Gdzie ją zaprosić na randkę ?

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Witam. Siema zwracam sie do was z ogromną prośbą.

Ostatnio spotykam się z dziewczyną. Ma 18 lat. Zaprosiłem ją na randkę. Byliśmy na Starówce i byliśmy na fontannach. Gdzie ją mogę jeszcze zaprosić ?

P.S poszedłbym do kina, ale nic wartościowego nie grają.
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
"Miasto 44" grają. :) Nie ma co się tu wypowiadać nad całym filmem, ale bądź co bądź, jest on wartościowy. :D

Zaproś na jakąś polanę za miastem na wspólne oglądanie gwiazd albo do parku linowego - o ile taki jest w twoim mieście. :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Na smakołyki do kawiarni? Do fotoplastikonu? Na wieczorne odnajdywanie na niebie Wielkiego Wozu, Małego Wozu i Gwiazdy Polarnej?
 
B

Blancos

Guest
Jeżeli fajnie czujecie się w swoim towarzystwie to możesz ją zaprosić w zasadzie gdziekolwiek, i tak będziecie się nieźle bawić.

Najlepsza metoda? Postarać się dowiedzieć czegoś o tej drugiej stronie, np. co lubi i zobaczyć, czy na podstawie tego nie da się znaleźć jakiegoś miejsca, gdzie oboje będziecie czuli się fajnie. Przykładowo - może lubicie podobną muzykę i dałoby się wybrać na jakiś koncert?
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Miasto 44 to akurat kiepski pomysł,teraz w październiku było kilka ciekawych premier wiec moim zdaniem kino plus jedna róża to idealne połączenie,niczego więcej tutaj nie potrzeba.
 

Gregor84

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
konin
Ej kaman... na film? słabe raczej. Jeszcze wszystko zależy od pogody, jeśli fajnie i ciepło a wieczory letnie to dlaczego nie wybrać się teren?? z dala od ludzi, samochodów, hałasów i tramwajów? wierz mi, zabierz kobietę gdzieś gdzie jest cicho i wsłuchajcie się w siebie... spędzają miło razem czas... To takiej moje rady które zawsze dobrze się kończyły :rumieniec: Ewentualnie wy Googluj pomysły na randkę.


Powodzonka
:piwosze:
 
Do góry