Gdzie kupujecie gry?

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Jak w temacie. Gdzie kupujecie gry? Znacie sprawdzone sklepy internetowe, gdzie można w dobrej cenie kupić różne tytuły? No, chyba, że wszyscy opierają się piratach :) Ja jednak lubię czasem kupić oryginał, dlatego pytam.
 

Deamon1994

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska, Choszczno
Klasyka ;]

wirtus.pl
sklep.gram.pl

no i

agard.pl

Ten ostatni dlatego, że wygrzebałem tam kilka moich ukochanych starszych tytułów...
 

rzerard

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krk
ja mam sklep komputerowy zaraz obok i są serie z klasykami to przeważnie tam :p ew. na allegro, ale juz parę razy się naciąłem. Albo na hiperokazja.pl bo też tanio -_v
 

Funciek

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
Ja kupuję w media markt'cie i w saturnie.
Ale tak przez allegro to przez to co leci, ale ostatnio przez MadGames (dobrzy są ;d )
 

Nerros

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja podobnie jak przedmówca jeżeli chodzi o sklepy to Media Market albo Saturn jednak jeżeli o sklepy internetowe to nie ma jak cdprojekt.pl :)
 
I

impresja_switu

Guest
Ja dość często kupuję gry bo mój chłopak jest totalnym maniakiem i najlepszy prezent jaki mogę mu sprawić to właśnie gra. Jego kolega który zawsze mi podpowiada co kupić polecił mi sklep 3kropki, mają tam bardzo duży wybór i dość często można na jakąś promocję trafić.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
HMV, GAME, Ebay, Allegro, Zaavi, czyli zagraniczny asortyment :p
 

coVert

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja uważam że szkoda kasy na kupowanie gier. Prędzej czy później się znudzi.Dlatego ja pobieram z torrenty.org albo tak jak mówiłeś operam się na piratach :D

Na tym forum nie promujemy piractwa. Jesteś nowy więc Ci odpuszczę, ale następnym razem będą procenty! FL8
 

dukki

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja szukam promocji tutaj http://www.hiperokazja.pl/gry-i-konsole.html
mają fajne przeceny. ciężko może znaleźć dokładnie to czego się szuka, ale parę tytułów jest naprawdę ciekawych.
Ja osobiście lubuję się w wyścigach samochodowych i uwielbiam najnowsze GTA :):)
 
A

Alternative Trippin

Guest
coVert, pewnie inaczej zaczniesz myśleć jak sam zaczniesz zarabiać. Wyobraź sobie, że ściągając grę z internetu okradasz kilkaset osób. Myślę, że jakbyś miał wytrzeć im te kilka złotych z portfela własnoręcznie, trochę inaczej spojrzałbyś na te sprawy. A wracając do wątku: zamówiłem ostatnio Fifę 2010 na 3kropki.pl - słyszałem o nich dużo dobrego, więc chciałem się sam przekonać. Już się nie mogę doczekać :).
 

p1et

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Ja zawsze kupuje na allegro bo najtaniej (nie liczac promocji starszych gierek np. na wirtus.pl), chyba z jestem gdzies gdzie jest saturn lub media markt to wtedy tam kupie.
 

ar4.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja kupowałem zawsze tutaj: http://taniegry.net/ ale ostatnio coś nie mogę kupić. Mają na prawdę dobre ceny.
 

rolandspiewajacy

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja w internecie. Osobiscie w 3kropki.pl - spory wybor i w zasadzie wszystkie interesujace mnie tytuły, a poza tym dobrze działa u nich obsługa i nie ma problemu z jakimikolwiek zapytaniami, jakie do nich wysyłałem. Polecam w każdym razie.
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja za dużo nie gram, a nawet jeśli chce jakąś grę to znajomi mają masę piratów:p ale zdarza mi się kupować gry( zazwyczaj na electro.pl) przeważnie dla kogoś na prezent, np pod choinkę dla chłopaka, bo wiem, że z żadnych perfum, czy szałowego zegarka nie będzie się cieszył tak jak np z NeedForSpeeda, czy innych ściganek
 
Do góry