Gdzie Ci faceci...? ;)

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Zgadzam sie z uzzo :) czasami można przegapic cos waznego ... tylko skad mozna wiedziec ,ze akurat np.przechodząca obok osoba moze byc tą jedyną?
no wiesz na poczatek wystarczy zagadac zapoznac nic wielkiego ameryki sie tym sposobem nie odkrywa potem czas pokaze czy to ta jedyna

jak sie bedzie siedziec i nic nie robic to tez nic nie bedzie jak sie cos komus podoba probuje zagadac/poderwac zrobi to raz drugi trzeci i wkoncu zmadrzeje co robi zle a co dobrze wiec niestety aby podryw byl dobry trzeba miec doswiadcznie, takt, wlasny rozum i pewnosc siebie,

mozna patrzec w druga strone skad czlowiek bedac w zwiazku z dlugim stazem ma miec pewnosc ze to ta jedyna/jedyny?

trzeba miec dystans do tego wszystkiego, wiec to moje zdanie

wiec pytanie w tytule"gdzie ci faceci?" odpowiadam ze wszedzie tylko trzeba zapoznac i tyle
to samo dotyczy kobiet ale im dluzej obserwuje te forum odnosze wrazenie ze maly % facetow zrozumie na czym to wszystko polega ale coz ich wybor i ich bledy

pozdrawiam
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
I zasadniczo tak bardzo się w tych przekonaniach nie mylą...
zamknął bym tych wszystkich ''lalusiów'' i wysłał na księżyc :]

Ps. Proponuje tobie znalezienie innego kozła ofiarnego bo tak się składa ze głównie się ''czepiasz'' moich postów.
wyrażam tylko swoie zdanie.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
zamknął bym tych wszystkich ''lalusiów'' i wysłał na księżyc
To raczej nie ich wina, że panienki na nich lecą. Też takich jegomościów nie trawię, ale znam realia.
Ps. Proponuje tobie znalezienie innego kozła ofiarnego bo tak się składa ze głównie się ''czepiasz'' moich postów.
wyrażam tylko swoie zdanie.
Ja się niczego nie czepiam. Sam wyrażam swoje zdanie i przy okazji otwieram Ci oczy na rzeczywistość, która niestety nie przedstawia się w kolorowych barwach. Tu nie ma miejsca na teletubisie i kucyki pony. Życie jest jakie jest, ludzie są jacy są. Ty na to wszystko patrzysz, lecz widzisz świat takim, jaki chcesz żeby był...
 

Renesmee19

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
"wiec temat jak najbardziej zbędny"
oj jaki temat tu nie jest zbędny..? Wydaje mi się, że można o wszystkim dyskutować..

"problem jest w nas ze szukamy idealu ktos juz to wspominal, kazdy szuka i stawia wymagania choc sam ich nie spelnia "

Może u Ciebie sprawdza się to. Jeśli chodzi o mnie nie szukam żadnego ideału, a spotykałam się wręcz przeciwnie z facetami, którzy nie byli delikatnie mówiąc "ideałami" i skąd założenie, że każdy stawia jakieś wygórowane wymagania, choć sam ich nie spełnia. Jeśli chodzi o moje wymagania co do facetów, to jak każda dziewczyna oczekuję szczerości, zainteresowania- prostych rzeczy, które nie są specjalnie wygórowane.
Nie wszystkie dziewczyny lecą na facetów typu macho jak i nie wszystkich facetów kręcą dziewczyny typu "barbie"
ja osobiście nie lubię facetów zapatrzonych w siebie, bardziej interesują mnie Ci wartościowi.
Masz rację, że trzeba po prostu poznawać nie ma innego sposobu, ale taka jest prawda, że ciężko teraz trafić na kogoś wartościowego.. Hmm i spotykałam się zawsze z tymi co mi odpowiadali -po dłuższym czasie poznajesz człowieka i możesz wtedy ocenić jakim jest naprawdę. po za tym nigdy specjalnie nie szukałam :)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
"wiec temat jak najbardziej zbędny"
oj jaki temat tu nie jest zbędny..? Wydaje mi się, że można o wszystkim dyskutować..

"problem jest w nas ze szukamy idealu ktos juz to wspominal, kazdy szuka i stawia wymagania choc sam ich nie spelnia "

