Gdy Ktoś Chce Rozwalić Moją Przyjażń:(

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Moją najleszą kumpele znam od urodzenia ze szkoly znamy też inną kumpele.Do pewnego momentu kumplowałyśmy się w trójkę ale czasem dochodziło do spięć.Dwa lata temu Ja i moja kumpela naprawde się zaprzyjaźniłyśmy i od tego czasu nigdy bez tej treciej sie nie kłcimy.Ta trzeciazostała jakby odepchnięta.W tym roku(szkolnym)ZAuważyłam że ta trzecia chce rozwalić naszą przyjażń.Gada vróżne okropne rzeczy na mój temat przy kumpelce, podlizuje sie jej.Dzisiaj gadałam z kumpelką ona powiedziała mi że ta idiotaka robi mi dokoła :cenzura: tak tyle że powiedziała że mam nic nie mówić bo jej tamtej bo jej zdaniem ona ostatnio jest wporzo i niechce się z nią kłocić.Powiedziałam jej jak moim zdaniem wygląda sytuacja i że ta trzecia by jej teraz nawet w tyłek wlazła ale wiem że teraz i tak nie dam rady jej tego uzmysłowić.Nasza przyjażń jest dla mnie naprawde ważna i nie chcę tego tracić tylko co mam zrobić w takiej sytuacjii??? ;(
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Porozmawiać z przyjaciółką - to teraźniejszą, zapytać co tak naprawdę mówi o tobie ta druga, powiedzieć że czujesz się dziwnie z tym, jak ona was traktuje, że nie ufasz jej. Powiedz, że nie chciałabyś, aby czyjeś intrygi namieszały między wami. Zapytaj ją co o tym myśli - prawdziwa przyjaźń ma polegać na szczerości a nie gierkach. Jeżeli ona woli gierki, to nie jest prawdziwą przyjaciółką.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
weroncia Ty chyba zapomniełaś na czym polega prawdziwa przyjaźń, jeżeli Przyjaciółka traktuje Cię tak samo jak Ty ją, to nie masz o co się marwić. Nikomu trzeciemu nie uwierzy w nic co ktoś na Ciebie mówi, bo to chyba ona zna Cię najlepiej.
Przyjaźnie nie kończą się w ten sposób, po za tym ma wrażenie, że jesteś zazdrosna o Nią, bo mówisz, że ta "trzecia" włazi jej w :cenzura:e", gdyby tak było, twoja Przyjaciółka powiedziałaby jej coś, a mi się wydaje, że ty najzwyczajniej zazdrosna jesteś, bo rozmawia z kimś jeszcze.
Ja mam dużo przyjaciół w różnych grupach nie odzwyających się do Siebie i jakoś żaden z Przyjaciół nie ma mi tego za złe (po za chłopakiem :p).
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Odrzuciłyscie kiedys tamta dziewczyne
(czego sie nie robi ) i ona sie msci..
coz mozesz poradzic.
Porozmawiac z nia szczerze, zapytac o co jej chodzi,
nie krzyczec.. poprostu spokojnie pogadac.
Nie mozecie wkoncu zyc w niezgodzie przez wieki.
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Ta trzecia wprowadza tylko spory i miesza ile wlezie.A co do tego to nie chodzi o to że jestem zazdrosna, rozumiem toże jest jeszcze reszta świata.Ale moment w którym kumpela gada z kol mowiaca o mnie okropne rzeczy i mówi że jest wporzo bardzo mnie zabolał
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wydaje mi sie ze musisz szczerze porozmawiac z ta aktualna przyjaciolka! a potem tez z tamta druga!
 
Do góry