć tel mi sie zje*ał jak upadł na ziemie i sprzedałem go :D nawet mi sie udało go opchnąć :p Jednym słowem telefon jest delikatny, a po drugie mi sie znudził :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
co wy gadacie, że w salonie się nie opłaca?
ja biorę komórkę (bez zbędnych bajerów) na kartę w erze za 1 zł na jakiś tam okres czasu.
albo po skończeniu umowy w plusie też kupujesz sobie na przedłużenie umowy tel. np. za 1 zł.
opłaca się w salonach xP
ale to tylko moja opinia ;)

a no i ja kupiłam swoją motorole c651 kupiłam w salonie ;P ale to było dwa lata temu.
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
Na abonament się nie opłaca?

Bierzesz sobie abonament za 35zł i masz za to 40min i za ~1000zł masz SE W810i

Bierzesz abonament za 35zł (bez telefonu) i masz 80min i kupujesz za ~1000zł SE W810i na allegro

co się bardziej opłaca?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
wlasnie dostalem telefon z allegro zamówiłem motorola v300. 120 zł za telefon w stanie idealnym :D mp3 ma aparat
 
Do góry