Gdy podniecenie i ochota znika ...

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
witam wszytkich,chcialbym sie z wami podzieliic moim problemem a mianowicie,podczas stosunku a wlasciwie gry wstepnej moje sloneczko odczuwa bardzo intensywnie pieszczoty,tam na dole jak i na gorze,ale gdy dochodzi do stosunku,hmm jak by to ujac przez 30 min stosunku moje serduszko czuje ze tam na dole wacus drazy :bag: i po tych zekomych 30 min*bywa roznie:p raz 30 raz 40 a raz 15:p* i nie odczuwa na dole juz nic...zero jakich kolwiek badzcow...nawet jesli wacusia na raczke zamieniam ten problem nadal istnieje..powiedzcie co mam robic jak z tym problemem mam sie uporac:(:(
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam ...ale wydaje mi się,że po prostu twoja dziewczyna jest zmęczona długim seksem pewnie za dużo soczków produkuje skoro nic póżniej nie czuje
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi tez sie wydaje, ze dziewczyna jest zmeczona juz, po orgazmie zazwyczaj podniecenie opada, wiec albo odczekajcie jakis czas, albo niech dziewczyna zrobi Ci loda, zebys tez doszedl :)
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jak już powiedzieli przedmówcy prawdopobnie zmęczenie organizmu, chodź może to też być blokada psychiczna wywołana wcześniejszymy doświadczeniami, gdybyś opisał problem dokładnie można by znaleść rozwiazanie.
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
-jak mozna dokladniej? gra wstepna chyba opisywac tego nie msze...trwa zazwyczaj od 15-do 40 min...(odczuwa intensywnie pieszczoty..)i puzniej nastepuje stosunek gdzie przez jakies 10 min stosunku czuje ze tak powiem wnetrze...puzniej zalewaja mnie soczki mojej kobiety...i w zasadzie po tym nie czuje tarcia...jesli tak to moge nazwac...
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Cóż można dokładniej, ale może niech spożyje większą ilość płynów przed stosunkiem to nie raz pomaga. A jeśli nie to staraj się abyście wyrobili się przed czasem.
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
nadhard my sie chyba nie zrozumielismy zalewaja mnie saczki ale nie pot ale plyn z jej myszki to imo raz a dwa jak mam zdarzyc przed czasem? sex krocej niz 15 min?? nie nie ja chce dluzej ona zreszta tez...moze powinnismy przerwe zrobic...sorry ale ja nie obeznany w tych sprawach kochamy sie dzien w dzien po 2-3 razy to moze jej myszka poprosotu sie rozciagnela? i teraz nalezy przestac by powrocila do dawnej wielkosci?
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
nadhard my sie chyba nie zrozumielismy zalewaja mnie saczki ale nie pot ale plyn z jej myszki to imo raz a dwa jak mam zdarzyc przed czasem? sex krocej niz 15 min?? nie nie ja chce dluzej ona zreszta tez...moze powinnismy przerwe zrobic...sorry ale ja nie obeznany w tych sprawach kochamy sie dzien w dzien po 2-3 razy to moze jej myszka poprosotu sie rozciagnela? i teraz nalezy przestac by powrocila do dawnej wielkosci?
:lol: a moze poprostu trzeba sie umyc. Nie musicie przerywac wszystkiego. Wystarczy ze razem pojdziecie do wanny lub pod prysznic i dokonczycie. skoro ma nadmiar wydzieliny tzn ze trzeba ja usunac.
ewentualnie moze to oznaczac ze nie pasujecie do siebie rozmiarem.
lub tez taki nadmiar sokow moze swiadczyc o jakiejs infekcji u partnerki ( to tak zwane uplawy ktore moga sie nasilac po stosunku i orgazmie).
 

SlaVa

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
...sorry ale ja nie obeznany w tych sprawach kochamy sie dzien w dzien po 2-3 razy to moze jej myszka poprosotu sie rozciagnela? i teraz nalezy przestac by powrocila do dawnej wielkosci?



Nasada polecam przeczytać Tobie i Twojej dziewczynie TEN ARTYKUŁ. I niech Ona zacznie ćwiczyć mięśnie KEGLA. Podczas częstych stosunków, te mięśnie się rozciągają zwyczajnie ;) Poza tym, zmieniajcie pozycje, róbcie przerwy na oral itp.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
lepiej odczekac a potem znowu powtorzyc zabawe:) a potem znowu odpoczac i znowu zabawa! jak sie wtrenujecie to tak mozna cala noc! .... :)

!!EnjoY!!
 
Do góry