Gdzie kupić takie łóżko (zdjęcie w temacie).

Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzisiaj przeglądając pewną stronę natknąłem się na takie zdjęcie:

lozko.png


Z racji, że mój pokój nie jest zbyt wielki, zainteresowało mnie takie łóżko, czy ktoś wie, gdzie można kupić takie, albo podobne? :)
Może być nawet sklep za granicą.
 
W

Wynajmownia

Guest
Świetne, żeby oszczędzić przestrzeń! Chociaż pomóc nie bardzo mogę w kwestii namiarów.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja też widzę je pierwszy raz i choć nie można odmówic temu materacowi (bo to nie jest łóżko) funkcjonalności, to jednak jest zwyczajnie brzydkie i złym guście, ale czasem mamy tak mało miejsca, ze trzeba kombinować, co kto woli
 

Magda 1975

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z wypowiedzią Zanzibar .
No i zresztą z tego co widzę to nie wygląda to na wygodne łóżeczko.
No ale może komuś by się spodobało odbicie kratki na plecach :)

Jeżeli miałabym już wybierać no to zdecydowałabym się na inne tak żeby przynajmniej materac był w całości .

Lepiej już coś takiego ..........
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Ahmed Ten Znany Inaczej napisał:
Z racji, że mój pokój nie jest zbyt wielki, zainteresowało mnie takie łóżko, czy ktoś wie, gdzie można kupić takie, albo podobne?
Tak jak juz wspominali inni, na Twojej fotce jest materac do łózka, ktory rowniez zabiera sporo miejsca. A nie myslałaś o innym rozwiązaniu . Rozskładana kanapa dwuosobowa, która po złozeniu zajmuje duzo mniej miejsca i stanowi estetyczne siedzisko.


Wzory sa tak różne ze na pewno znajdziesz coś w swoim guście.


Twoje łozko- półka jest pomysłu Karen Babel, ale adresu chyba nie mozna tu podawac.


A co sadzisz o tym ? Jest ładniejszy, mozna go schować i na pewno jest wygodniejszy. Nie potrafie wstawic fotek, wiec dam namiary.

intermeble24 szukaj polkotapczan pionowy concept



Primawera napisał:
A co sadzisz o tym ? Jest ładniejszy, mozna go schować i na pewno jest wygodniejszy.
http://www.intermeble24.pl/img/products/56/0/2_max.jpg

http://www.intermeble24.pl/img/products/56/0/1_max.jpg
 
Do góry