Gdy nie masz siła na nic i jedyne czego chcesz to śmierc

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
ja tak kiedyś miałam i to nie raz zresztą każdy tak ma i nie mów że nie chcesz żyć!!!!! Bo życie ma swoje dobre zalety nie wolno się poddawać :)
 

Agnieszka86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja w to nie wieże jedyne co mi pozostało to zrobienie sobie nowej sznyty i połknięcie pigułki nasennej na dobranoc. I pewnie tak zakończy się muj kolejny nieudany dzień.Nienawidze siebie!
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Dziewczyno co ty piszesz? Przez jednego faceta chcesz odebrać sobie życie? Jesteś jeszcze młoda i możesz być pewna, że to nie pierwszy i nie ostatni.

Nie warto.

I nie pisz tak, nawet nie myś o tym.
 

Agnieszka86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie to nie tylko przez faceta,nikt totalnie nikt mnie nie rozumie.Ja zwariuje sama z sobą.Jestem beznadziejna dobrze wiem o tym.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Rozejrzyj się wokól i zobacz jaki świat jest piękny :) Jesteś jeszcze młoda i na pewno spotka Cię jeszcze wiele radości. Nie można się załamywać. W życiu tak jest - raz gorzej raz lepiej ;)
 

Agnieszka86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie, nie te wszystkie słowa że będzie dobrze, lepiej ja w to nie wierze.One do mnie nie trafiają.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
dokładnie.

nie można rezygnować z wyścigu tylko dlatego, że się potkniesz na starcie ;)

Może Tobie się tylko wydaje, że nikt Cie nie rozumie.

I wcale nie jesteś beznadziejna!
 

przemko

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
ja nie rozumiem tego całego świata. wogole jestem introwertykiem strasznie zamkniętym na otaczający mnie świat czasem myślę że żyje tylko we własnych marzeniach. też często myślę o śmierci ale to byłaby najgorsza rzecz jaką bym zrobił. Często nie rozumieją mnie inni a ja czuje że nawet ich nie potrzebuje.
 

anonimka

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiesz co ja bym Ci proponowała abyś obejrzała film: "Między niebem, a piekłem"
Ja też mam czasami takie uczucie jak Ty ale ten film dał mi dużo do myślenia, bo się trochę przestraszyłam, a czego to się dowiesz jak obejrzysz, naprawdę warto, a takie myśli nie będą Ci już towarzyszyć.
Cóż raz jest gorzej, a raz lepiej ale nigdy się nie poddawaj.
Będzie dobrze ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Uwielbiam ten film.

Do tematu.
Każdy z Nas miał takie chwile. Jak sobie radziliśmy? Każdy ma swój złoty środek.
Mimo,że to nie jest rozwiązaniem zrób to co pomoże zapomnieć Ci o bólu.
Wspomóż sie tabletką nasenną, lub zrób sobie kilka sznyt. Wiem <- gówniana rada, no ale co innego mam Ci poradzić?
Mówienie typu "eee słońce gorońce, trawa zielona,życie jest piękne" itp. <- w takich momentach jest wręcz wkur...żające. I wtedy człowiek chce być sam, w ciemnym miejscu gdzie jest...wyjątkowo inaczej....tak jak to każdy lubi swój mały świat.
 

małgoś90

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja tez nie raz miałam dość.. nie umialaobie radzic też cięcie sie było wyjsciem z sytuacji
chyba cie rozumiem i nie dziwie sie
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Ja uważam, że jesteś żałosnym tchórzem.
Nie dlatego, że Ci źle, nie dlatego, że czujesz się beznadziejna i niezrozumiana, ale dlatego, że zamiast z tym walczyć uciekasz przed wszystkimi ze sobą na czele.
Żal.
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Takie emo na pokaz?? Jak mi się nie chce żyć to słucham muzyki coś jem itp. To minie, prędzej czy później. A takie zwracanie na siebie uwagi "nie chce mi się żyć" to przesada:/

Odpowiedz sobie na pytania: czemu sie tak czujesz? co było tego powodem?
Potem się zastanów nad sprawami które mołyby to zmienić. Nie podobasz się sobie? zrób coś nowego z wyglądem, przefarbowanie włosów np. Ktoś Cie zranił? podnies głowe i pokaż mu/jej że się tym nie prejmujesz.
 

arttis

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Berlin
ojj ja mam taki okres ostatnio pomalu sie z tego lecze! ... ale jak znowu mnie napada to wychodze na dach domu i podziwiam horyzont... lub wsiadam na rower lub do samochodu i jade na łono natury... w tedy wydaje mi się, że nic inne już nie istnieje.. tylko ja i natura;] troche przesadzam .. ale tak sie wlasnie czuje.. ze chocby tylko dla ogladania takich widokow czy podziwiania pieknej przyrody (nawet zimą) warto żyć... to podbudowuje mnie wewnętrznie!
pozdrawiam! Głowa do góry!! :)
 

Agnieszka86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dziś zajaśniało słońce,jest lepiej.Mówie to z pełnym przekonaniem WARTO CZEKAC NA LEPSZE DNI.Choc bym jutro znowu wróciła do swojej codziennej szarości i pustki to warto było czekac na tą chwile w której zobaczyłam promyk nadzieji.A co będzie jutro,nie wiem ale wiem że po burzy wychodzi słońce.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Czekać to na nic nie warto.
Postarać się samemu to już inna sprawa.


Dziewczyno, jak Ty po prostu siedzisz i czekasz, że och, może jutro będzie lepiej, to nie ma się co dziwić, że Ci jest źle... Weź Ty się za siebie, a jeśli sama nie umiesz, to zgłoś się po profesjonalną pomoc.
 

Agnieszka86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kriss nie znam cie ale po Twoich postach i odnosze wrażenie że masz jakieś problemy z własną osobą i nie chcesz się przyznac przed sobą samym.Albo jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą.Pewne rzeczy zachowuj dla siebie.
 
Do góry