Gdzie jadacie?

leemona

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Sami wiecie, jak to jest - przerwa między zajęciami za krótka by skoczyć na porządny obiad, a głód doskwiera. Co wtedy? Jakiś fast food, kebab, czy pobliski sklep spożywczy? Gdzie się najczęściej stołujecie?
 

bellesa

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
biorę z domu kanapki i herbatę w termosie hihi. a przerwy czasem są takie długie że da rade gdzieś skoczyć i zjeść, ale kto ma na takie stołowanie się pieniądze eh.
 

leemona

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ha, kanapki to chyba najlepsze rozwiązanie, ale nie zawsze jest czas, by sobie przygotować... szczególnie, gdy wstaje się na ostatnią chwilę:) Ale tak generalnie, to stołowanie się na mieście nie zawsze musi być drogie, jakaś zapiekanka to koszt ok 3 złotych, w burger kingu za piątkę jest cheesburger i frytki, da się przeżyć:) I właśnie, często jadacie w fast foodach?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
ja mam akurat bliziutko do siebie do akademika, 5 min i jestem i coś się zawsze wymyśli ;)

ale mamy też stołówkę na wydziale, po sąsiedzku też są, do tego sklepiki na miejscu - zawsze jakąś bułkę można kupić czy sałatkę, jest też nieźle prosperująca budka z frytkami i kebab w bliskiej okolicy, więc nie ma źle ;)

zapomniałabym o pizzeriach :p

... sporo tego :)
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ja pamiętam na studiach, jak mało jadłam, 2 jogurty i kanapka rano na mieszkaniu... I właściwie z tego zyłam ;d a i plus tam jakaś kawa z automatu:D Dość duzo pieniedzy zaoszczedziłam podczas studiów
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja pamiętam, że na studiach nie bardzo dbałam o dietę. Ale teraz jestem już dawno po i staram się dbać o siebie jak najlepiej. Koniec fast foodów nastąpił już dawno;) Teraz oczywiście dalej jadam na mieście, ale raczej w restauracjach. NA studencką kieszeń jest na Gołębiej w Krakowie świetna gospoda, z pysznym domowym jedzeniem. Bardzo tanio a tak pysznie, że mogłabym tam jadać codziennie.
 

leemona

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie chciałam zakładać nowego tematu, by nie robić bałaganu, a że już była tutaj mowa o Burger Kingu, to zobaczyłam dziś taką akcję http://nowa-piatka.pl/. słyszeliście o tym? Co myślicie? Bo oryginalna jest, ale czy nie nazbyt kontrowersyjna...
 

kłusy

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
202
Punkty reakcji
0
tesco rządzi :) ewentulanie spożywczak a przy dłuższej przerwie pizza :)
 
Do góry