Gdy nie ma co robić w wolnym czasie...

MaxZH

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Hej mam 20 lat i szukam koleżanki, przyjaciółki, dziewczyny(?)...
Mam brązowe oczy, włosy, 175 cm wzrostu. Czy przystojny? Nie wiem bo to kwestia gustu.
Spokojny, romantyczny, czasami egoista i zbyt nerwowy, nietypowe poczucie humoru.

Szukam dziewczyny w wieku: 15-20 lat.

Chciałbym poznać kogoś, pogadać o wszystkim i o niczym, spędzić czas. Jaki cel? Okażę się. Wyjdzie samo z siebie.

Jesteś zainteresowana? Napisz do mnie (Profil->Kontakt->wyślij). To podam bliższe namiary, abo poznać się lepiej, bo każde słowo powyżej nic nie znaczy. Jest pustą informacją. Poznać trzeba indywidualnie, a nie przez coś/kogoś.
 

MaxZH

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Równie dobrze może ktoś zapytać czy lubie płaskie 17? A taką jedną już mam więc jak nie wnosisz nic konkretnego to nie wypowiadaj się. Nie interesuje mnie ktoś kto chce mi narzucić swoje zdanie.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ja również przyczepię się tego, że szukasz również 15-letnich dziewczyn . Nie uważasz, że 5 lat to dla takiej nastolatki zbyt duża różnica wieku?
 

MaxZH

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Ja również przyczepię się tego, że szukasz również 15-letnich dziewczyn . Nie uważasz, że 5 lat to dla takiej nastolatki zbyt duża różnica wieku?
Jak by tak uważano to poniżej 16 lat byłaby pedofilia, a nie od 15. Ale póki co jest od 15, więc nie macie co na mnie rzucać cień oskarżenia, bo nie łamię prawa.
Poza tym z 15 latką lepiej się gada niż z 22, 24 latką.
 

limak2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko i blisko, wysoko i nisko...
"Jestem wysoki ok. 185cm. Niebieskooki blondyn:) Ponoć przystojny;) (ja się nie znam, bo to rzecz gustu;) ).
Spokojny, szarmancki, romantyczny, potrafiący zaskakiwać, nie pije alkoholu, palę papierosy (niestety), czasami egoista i zbyt nerwowy, nietypowe poczucie humoru." - To jest cytat z mojego Topic'u... Strasznie podobny do Twojego, tyle że był napisany wcześniej...
Plagiatujesz anonse? WTF?!
 

limak2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko i blisko, wysoko i nisko...
Nie wiem może zbyt pochopnie wysunąłem oskarżenia, ale uderzyło mnie strasznie po oczach to co napisałeś...
Niech lud zdecyduje czy to już podchodzi pod xero czy to raczej niezbyt fortunny zbieg okoliczności i przypadek :)
 

Pani_zimna

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
164
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kędzierzyn-Koźle / Wrocław
Widac koles bardzo oryginalny. :D

Gościu skopiował moją sygnaturę, a jak zwróciłam mu na to uwagę to był
ciężko zdziwiony, że się zorientowałam.
Żanada jakaś.


Teraz słówko do autora tematu.
Właśnie... jeśli Ty będziesz w stosunku do nas w porządku, to my też.
Póki co jednak trochę Ci to nie wychodzi.
Dziewczyny nie sugerujcie się jego wiekiem.
Czy naprawdę dziwicie się, że szuka sobie 15'stki? ;P
U facetów wiek to tylko liczby.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Gościu skopiował moją sygnaturę, a jak zwróciłam mu na to uwagę to był
ciężko zdziwiony, że się zorientowałam.
Żanada jakaś.

Wybacz, ze wtracam, ale jestem prawie pewien, ze ta Twoja sygnaturka nie jest oryginalna. Na pewno ja juz gdzies widzialem - na tym, czym innym forym - juz nie pamietam, ale jestem przekonany, ze nie Ty ja wymyslilas wiec majac pretensje do kogos, ze ja kopiuje, pokazujesz mala hipokryzje. Moze wkleilas ja nieopatrznie, ale nie wypada miec w zwiazku z tym pretensji, ze i ktos inny jej uzywa, bo wiele osob ma w sygnaturkach oklepane cytaty takie jak: "Wydaje Ci sie, ze mnie znasz? Masz racje, wydaje Ci sie !" - i reszta takich prostych cytatow, majacych zaswiadczyc o czyjejs wyjatkowosci.

A co do czepiania sie, ze ktos majac 20 lat szuka dziewczyny w przedziale 15-20, to tez lekki przesadyzm. W ciagu mojego mlodego zycia, poznalem kilka dziewczyn 15 letnich, dojrzaloscia emocjonalna jak i zwyczajna inteligencja przewyzszajaca przecietna 20 latke. Inna rzecz, ze niektore 20 latki zachowuja sie jak 13 latki, ale zmierzam do tego, ze z gory nie wypada kogos przekreslac, kierujac sie jedynie wiekiem.
 

Pani_zimna

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
164
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kędzierzyn-Koźle / Wrocław
Na pewno ja juz gdzies widzialem - na tym, czym innym forym - juz nie pamietam, ale jestem przekonany, ze nie Ty ja wymyslilas wiec majac pretensje do kogos, ze ja kopiuje, pokazujesz mala hipokryzje.
Oczywiście, że gdzieś ktoś już taką ma.
Tyle, że ja grzecznie zapytałam pana posiadacza czy mogę mu podkraść dość oryginalną sygnaturę.
Nie mam sobie nic do zarzucenia.

A Ty co? Może nie przekreślasz ludzi od razu?
Nie rozśmieszaj mnie Olivier...
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Oczywiście, że gdzieś ktoś już taką ma.
Tyle, że ja grzecznie zapytałam pana posiadacza czy mogę mu podkraść dość oryginalną sygnaturę.
Nie mam sobie nic do zarzucenia.

A skad wiesz, ze to on byl pierwotnym wlascicielem tej sygnaturki ? Pokazal Ci jakis patent ? Ta dyskusja zdaje mi sie, ze robi sie coraz glupsza.

A wczesniej to ja mowilem o wieku. Przekreslac ludzi na podstawie ich zyciowych pogladow owszem, mozna.
 
A

Alek06

Guest
A moze zamiast tak narzekac na nadmiar czasu - trzeba go sobie jakoś zapełnic ,np. spedzajac go aktywnie.No ja wybrałam kurs slasy i wcale nie narzekam.
 

magdziul88

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
2
To nic nowego, że faceci lubują się w młodszych:) Mój dobry znajomy, do tej pory nie wiem czy to był żart, powiedział, że po rozstaniu z rówieśniczką (miał wtedy 21 lat) związał się ze świeżą 16-tką argumentując to w ten sposób, że taką młodą dziewczynę da się wychować :D może coś w tym jest :p
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
A tak wracając do tematu. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak nuda, nawet jak już nie mam kompletnie co robić, to zaczynam sobie zajęcia wymyślać. Można przecież robić wiele ciekawych rzeczy, chodzić na spacery, wyjeżdżać za miasto ze znajomymi i np grac w mule http://www.facebook.com/photo.php?pid=215503&id=109218032433472 Niezła gra, jest takich mnóstwo i naprawdę fajnie przy czymś takim można się bawić.
 
Do góry