Może u Ciebie sprawdza się to. Jeśli chodzi o mnie nie szukam żadnego ideału, a spotykałam się wręcz przeciwnie z facetami, którzy nie byli delikatnie mówiąc "ideałami" i skąd założenie, że każdy stawia jakieś wygórowane wymagania, choć sam ich nie spełnia. Jeśli chodzi o moje wymagania co do facetów, to jak każda dziewczyna oczekuję szczerości, zainteresowania- prostych rzeczy, które nie są specjalnie wygórowane.
Nie wszystkie dziewczyny lecą na facetów typu macho jak i nie wszystkich facetów kręcą dziewczyny typu "barbie"
ja osobiście nie lubię facetów zapatrzonych w siebie, bardziej interesują mnie Ci wartościowi.
Masz rację, że trzeba po prostu poznawać nie ma innego sposobu, ale taka jest prawda, że ciężko teraz trafić na kogoś wartościowego.. Hmm i spotykałam się zawsze z tymi co mi odpowiadali -po dłuższym czasie poznajesz człowieka i możesz wtedy ocenić jakim jest naprawdę. po za tym nigdy specjalnie nie szukałam :)
srele morele ile razy ja slyszalem taki tekst i nic

piszesz bo sama tak myslisz ale podswiadomnie chcialabys miec kogos kto jednak jest fajny, kazdy ma inny gust mnie typu barbie tez nie interesuja i tyle. Prawda jest taka ze jesli ktos wcale nie stawia jakich wymagan tez to lipnie wyglada bo czy szczerosc i fajna gadka to nie wymagania? to sa wymagania o wiele bardziej wygorowane niz te powierzchowne co tyczy wygladu. Bo wyglad w pewnym stopniu mozna zmienic, zachowanie i charakteru tak szybko sie nie da zmienic, czasem wrecz to jest niemozliwe.

Sorry ale ja ci nie wierze co piszesz albo sama sie nie zdajesz sprawy tego, i nie popadaj w skrajnosc bo ja tu pisze o normalnych rzeczach a ty wpadasz w jedna skrajnosci na druga i ta i ta druga jest zla najlepiej byc w srodku.

ile masz lat? i ja chyba kazdy sie spotyka z kims z kim sie pasuje niz potem sie katowac. to chyba oczywiste
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dyskusja wsumie nie ma sensu, autorka tematu znajdzie sobie wkoncu pozadnego goscia i bedzie po sprawie ;)
 

załamany555

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Jak już wyżej wspomniano dziewczyny nie zwracają uwagi na przeciętnych facetów, możliwe że nie wszystkie, ale duża część.
Oczekują nie wiadomo czego, a same nie mają nic do zaoferowania. Ja patrząc na przykłady znajomych, zauważyłem, że większość dziewczyn jest ślepa. Wybierają tych gorszych, zdradzających, ale oni nie są nudni ich zdaniem. Jednak kobiety ciągnie do złych facetów. Spokojni, normalni mają gorzej.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Mówisz o kobietach czy małolatach?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Kobiety, te już ukierunkowane, stateczne, szukają stabilizacji, silnych więzi, zgodności charakterów, wspólnych zainteresowań i marzeń. I nie znajduja tego w "złych" mężczyznach.
Kobiety szukające wrażeń zawsze będą wolały mieć tego "złego", bo z nim jest ciekawiej. Tyle,ze "zły" bije, zdradza, poniewiera. Czy to rozrywka? Nie mnie to oceniać.
Mnie się wydaje,ze tutaj nie mozna uogolniać, bo odnosisz się do kobiet szukających wrażeń, do tych nienasyconych życiem. Pisząc "kobiety" i tym samym nie doprecyzowując, umniejszasz tym ustabilizowanym.
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Po 1 nie oceniaj nikogo pochopnie mimo iz np klienta nie znasz :)
To jest b.bledne myslenie zreszta tak jak w przypadku chlopakow.
Kazy szuka takiej polowki ktora do niego pasuje....jedne wola czulych lalusiow a inne agresywnych koksow xDDD
Spojrz dokola, napewno znajdzie sie paru chlopakow ktorzy maja podobny tok myslenia do Twojego, dla ktorych jestes czyms wiecej niz obiektem
mysli o sexie^^

A dowodem ze sa takie osoby jestem ja ale to tak na marginesie :D

Aha jeszcze jedna sprawa... czasem jak patrzysz na gorno chlopakow myslisz "banda idiotow "
Zgadza sie ale gdyby kazdy z tych kretynow byl oddzielnie byli by zupelnie innymi osobami :)
Chopaki maja to do siebie ze mimo wszystko pod naciskiem grupy sa troszke inni i czasem zachowuja sie jak po*:cenzura:ce ^^
Nigdy nie przekreslaj nikogo, zawsze ludzi warto poznac, nawet jak ktos Ci sie nie podoba a jego charakter Cie zainteresuje to
i z biegiem czasu stanie sie on dla Ciebie ksieciem :p (no moze troszke pzresadzilem)
Oczywiscie tak bedzie jezeli nie jestes pusta lalka a wierze ze taka nie jestes =)

Na zakonczenie- glowa do gory. Wiem ze po 3 letnim zwiazku ciezko Ci pewnie teraz ale mimo wszystko idac po miescie z szerokim usmiechem zawsze jest szansa ze ktos sie w nim zakocha :)

I WIELKIE GRATULACJE ZE JUZ NIE SZUKASZ FACETA TAK ZEBY TYLKO BYL I ZEBY MOZNA BYL OSIE Z NIM... TYLKO ZE PRAGNIESZ TEJ MILOSCI KTORA WKROTCE ZNAJDZIESZ :*
 
Do góry